Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Produkcja...

+2
miwi
mart
6 posters

Go down

Produkcja... Empty Produkcja...

Pisanie by mart Wto Mar 29, 2022 4:39 pm

Mam halę produkcyjną, niedawno dopiero wystartowaliśmy i jedną rzeczą, która naprawdę świetnie nam się sprawdza, to podłoga. W hali mamy posadzkę betonową, której wykonaniem zajęła się firma Raf-Bud z Gniewu. Oni wszystkim zajęli się kompleksowo, wykonali kawał dobrej roboty w korzystnej cenie. Posadzka jest odpowiednio zabezpieczona, idealnie równa, firma zajęła się odpowiednim przygotowaniem podłoża pod nią, co na pewno przyczynia się do jej trwałości.

mart
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 57
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Produkcja... Empty Re: Produkcja...

Pisanie by miwi Sro Mar 30, 2022 12:44 pm

To prawda, podłoga, ogólnie warunki w hali produkcyjnej są bardzo ważne. U nas muszą być także spełniane warunki sanitarne, bo zajmujemy się produkcją kosmetyków. Produkcja przebiega w porządku, nie produkujemy jednak opakowań, tylko kupujemy gotowe Zamawiamy je zawsze z firmy Jantom z Krakowa. Oni mają bardzo dobre ceny, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, ich opakowania mają wygodne zamknięcia i idealne dla nas pojemności.

miwi
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 27
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Produkcja... Empty Re: Produkcja...

Pisanie by HubiPL Pon Maj 23, 2022 8:06 pm

Ja niedawno szukałem sprawdzonego dostawcy taśm transportujących. Po dłuższym researchu zdecydowałem się na skorzystanie z usług firmy https://www.grawitpro.pl/oferta/tasmy . Dysponują szeroką ofertą trwałych taśm przenośnikowych do linii produkcyjnych o różnych parametrach technicznych. Zajmują się także dostarczaniem wysokiej jakości elementów transportu przenośnego. Gwarantują przy tym profesjonalne doradztwo oraz przystępne ceny.

HubiPL
Młodzik
Młodzik

Posts : 21
Join date : 23/05/2022

Powrót do góry Go down

Produkcja... Empty Re: Produkcja...

Pisanie by misia Wto Lis 22, 2022 8:34 am

Jeśli zajmujecie się produkcja to może przyda się info że w Poznaniu w m1 można teraz wynająć dzięki apce H-OUR Store sklep na godziny?

misia
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 30
Join date : 20/07/2020

Powrót do góry Go down

Produkcja... Empty Re: Produkcja...

Pisanie by małpek Sob Sty 28, 2023 2:02 pm

Witam, chciałabym nawiązać współpracę z firmą produkcyjną, ponieważ chcę zacząć biznes związany z witaminami i suplementami. https://auraherbals.pl/produkcja-kontraktowa/ Macie jakieś rady dla osoby wchodzącej w taki biznes? Chętnie poznam wasze komentarze.

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 540
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

Produkcja... Empty Re: Produkcja...

Pisanie by Kalynka Sob Lip 08, 2023 5:48 pm

Witajcie! Chciałabym podzielić się z Wami moim ostatnim sukcesem w zakresie optymalizacji pracy na naszej hali produkcyjnej. Niedawno zainwestowaliśmy w Szafy vendingowe do narzędzi BHP, ponieważ mieliśmy duże problemy z bałaganem, który powodował opóźnienia. Postanowiliśmy skorzystać z usług firmy z Bielska-Białej, która działa na rynku już od 9 lat. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę! Dzięki nowym szafom vendingowym, nasza praca jest teraz bardziej zorganizowana, a opóźnienia zostały znacznie zredukowane. To było dokładnie to, czego potrzebowaliśmy.
Kalynka
Kalynka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 107
Join date : 26/03/2023
Age : 35

Powrót do góry Go down

Produkcja... Empty Re: Produkcja...

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach