Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jak poprawić bezpieczeństwo w domu.

4 posters

Go down

Jak poprawić bezpieczeństwo w domu. Empty Jak poprawić bezpieczeństwo w domu.

Pisanie by Anny1Wiliams Wto Gru 13, 2022 4:58 pm



Witam, ostatnio martwię się o bezpieczeństwo mojego domu. Jestem więc ciekawa opinii innych właścicieli domów, jak zapewniacie bezpieczeństwo w swoim domu? Z jakich systemów zabezpieczeń korzystasz?

Anny1Wiliams
Młodzik
Młodzik

Posts : 4
Join date : 19/11/2022

Powrót do góry Go down

Jak poprawić bezpieczeństwo w domu. Empty Re: Jak poprawić bezpieczeństwo w domu.

Pisanie by VladkoDevich Sob Gru 17, 2022 12:08 pm

Witam, jeśli interesuje Cię moja opinia, to korzystam z kilku środków, które zapewniają bezpieczeństwo w moim domu. Pierwszym z nich jest system bezpieczeństwa, który mam stale działający, gdy nie ma mnie w domu. Po drugie, zainstalowałem domofon. Dzięki temu mogę zobaczyć gościa i zdecydować, czy wpuścić go do środka, czy nie, co gwarantuje mi własne bezpieczeństwo. Wśród domofonów preferowałem domofon ip. Jest on opracowywany i instalowany przez jedną firmę, która zajmuje się również tworzeniem oprogramowania dla tych domofonów. Domofon ten działa przez internet. co daje mi możliwość stałego monitorowania mojego domu, nawet gdy mnie w nim nie ma. Całkiem wygodne, mówię ci.

VladkoDevich
Młodzik
Młodzik

Posts : 12
Join date : 28/07/2021

Powrót do góry Go down

Jak poprawić bezpieczeństwo w domu. Empty Re: Jak poprawić bezpieczeństwo w domu.

Pisanie by Forbidden_zon Nie Gru 18, 2022 9:52 am

Witam. Ja podchodzę do tego nieco bardziej konserwatywnie. Mój dom ma kraty na parterze. A w samych drzwiach zamontowałem specjalny zamek, który jest trudny do sforsowania. Choć szczerze mówiąc, nawet te środki wydają mi się teraz zbędne, bo miejsce, w którym mieszkam, jest naprawdę spokojne i przytulne.

Forbidden_zon
Młodzik
Młodzik

Posts : 14
Join date : 28/07/2021

Powrót do góry Go down

Jak poprawić bezpieczeństwo w domu. Empty Re: Jak poprawić bezpieczeństwo w domu.

Pisanie by Adrian77 Pon Gru 19, 2022 2:20 pm

Z jakich systemów bezpieczeństwa korzystacie w Waszym przypadku i dlaczego?

sofy do salonu sklep

Adrian77
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 449
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Jak poprawić bezpieczeństwo w domu. Empty Re: Jak poprawić bezpieczeństwo w domu.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach