Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

+8
Jovita
umi
mart
Sara212
Aligru
WiwczarekP
Grzesiek13
maksik
12 posters

Go down

Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu? Empty Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Pisanie by maksik Sro Maj 26, 2021 10:02 am

Na https://www.daikin.pl/pl_pl/klimatyzacja-ogrzewanie-wentylacja/do-hotelu.html jest dostępna oferta na kompleksowe rozwiązania grzewcze i chłodzące dedykowane dla takich miejsc haj hotele. Czy ktoś z Was może taką działalność prowadzi i może podzielić się opinią? Może ktoś takie rozwiązanie zastosował u siebie i może również je zarekomendować. Zależy nam na tym by rozwiązanie było ekonomiczne i wydajne.

maksik
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 58
Join date : 07/09/2020

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu? Empty Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Pisanie by Grzesiek13 Czw Lip 15, 2021 1:35 pm

Zapraszam was do oglądnięcia strony internetowej www.schiessl.pl to bardzo dobry producent ssprzętu do ochładzania powietrza. Takie urządzenie mam u siebie w biurze, dzięki niemu mam chłodne powietrze. Zawsze miałam problem z oddychaniem a teraz mogę swobodnie oddychać i gwarantuje nam ochładzanie na bieżąco.

Grzesiek13
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 137
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu? Empty Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Pisanie by WiwczarekP Sro Lut 23, 2022 11:49 pm

Na pewno warto też pamiętać o regularnym serwisie klimatyzacji. Zerknijcie sobie na ten artykuł: Jak często należy serwisować klimatyzację w budynku? https://www.zimno-cieplo.pl/artykul/jak-czesto-nalezy-serwisowac-klimatyzacje-w-budynku-168012 Może odpowie na wasze pytania w tym temacie.

WiwczarekP
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 60
Join date : 22/02/2022

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu? Empty Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Pisanie by Aligru Wto Mar 22, 2022 10:16 am

Klimatyzacja Wrocław - ja bym próbował skonsultować sprawę z tymi specjalistami. Wszystko Ci doradzą, opowiedzą co i jak Wink

Aligru
Młodzik
Młodzik

Posts : 7
Join date : 09/09/2021

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu? Empty Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Pisanie by Sara212 Sro Mar 23, 2022 11:24 am

Jeśli chcecie zainwestować w system klimatyzacji w hoteli to sprawdźcie na stronę Klimatyzacja Rzeszów To dobra polecana firma, która się na tym najlepiej zna i taką klimatyzację dla was wykona. Polecam ich serdecznie.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 706
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu? Empty Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Pisanie by mart Sro Mar 23, 2022 3:31 pm

Jeżeli chodzi o klimatyzację, to znam fachowców, którzy znają się na wykonywanej pracy i tę instalację wykonają rzetelnie. To firma PROBON z Komorników. Zaczęli od projektu, a później zajęli się także dokumentacją i samym wykonaniem prac montażowych. Ich dział automatyki wykonuje projekty elektryczne związane z systemami tego typu, posiadają bogate doświadczenie w branży.

mart
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 57
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu? Empty Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Pisanie by umi Czw Kwi 28, 2022 9:41 am

Posiadamy system klimatyzacyjny typu multisplit. On sprawdza sie w naszym przypadku fantastycznie. Jest instalacją zajęła sie u nas firma Kabis w Warszawie. Ich usługi są w bardzo dobrych cenach, wykonują je terminowo. Co do systemu klimatyzacji multisplit, to on jest opłacalny, bo można dostosować podaż czynnika chłodniczego do zapotrzebowania.

umi
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 59
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu? Empty Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Pisanie by Jovita Nie Maj 15, 2022 2:30 pm

Niestety, ale jak macie kopciucha, to będziecie musieli się z nim pożegnać i postawić na coś eko. Spokojnie jednak, bo nie musicie się martwić o wielkie koszty, tutaj https://domowniczy.pl/dofinansowanie-do-wymiany-pieca-w-2022-roku/ macie przydatne wiadomości o dofinansowaniach na jakie możecie liczyć.

Jovita
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 34
Join date : 22/03/2022

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu? Empty Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Pisanie by rex Pon Gru 19, 2022 4:32 pm

Można wybrać pampę ciepła https://www.stiebel-eltron.pl/pl/produkty-rozwiazania/energia_odnawialna/pompy_ciepla.html bo piece gazowe też chyba mają być niedługo zakazane.

rex
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 34
Join date : 25/06/2022

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu? Empty Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Pisanie by Justyna0 Wto Kwi 25, 2023 4:43 pm

Wiecie co tak sobie teraz myślę, że może warto byłoby również zapamiętać sobie namiar na firmę https://www.wynajemkotlowni.pl/ . Wiecie, jakby doszło do jakiejś awarii cieplnej u was, to warto byłoby u nich wtedy wynająć taką kotłownię kontenerową, która zapewni wam ocieplenie obiektu bez ograniczeń.

Justyna0
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 157
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu? Empty Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Pisanie by slawek3332 Pon Maj 01, 2023 6:17 pm

Mogę się pochwalić, że kilka tygodni temu dowiedziałem się o https://strefaklimy.pl . Po prostu warto skorzystać z tej oferty.

slawek3332
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 776
Join date : 17/06/2021

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu? Empty Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Pisanie by małpek Sro Sie 30, 2023 10:17 pm

Witam, czym ogrzewacie budynki? Jestem przed robieniem elewacji w moim domku działkowym i chcę wybrać odpowiednie płyty styropianowe, które ogrzeją małą przestrzeń. Co myślicie o tej firmie https://styro24.pl/manufacturers ? Chętnie poznam wasze opinie i wskazowki,komentujcie,pozdrawiam.

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 514
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu? Empty Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Pisanie by Justyna0 Sob Paź 28, 2023 2:29 pm

Jeżeli chodzi o innowacyjne rozwiązania, a przede wszystkim sprawdzonej jakości artykuły do instalacji grzewczej, to możecie tutaj polegać w sumie na firmie flamco polska. Myślę, ze
oni was nie zawiodą. Nawet jak chodzi o takie aspekty, jak zabudowa kotłowni - to w tym kierunku na nich możecie też liczyć.

Justyna0
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 157
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu? Empty Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Pisanie by Sara212 Sro Mar 13, 2024 12:17 pm

Wielkie dzięki za wszystkie porady w tym temacie.

drzewka ozdobne

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 706
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu? Empty Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach