Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Restauracja Sushi

5 posters

Go down

Restauracja Sushi Empty Restauracja Sushi

Pisanie by Grzesiek13 Wto Cze 15, 2021 10:45 am

Według mnie świetnym miejscem na spotkanie ze znajomymi lub spotkanie biznesowe moze byc restauracja https://www.poznan.sushiworld.pl/ . Jest to miejsce, w którym możecie zasmakować genialnej kuchni japońskiej.

Grzesiek13
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 137
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Restauracja Sushi Empty Re: Restauracja Sushi

Pisanie by karolkrol Czw Lip 01, 2021 7:53 am

Restauracja libanska Warszawa Le Cedre jest świetna. Zawsze świeże i smaczne potrawy. Wszystko na talerzu wygląda bardzo apetycznie. Sam klimat restauracji też ma coś w sobie. Very Happy

karolkrol
Młodzik
Młodzik

Posts : 15
Join date : 01/07/2021

Powrót do góry Go down

Restauracja Sushi Empty Re: Restauracja Sushi

Pisanie by Sara212 Sob Kwi 02, 2022 6:39 pm

Ja znam super miejsce gdzie serwują pyszne jedzenie Białystok Koniecznie się tam wybierzcie bo można tam zjeść smaczny obiad lub wybrać się na kawę, deser czy drinka. To świetne miejsce.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 690
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Restauracja Sushi Empty Re: Restauracja Sushi

Pisanie by Ewelaa213 Sro Kwi 27, 2022 12:15 pm

Jeżeli chodzi o miejsce gdzie można dobrze zjeść to polecam wam restauracja kilińskiego białystok Jak dla mnie jest to super opcja na spędzenie miło czasu w nowym miejscu a przy okazji zjedzenia dobrego jedzenia. Jak dla mnie świetnie wykonują swoje jedzenie. Polecam

Ewelaa213
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 67
Join date : 07/03/2022

Powrót do góry Go down

Restauracja Sushi Empty Re: Restauracja Sushi

Pisanie by małpek Wto Sty 31, 2023 12:02 pm

Ze wszystkich restauracji sushi, zdecydowanie mogę polecić wam ta z Gdańska https://www.hashisushi.pl/etykieta . Dostaniecie tam między innymi Chirashi sushi – jest to odmiana sushi, którą się podaje w głębokich miseczkach, w postaci ryżu wymieszanego ze składnikami warzywno rybnymi, czy też Uramaki – bardziej potoczna nazwa to california maki. Uramaki są to rolki zawijane odwrotnie czyli z ryżem na zewnątrz (jap. Ura – odwrotni, maki rolować).

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 503
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

Restauracja Sushi Empty Re: Restauracja Sushi

Pisanie by małpek Pon Cze 26, 2023 8:09 pm

Hej wszystkim! Chciałam podzielić się z Wami moim najnowszym odkryciem smakowym. Ostatnio postanowiłam zorganizować domową kolację dla znajomych i zdecydowaliśmy się na sushi. Zamiast zamawiać z restauracji, postanowiłam spróbować sushi firmy https://sushifoodfactor.pl/ które jest dostępne praktycznie w każdym markecie. Dodatkowo, cena była naprawdę konkurencyjna!

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 503
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

Restauracja Sushi Empty Re: Restauracja Sushi

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach