Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wózki spalinowe

+2
Dżess
Teriana
6 posters

Go down

Wózki spalinowe Empty Wózki spalinowe

Pisanie by Teriana Pon Lut 01, 2016 11:03 am

Jestem w trakcie rozwoju magazynu. Chce zainwestować w konkretne wyposażenie by usprawnić działanie magazynu. Podnośniki są dla mnie oczywistością. Ale zastanawiałam się też nad wózkami spalinowymi.Nie wiem, ile takich wózków musiałabym kupić, sprawdzałam tutaj, takie wózki i wydaje mi się, że na początek 4 sztuki wystarczą, ale wolałabym poznać opinie kogoś doświadczonego.

Teriana
Forumowy ekspert młodszy
Forumowy ekspert młodszy

Posts : 89
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Wózki spalinowe Empty Re: Wózki spalinowe

Pisanie by Dżess Czw Gru 30, 2021 9:17 pm

Wybór odpowiedniego wyposażenia do firmy, jest zawsze nie lada wyzwaniem. W końcu tej całej maszynerii nieco mamy…. Chociażby czy wiecie, czym charakteryzują się takie sprzęty jak wózek holowniczy? A jakby nie było zalicza się je do wózków przemysłowych ze względu na ich parametry. Dzięki nim możemy holować najróżniejsze rzeczy, jak i sprzęty.

Dżess
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 31/05/2021

Powrót do góry Go down

Wózki spalinowe Empty Re: Wózki spalinowe

Pisanie by kartin Czw Mar 10, 2022 12:53 pm

Jeżeli chodzi o wózki widłowe, to my w zeszłym roku kupiliśmy dwa nowe. Te oraz poprzednie maszyny znaleźliśmy w ofercie firmy SERWITECH Leszno. Posiadają wysokiej jakości urządzenia nie tylko na sprzedaż, ale także na wynajem, do tego serwisują też wózki widłowe. Mają bardzo dobre ceny, doradzają przy kupnie maszyn. Firma jest rzetelna pod każdym względem, opłaca się skorzystać z ich usług.

kartin
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 51
Join date : 01/03/2022

Powrót do góry Go down

Wózki spalinowe Empty Re: Wózki spalinowe

Pisanie by umi Wto Mar 29, 2022 7:35 am

My zaopatrywaliśmy się w te maszyny w zeszłym roku. Kupiliśmy kilka nowych wózków widłowych z firmy DOMINIKOWSKI WÓZKI WIDŁOWE z Motylewa. Oni mają szeroką ofertę, posiadają bardzo dobry jakościowo sprzęt i korzystne ceny. Oferują także wynajem wózków widłowych, ale my chcieliśmy mieć nasze na stałe, polecam.

umi
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 59
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Wózki spalinowe Empty Re: Wózki spalinowe

Pisanie by WiwczarekP Wto Maj 24, 2022 12:27 pm

Ja jestem bardzo zadowolony z wózków paletowych elektrycznych i ręcznych od Tor Industries. Ta firma to specjaliści od sprzętu dźwigowego i magazynowego, mają świetny sprzęt w dobrych cenach. Zaopatrzycie tam też magazyn we wciągarki, podnośniki, platformy transportowe czy żurawie warsztatowe. Firma to producent, tu macie kontakt do nich: https://tor-industries.pl/kontakt gwarantuję, że dobrze się u nich obkupicie i nie przepłacicie.

WiwczarekP
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 60
Join date : 22/02/2022

Powrót do góry Go down

Wózki spalinowe Empty Re: Wózki spalinowe

Pisanie by Edmund388765 Sro Cze 08, 2022 7:42 am

Ogólnie to na rynku jest sporo wózków do wyboru, nie tylko wózki spalinowe. Np. wózki vna przydają się w wąskich przestrzeniach. Taki wózek pracuje w korytarzach nieznacznie szerszych niż sam wózek.

Edmund388765
Młodzik
Młodzik

Posts : 1
Join date : 07/06/2022

Powrót do góry Go down

Wózki spalinowe Empty Re: Wózki spalinowe

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach