Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

gastronomia, dostawcy

+11
rasen
kartin
Soeugenia
umi
mart
miwi
WiwczarekP
Crowley
jksał
Rollos
Tomicki
15 posters

Go down

gastronomia, dostawcy Empty gastronomia, dostawcy

Pisanie by Tomicki Wto Lut 15, 2022 12:45 am

O ile macie swoje punkty gastronomiczne to podawajcie namiary na waszych sprawdzonych dostawców. Ja wam od siebie podpowiem, że jeśli jesteście zainteresowani kupnem wysokiej jakości serów górskich to pyszne sery góralskie, w tym korbacze, kolby, gałki duże i małe z mleka krowiego i owczego kupicie w gospodarstwie Jadwigi i Ryszarda Smoleniów z Pieniążkowic https://www.serynaturalne.pl/kontakt Na bank będziecie zadowoleni, bo sery z  tego gospodarstwa to sery w pełni naturalne, pozbawione konserwantów, polepszaczy i sztucznych aromatów. My regularnie zamawiamy je do naszej restauracji i bardzo je sobie chwalimy.

Tomicki
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 61
Join date : 13/02/2022

Powrót do góry Go down

gastronomia, dostawcy Empty Re: gastronomia, dostawcy

Pisanie by Rollos Wto Lut 15, 2022 11:17 pm

Ja z kolei mogę doradzić, że w dobrej jakości mięso kurczaka i indyka możecie zaopatrywać się w firmie STARMEAT. My od dawna tylko u nich kupujemy mięso, dlatego wiem, że to jest świetny dostawca, nie tylko mięso jest bardzo dobrej jakości, ale też zamówienia są realizowane terminowo i ceny są z gatunku rozsądnych. Tu sobie sprawdźcie szczegóły http://starmeat.pl/oferta/mieso-z-indyka Gwarantuję, że wam się spodoba współpraca z nimi.

Rollos
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 48
Join date : 15/02/2022

Powrót do góry Go down

gastronomia, dostawcy Empty Re: gastronomia, dostawcy

Pisanie by jksał Czw Lut 17, 2022 11:15 am

Jeśli działasz w branży gastronomicznej związanej z cukiernictwem to polecam skupić się na ofercie Holger Food https://www.holgerfood.pl/kategoria/dla-cukiernictwa/ . To właśnie oni dostarczyli nam tego typu produkty , dzięki którym nasze słodkie potrawy i ciasta cieszą się większym uznaniem i lepszym smakiem.

jksał
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 36
Join date : 15/02/2022

Powrót do góry Go down

gastronomia, dostawcy Empty Re: gastronomia, dostawcy

Pisanie by Crowley Sob Lut 19, 2022 6:43 pm

Ja od kilku lat prowadzę punkt gastronomiczny, sprzedaję m.in dania na wynos, dlatego mogę wam podpowiedzieć, że porządnej jakości opakowania gastronomiczne zamawiam zawsze od firmy Cornetdesign SHOP https://shop.cornetdesign.eu/pl/22-opakowania. Możecie u nich zamówić m.in. boxy zamykane, rożki, tacki, opakowania na tortille i hamburgery czy pudełka na popcorn. Spodoba wam się jakość tych opakowań, ich estetyczny wygląd a także rozsądne ceny.

Crowley
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 73
Join date : 18/02/2022

Powrót do góry Go down

gastronomia, dostawcy Empty Re: gastronomia, dostawcy

Pisanie by WiwczarekP Wto Lut 22, 2022 3:54 pm

Zdecydowanie podstawą w każdej kuchni jest olej, zużywa się go dużo w restauracjach, także warto mieć namiar na dobrego dostawcę oleju. I tu przychodzę wam z pomocą - sprawdźcie sobie firmę ERJOX, oferują doskonałej jakości rafinowany olej roślinny (rzepakowy i słonecznikowy) a także fryturę i to w dobrych cenach. Zerknijcie sobie na ich stronkę https://www.erjox.pl/kontakt Co więcej firma działa na terenie całego kraju i jest terminowa.

WiwczarekP
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 60
Join date : 22/02/2022

Powrót do góry Go down

gastronomia, dostawcy Empty Re: gastronomia, dostawcy

Pisanie by miwi Pią Mar 04, 2022 10:12 am

Jeżeli chodzi o dawców produktów mlecznych, serwatek, itp. to my mamy jednego sprawdzonego dostawcę. Od lat korzystamy z usług firmy SZALPOL z Legionowa w tym zakresie. Oni mają szeroką ofertę produktową, a do tego bardzo dobre ceny. Z ich produktów jesteśmy w pełni zadowoleni, sprawdzają się nam w naszej codziennej pracy, więc mogę je szczerze polecić. Dostawca jest terminowy,

miwi
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 27
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

gastronomia, dostawcy Empty Re: gastronomia, dostawcy

Pisanie by mart Czw Mar 10, 2022 1:50 pm

Jeżeli chodzi o dostawcę, czy producenta wyposażenia do gastronomii i mam tu na myśli meble, to mamy swojego sprawdzonego. My skorzystaliśmy z oferty producenta Komat z Romanowa Dolnego. Ich oferta jest rozbudowana, mają bardzo dobrej jakości meble, stoły, okapy i akcesoria i wiele innych. Ceny mają bardzo korzystne, uważam, że warto skorzystać z ich oferty, meble od nich doskonale nam się sprawdzają.

mart
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 57
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

gastronomia, dostawcy Empty Re: gastronomia, dostawcy

Pisanie by umi Pon Mar 14, 2022 4:18 pm

W przypadku dostawcy sprzętów, u nas akurat piekarniczych, wiedzieliśmy, gdzie się zgłosić. Wiele osób rekomendowało nam firmę 2LHDM z Poznania i to właśnie u nich zaopatrzyliśmy się w ugniatarki, sprzęty do wyrobu ciasta, itp. Ich maszyny działają porządnie, nie zawodzą nas, dzięki nim proces naszej pracy przebiega płynnie, bez najmniejszych problemów. Firmę serdecznie polecam.

umi
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 59
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

gastronomia, dostawcy Empty Re: gastronomia, dostawcy

Pisanie by Soeugenia Czw Mar 17, 2022 1:21 pm

Wyposażenie lokalu gastronomicznego nigdy nie było prostsze. Sprawdź https://gastromarket.pl/gofrownice/ Gastromarket i wygodnie zamów wszystko czego potrzebujesz w swoim lokalu i kuchni.

Soeugenia
Młodzik
Młodzik

Posts : 2
Join date : 17/03/2022

Powrót do góry Go down

gastronomia, dostawcy Empty Re: gastronomia, dostawcy

Pisanie by kartin Czw Mar 24, 2022 4:15 pm

Sami pracujemy w gastronomii, a dokładniej w cukiernictwie. Produkty, których nigdy nam nie jest mało, to między innymi jajka, mało, cukier, czy mąka. Jeżeli chodzi o mąkę, to mogę wam polecić naszego dostawcę, jest to młyn zbożowy JAKPOL w miejscowości Gołymin-Ośrodek. To firma, z którą dogadujemy się od lat, mają wysokiej jakości mąkę, z której wychodzą nam bardzo dobre wypieki.

kartin
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 51
Join date : 01/03/2022

Powrót do góry Go down

gastronomia, dostawcy Empty Re: gastronomia, dostawcy

Pisanie by rasen Wto Kwi 26, 2022 12:52 pm

A jakie macie kuchenki? My wszystko mamy na gaz i ten system się nam sprawdza. Butle mamy regularnie dostarczane, wymieniane przez dostawcę gazu TEMIS z Chojnic. Ich oferta jest dobrze skonstruowana, cenowo wychodzi to korzystnie, no i co najważniejsze mamy ogromną wygodę, w tym, że oni nam wszystko dostarczają, podłączają, bardzo dobrze to działa.

rasen
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 43
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

gastronomia, dostawcy Empty Re: gastronomia, dostawcy

Pisanie by Galaxy Wto Kwi 26, 2022 9:37 pm

Jakiś czas temu do łask wróciła dziczyzna, sarnina, jelenina etc. W moim domu weselnym praktycznie co przyjęcie właśnie jest takie mięsiwo. Wiejski stół mam więc zawsze dobrze zaopatrzony. Duży wpływ na wybór takiego menu przez klientów ma, to, że tego rodzaju mięso biorę świeże prosto od producenta. Jeśli coś dobrze smakuje, to informacja o tym drogą pantoflową w prosty sposób się roznosi. Jak najbardziej więc mogę polecić wam firmę PODLASKIE WYROBY z Białegostoku https://podlaskiewyroby.pl/dziczyzna/ Pozdrawiam.

Galaxy
Młodzik
Młodzik

Posts : 8
Join date : 27/03/2022

Powrót do góry Go down

gastronomia, dostawcy Empty Re: gastronomia, dostawcy

Pisanie by gunjo Wto Maj 10, 2022 10:27 am

Nasz punkt gastronomiczny opiera się przede wszystkim na serwowaniu potraw wołowych, głównie burgerów. Tak się składa, że dzięki ANTO-LEO https://www.skupbydla-sprzedazmiesa.pl/sprzedaz-miesa/cwiartki-wolowe dostaliśmy do dyspozycji ćwiartki wołowe i półtusze cielęce. Jakość, jak i smak tego mięsa w znacznym stopniu wpływa na odbiór naszych potraw, ale i zainteresowanie nimi. Nasi klienci niezmiernie chwalą smak oferowanego mięsa.

gunjo
Młodzik
Młodzik

Posts : 10
Join date : 10/05/2022

Powrót do góry Go down

gastronomia, dostawcy Empty Re: gastronomia, dostawcy

Pisanie by kurzy13 Pią Maj 27, 2022 5:55 pm

Miej na uwadze, że te produkty gastronomiczne trzeba także w jakiś warunkach przetrzymywać, lub podgrzewać. Nasz punkt gastronomiczny wyposażyliśmy ostatnio w promienniki podczerwieni dla gastronomi . Zaproponowane przez Solart, umożliwiają utrzymanie stałych temperatur potraw w restauracji, co jest bardzo wygodnym a przede wszystkim nowoczesnym rozwiązaniem!

kurzy13
Młodzik
Młodzik

Posts : 9
Join date : 25/05/2022

Powrót do góry Go down

gastronomia, dostawcy Empty Re: gastronomia, dostawcy

Pisanie by Justyna0 Pon Maj 01, 2023 10:16 am

Ostatnio też sporo słyszałam pozytywnych opinii na temat firmy https://gastromania.sk/nerezovy-nabytok.html - także możecie również z ich ofertami się zapoznać. Z tego co wiem oferują oni profesjonalne meble, sprzęty, jak i narzędzia do pracy w tej branży.

Justyna0
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 157
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

gastronomia, dostawcy Empty Re: gastronomia, dostawcy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach