Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jak malować się do pracy?

+4
yingyang
Robson041
Szuszu
Niebieska
8 posters

Go down

Jak malować się do pracy? Empty Jak malować się do pracy?

Pisanie by Niebieska Nie Lis 22, 2015 9:35 am

Jak malować się do pracy?
Stawiacie na minimalizm, czy raczej zdecydowane kolory dla podkreślenia osobowości?
Niebieska
Niebieska
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 71
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Jak malować się do pracy? Empty Re: Jak malować się do pracy?

Pisanie by Szuszu Pon Lis 23, 2015 10:41 am

Minimalizm ale wyrazisty:)
Unikam zawodowo zbyt mocnych kolorów w makijażu, raczej stonowane, ale też nie mdłe.
Dużo takich cieni znajdziesz w Puderku, np z marki sleek makeup: http://puderek.com.pl/19_sleek-makeup , myślę, że pod kątem makijażu do pracy świetnie się sprawdzają.

Szuszu
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 43
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Jak malować się do pracy? Empty Re: Jak malować się do pracy?

Pisanie by Robson041 Pią Lip 13, 2018 10:09 am

Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie... Dlatego też raczej ciężko będzie mi pomóc...
Robson041
Robson041
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 01/07/2018

Powrót do góry Go down

Jak malować się do pracy? Empty Re: Jak malować się do pracy?

Pisanie by yingyang Pią Lip 27, 2018 2:11 pm

Ja się niestety nie bardzo znam w tym temacie. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.
yingyang
yingyang
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 26/07/2018

Powrót do góry Go down

Jak malować się do pracy? Empty Re: Jak malować się do pracy?

Pisanie by Kondziu2 Sro Sie 22, 2018 10:40 am

Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym temacie. Mam pewności, że mi się one przydadzą Wink
Kondziu2
Kondziu2
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 21/08/2018

Powrót do góry Go down

Jak malować się do pracy? Empty Re: Jak malować się do pracy?

Pisanie by rosbeliht Pon Wrz 10, 2018 12:35 pm

Niestety nie jest to moja dziedzina wiedzy. Brak mi doświadczenia i nie będę w stanie pomóc...
rosbeliht
rosbeliht
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 08/09/2018

Powrót do góry Go down

Jak malować się do pracy? Empty jak się malować do pracy?

Pisanie by osiemnasta Pią Sty 10, 2020 9:39 am

Ja wychodzę z założenia, ze jest kilka zasad co do robienia sobie make upu do pracy.
Już abstrahując nawet od tego czy kupujesz kosemtyki drogie, tanie, dobrej jakości czy różnie (tu w sumie moge polecić sklep https://freshmate.pl/ - dużo dzięki nim oszczedzam na zakupach kosmetyków do makijazu),
ale

Zasada 1: sprawdzić regulamin w pracy czy w ogóle pozwala na makijaż, bo jak nie to i tak nie zrobisz
Zasada 2: do biura gdzie kontaktujesz się z klientami nigdy nie robić makijażu mocnego ani wyzywającego. Masz wyglądać profesjonalnie a nie jakbyś dopiero co wyszła z imprezy
Zasada 3: jak nie masz pewności czy makijaż w Twoim wydaniu będzie ok, to po prostu dopytaj szefa czy kogoś kto pracuje w firmie dłużej, to on najlepiej podpowie jakie były wcześniej spięcia co do makijażu pracowniczek, i unikniesz upomnieńSmile

Praca to praca, a nie party;)

osiemnasta
Młodzik
Młodzik

Posts : 19
Join date : 05/04/2014

Powrót do góry Go down

Jak malować się do pracy? Empty Re: Jak malować się do pracy?

Pisanie by Niebieska Pią Sty 17, 2020 11:01 am

Dzięki za podpowiedzi:) @osiemnasta właśnie myślę, ze tak zrobię, w sensie dopytam w miejscu pracy o zasady malowania się i na tej podstawie polecę. Aktualnie używam tylko lekkie cienie do powiek ale z takich nierzucających się mocno w oczy, z barw delikatnych jak tu https://kosmetykizameryki.pl/category/oczy-cienie-komplety , chociaz wolałabym coś bardziej żywego, ale nie chcę ryzykować komentarzy.
Niebieska
Niebieska
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 71
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Jak malować się do pracy? Empty Re: Jak malować się do pracy?

Pisanie by Meggi Pią Maj 29, 2020 7:53 am

Jak jak sie maluje do pracy to byleby to mało czasu zajeło bo z rana każda minuta jest cenna Smile Zainwestuje w dobre paletki do cieni, najlepiej w jakis odcieniu nude, dobry tusz do rzes, nie musi byc drogi- zamawiam dosc często u nich eveline i golden rose https://horex.pl/golden_rose.html jakas kredka lub eyliner w pisaku, błyszczyk w kolorze ust, puder i troche rózu i szybko do pracy Smile

Meggi
Młodzik
Młodzik

Posts : 14
Join date : 28/05/2020

Powrót do góry Go down

Jak malować się do pracy? Empty Re: Jak malować się do pracy?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach