Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ubezpieczenie

+11
dona89
barbutar33
yanka
loporstar
nomwert
Wojciech2121
ragi27
rosbeliht
chincha
wpati844
Teriana
15 posters

Go down

Ubezpieczenie Empty Ubezpieczenie

Pisanie by Teriana Czw Mar 17, 2016 12:06 pm

Wykupienie ubezpieczenia czasami nie jest takie łatwe jak może się wydawać. Sama poszukuje teraz firmy w której uda się wykupić ubezpieczenie ac w dogodnej cenie. Wpisywałam w wyszukiwarkę ac kraków , bo w tych regionach interesuje mnie wykupienie ubezpieczenia ale ilość ofert trochę mnie przytłacza. Na co najlepiej się zdecydować?

Teriana
Forumowy ekspert młodszy
Forumowy ekspert młodszy

Posts : 89
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by wpati844 Sro Kwi 25, 2018 10:42 am

A co z ekuz? Wiecie może gdzie tę kartę można wyrobić we Wrocławiu? Co sądzicie np. o tych propozycjach www.polisaturystyczna.pl/poradniki/jak-wyrobic-karte-ekuz-wroclaw ?
wpati844
wpati844
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 22/04/2018

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by chincha Wto Maj 15, 2018 3:08 pm

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty. Dzięki temu wiele trudności można sobie oszczędzić.
chincha
chincha
Młodzik
Młodzik

Posts : 6
Join date : 11/05/2018

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by rosbeliht Sro Wrz 12, 2018 5:43 pm

Mam ostatnimi czasy trudność z wyborem ubezpieczenia mieszkaniowej. Nie ukrywam, że ostatnio sprawia mi to de facto co niemiara kłopotów. Nie da się ukryć, iż w Necie jest niesłychanie szeroki wybór i trudno jest się zdecydować na coś sprawdzonego... Czy na bazie prywatnych doznań zdołacie poradzić, czy na przykład ubezpieczenia mieszkania z ubezpieczeniaonline.pl jest OK?
rosbeliht
rosbeliht
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 08/09/2018

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by ragi27 Pią Sie 30, 2019 12:05 pm

co wybieracie wyjezdzajac na wakacje; polise czy kartę ekuz? Ja zazwyczaj wybieram polisę gdyz takie ubezpieczenie zapewni nam możliwość leczenia do wyznaczonej sumy gwarantowanej. A nie wszędzie znajdziemy publiczne placówki by wykorzystac kartę ekuz. Polecam http://przeglad-turystyczny.pl/warto/544-ekuz-czy-ubezpieczenie-turystyczne-co-wybrac dla bardziej dociekliwych Smile

ragi27
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 42
Join date : 11/07/2019

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by Wojciech2121 Pon Gru 30, 2019 8:22 pm

ragi27 napisał:co wybieracie wyjezdzajac na wakacje; polise czy kartę ekuz? Ja zazwyczaj wybieram polisę gdyz takie ubezpieczenie zapewni nam możliwość leczenia do wyznaczonej sumy gwarantowanej. A nie wszędzie znajdziemy publiczne placówki by wykorzystac kartę ekuz. Polecam http://przeglad-turystyczny.pl/warto/544-ekuz-czy-ubezpieczenie-turystyczne-co-wybrac dla bardziej dociekliwych Smile

jesli chodzi o ubezpieczenie to ofert na rynku jest mnostwo. Ja ze swojego doswiadczenia i porównywania kilkunastu ofert polecam ten portal http://swiatubezpieczen.net.pl/ Mają dobre warunki ubezpieczeniowe za przystępe ceny

Wojciech2121
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 132
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by nomwert Czw Lip 23, 2020 7:17 pm

Właśnie zastanawiam się nad kupnem ubezpieczenia NNW. Jakie możecie mi polecić?


______________________
licencja pilota

nomwert
Młodzik
Młodzik

Posts : 8
Join date : 23/07/2020

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by loporstar Wto Sie 25, 2020 4:55 am

Na pewno warto jest mieć także dobre ubezpieczenie na życie


________________
urodziny dla dziecka

loporstar
Młodzik
Młodzik

Posts : 3
Join date : 25/08/2020

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by yanka Sob Paź 17, 2020 1:42 pm

Oczywiście, ja mam takie ubezpieczenie a teraz dodatkowo wykupiłam też ubezpieczenie zdrowotne indywidualne bo mam obawy że moge ciężko zachorować a wtedy nie wystarczy na leczenie, dzięki takiej polisie nie zostanę na lodzie

yanka
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 46
Join date : 30/06/2020

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by barbutar33 Sob Paź 24, 2020 3:11 am

Słuchajcie, a gdzie waszym zdaniem najlepiej jest teraz kupić ubezpieczenie?


_____________________
Parawany Szklane

barbutar33
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 23/10/2020

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by dona89 Wto Maj 18, 2021 9:21 pm

Tak, ubezpieczenia są naprawdę potrzebne, bo zapewniają nam ochronę/pomoc w razie jakiś problemów. Jak chodzi o OC/ AC to warto tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-oc/ się rozglądnąć za korzystnym ofertami. Tam możecie nawet wyliczyć sobie wstępnie ile was wyjdzie etc.

dona89
Młodzik
Młodzik

Posts : 19
Join date : 24/04/2021

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by Dżess Sob Sty 22, 2022 5:19 pm

Ubezpieczenia są najróżniejsze i one też dają najróżniejsze wsparcia. Często opłaca się również wziąć rożne dodatki, które sprawią że takie ubezpieczenie pomoże nam zawsze w każdej sytuacji. Tutaj https://unilink.pl/ubezpieczenia/samochod/opony dla przykładu możecie zapoznać się z ubezpieczeniem opon – z czym się wiąże.

Dżess
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 31/05/2021

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by maxto Czw Maj 19, 2022 8:05 pm

Najlepsze jest to, że ubezpieczenie ubezpieczeniem, ale jak dojdzie do wypadku/szkody to towarzystwa ubezpieczeniowe wycofują się rakiem. Muszę przyznać, że teraz wykupuję zawsze najtańsze ubezpieczenie. To wszystko zmieniło się w momencie, kiedy uległem wypadkowi i TU nie chciało wypłacić mi odszkodowania z OC sprawcy. Pomogła mi kancelaria odszkodowawcza, która załatwiła sprawę szybko i na moją korzyść. Ale niesmak pozostał i uważam, że zawsze warto kupować najtańsze ubezpieczenie.

maxto
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 30
Join date : 19/05/2022

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by trevor Pon Mar 13, 2023 7:29 am

A rozważał ktoś z Was zakup OC w życiu prywatnym? Gdzieś kiedyś czytałem, że takie ubezpieczenie przydaje się, gdy ktoś z naszego otoczenia dozna szkody spowodowanej przez nas lub naszych bliskich i że będzie to nieocenione wsparcie finansowe, jeśli koszty poniesione w związku z naprawą szkody okażą się bardzo wysokie. Zastanawiam się, czy nie warto byłoby zainwestować w taki https://mtu24.pl/ubezpieczenie-mienia/oc-w-zyciu-prywatnym/ pakiet, w razie gdyby np. nasz pies pogryzł sąsiada albo przechodnia, bo w takim wypadku ubezpieczenie powinno zrekompensować mu koszty leczenia i ewentualne odszkodowanie. Jak uważacie? Mam w domu kilka zwierzaków, więc to chyba dobry pomysł?

trevor
Młodzik
Młodzik

Posts : 22
Join date : 27/04/2022

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by vladsmirnov11 Sro Lip 12, 2023 12:06 pm

Porównywarka AC - proste i wygodne narzędzie, które pomoże Ci znaleźć ubezpieczenie autocasco dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj ceny i zakresy ochrony, aby wybrać najlepszą ofertę.

vladsmirnov11
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 35
Join date : 06/08/2020

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach