Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gastronomia

+10
gunjo
umi
Rollos
Tomicki
Rafałde
charytatywny
Crowley
miwi
mart
kartin
14 posters

Go down

Gastronomia Empty Gastronomia

Pisanie by kartin Sob Mar 26, 2022 1:29 pm

Gdzie zaopatrywaliście wasz lokal gastronomiczny? My potrzebne nam meble, w tym okapy gastronomiczne, stoły, baseny, szafy i wiele innych, kupiliśmy online ze sklepu internetowego producenta ALKOS. Oni mają wysokiej jakości produkty, wykonane ze stali nierdzewnej, więc idealnie sprawdzają się nam w kuchni. Wszystko bez problemu można zamówić z ich strony internetowej, polecam.

kartin
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 51
Join date : 01/03/2022

Powrót do góry Go down

Gastronomia Empty Re: Gastronomia

Pisanie by mart Sro Mar 30, 2022 4:08 am

Też właśnie meble kupiliśmy online, zresztą sprzęt również. Co do zaopatrzenia w mięso, to je kupujemy od dostawcy MICHNA MEAT z Ropuch. Oni sprzedają mięso wieprzowe, a właśnie dań z tego mięsa robimy najwięcej. Mamy lokal gastronomiczny i catering. Mięso od nich dostajemy świeże, dobrej jakości, świetnie się na nim pracuje. Firmę mogę zdecydowanie polecić, warto skorzystać z ich usług.

mart
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 57
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Gastronomia Empty Re: Gastronomia

Pisanie by miwi Sro Mar 30, 2022 9:08 am

Może trochę inny rodzaj dostawcy, ale mogę wam polecić firmę, u której zaopatrzyliśmy się w agregat chłodniczy do naszego samochodu dostawczego. To firma Konvekta z Wołczkowa. Agregat działa naprawdę bardzo dobrze, świetnie nam się sprawdza, obecnie jeszcze dałoby się bez niego obejść, ale przewożenie tortów i innych naszych wyrobów latem bez takiego chłodzenia, byłoby niemożliwe.

miwi
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 27
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Gastronomia Empty Re: Gastronomia

Pisanie by Crowley Czw Kwi 14, 2022 5:16 pm

Jeśli chodzi o zaopatrzenie się w alkohole to podpowiem wam, że świetne piwa dostaniecie w niezłych cenach w hurtowni alkoholi Zofmar Bis, mają oczywiście popularne marki, ale też lokalne browary rzemieślnicze https://www.zofmar-bis.pl/piwa-rzemieslnicze.htmla na to teraz jest duża moda. Kupicie tam też podpiwki, kwasy chlebowe, soki i lemoniady, także kompleksowo się zaopatrzycie. Firma oferuje dostawy na terenie Łodzi, Zgierza, Pabianic i okolic.

Crowley
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 73
Join date : 18/02/2022

Powrót do góry Go down

Gastronomia Empty Re: Gastronomia

Pisanie by charytatywny Sro Kwi 20, 2022 7:05 pm

Sprzęt to jedno - nie zapominajmy o równie ważnym zaopatrzeniu w składniki , żywność! My jesteśmy świeżo po zawiązaniu współpracy z Lomania, odpowiedzialnymi za dostarczanie nam pieczarek i warzyw, głównie przetworzonych. To właśnie tego typu składniki najczęściej wpływają na odbiór naszych potraw oraz ich jakość. Zainteresowania zupełnie nam nie brakuje, to również warto podkreślić - klienci zakochali się w naszych przysmakach.

charytatywny
Młodzik
Młodzik

Posts : 18
Join date : 13/04/2022

Powrót do góry Go down

Gastronomia Empty Re: Gastronomia

Pisanie by Rafałde Nie Kwi 24, 2022 2:21 pm

Gdybyście szukali sprawdzonego dostawcy wysokiej jakości mięsa z indyka i kurczaka to warto skierować się do Starmeat https://starmeat.pl/oferta/mieso-z-kurczaka Firma oferuje w konkurencyjnych cenach świetnej jakości mięso pochodzenia krajowego jak i europejskiego - mięso w typie Baader i MOM a także filety, nogi, podudzia czy trymming jasny. Jak najbardziej mogę wam współpracę z nimi doradzić, to profesjonaliści, rzetelni i solidni.

Rafałde
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 41
Join date : 29/03/2022

Powrót do góry Go down

Gastronomia Empty Re: Gastronomia

Pisanie by Tomicki Nie Kwi 24, 2022 2:52 pm

W każdej restauracji podstawą jest olej, zużywa się go bardzo dużo, dlatego warto mieć dobrego dostawcę. I tu wam podpowiem, że jeśli chodzi o dobrej jakości olej rzepakowy i słonecznikowy a także fryturę to skierujcie się do firmy ERJOX https://www.erjox.pl/oferta Firma funkcjonuje w obrębie całego kraju, także łatwo nawiążecie z nimi współpracę. Plusa daję też za przyjazne ceny i terminowość realizacji zamówień.

Tomicki
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 61
Join date : 13/02/2022

Powrót do góry Go down

Gastronomia Empty Re: Gastronomia

Pisanie by Rollos Nie Kwi 24, 2022 9:42 pm

Jeśli chodzi o dobrego dostawę od wysokiej jakości, smacznych warzyw to takim sprawdzonym dostawcą jest Kuduk z Raciborowic Górnych z dolnośląskiego. Zostawiam wam do nich kontakt: https://www.kuduk.com.pl/kontakt Sprzedają cebulę, marchew, ziemniaki czy buraki, luzem lub w opakowaniach o różnej wielkości. Firma działa solidnie, zamówienia realizuje w terminie no i ma konkurencyjne ceny.

Rollos
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 48
Join date : 15/02/2022

Powrót do góry Go down

Gastronomia Empty Re: Gastronomia

Pisanie by umi Pią Kwi 29, 2022 7:43 am

My zdecydowaliśmy się na kupno kulu urządzeń, które bardzo dobrze sprawdzają się w naszej piekarni. Potrzebowaliśmy np. zaparzacza mąki, fermentatora, itp. to wszystko znaleźliśmy w ofercie producenta BakerLink z Łodzi. Urządzenia od niego działają u nas niezawodnie, dzięki nim nasza praca przebiega szybciej i lepiej. Cenowo takie zakupy wyszły korzystnie, polecam serdecznie.

umi
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 59
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Gastronomia Empty Re: Gastronomia

Pisanie by gunjo Pią Maj 13, 2022 12:27 pm

Jak już zaopatrzysz się we wszelkie meble i akcesoria, przyjdzie pora na inwestycję w składniki i żywność. Wszystko to, dostarczone przez STAN https://stan.pl/oferta/kapusta/ okazało się głównymi składnikami naszych potraw (prowadzimy lokal z klasyczną żywnością polską) . Z ich oferty zamówiliśmy kapustę, ogórki, zupy czy soki a nawet warzywa gotowane - wszystko cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

gunjo
Młodzik
Młodzik

Posts : 10
Join date : 10/05/2022

Powrót do góry Go down

Gastronomia Empty Re: Gastronomia

Pisanie by rasen Czw Maj 26, 2022 9:52 am

Przyda mi się ten dostawca na pewno. Jeżeli jednak chodzi o dostawce ryb i owoców morza, to mogę polecić ci swojego, który ma naprawdę wysokiej jakości produkty. Jest to hurtownia Lux Fish ze Szczecina, oni mają szeroką ofertę, jest z czego wybierać, wszystkie ich prodykty są głęboko mrożone, docierają do nas w odpowiednim stanie, polecam serdecznie.

rasen
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 43
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Gastronomia Empty Re: Gastronomia

Pisanie by kurzy13 Pią Maj 27, 2022 5:15 pm

Potrawy mięsne, wołowe, odgrywają najważniejszą rolę w naszym biznesie gastronomicznym. Z tego powodu tak wazne było zadbanie o zaufanego i sprawdzonego dostawcę - aby zachęcić naszych klientów. Produkty wołowe zapewnili nam ANTO-LEO https://www.skupbydla-sprzedazmiesa.pl/sprzedaz-miesa , dlatego serdecznie zachęcam sprawdzić, czym aktualnie dysponują. Najczęściej zamawiamy od nich ćwiartki wołowe.

kurzy13
Młodzik
Młodzik

Posts : 9
Join date : 25/05/2022

Powrót do góry Go down

Gastronomia Empty Re: Gastronomia

Pisanie by Jovita Czw Wrz 22, 2022 4:34 pm

A czy możecie mi zdradzić skąd będziecie pozyskiwać produkty spożywcze? Czy już macie na oku jakąś firmę w tym zakresie? Ja troszkę ostatnio szperałam w sieci i znalazłam firmę Sklep Pi-nuts , który zrobił na mnie wrażenie - ponieważ oferują oni naturalne, wartościowe produkty. A możecie znaleźć u nich miazgi, czy też pasty orzechowe, bakalie, ziarna i inne. Warto im się przyjrzeć, bo macie tutaj pewność co do jakości.

Jovita
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 34
Join date : 22/03/2022

Powrót do góry Go down

Gastronomia Empty Re: Gastronomia

Pisanie by Dżess Pią Lis 25, 2022 6:11 pm

Jak chodzi o wyposażenie gastronomiczne, to ja już wiem gdzie warto
byłoby się rozglądnąć. A mianowicie mam tutaj na myśli firmę https://gastromania.pl/taborety-gastronomiczne.html - tam znajdziecie artykuły naprawdę dobrej jakości i macie tam obszerny wybór w poszczególnych rzeczach.

Dżess
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 31/05/2021

Powrót do góry Go down

Gastronomia Empty Re: Gastronomia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach