Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Komunia dla dziecka

4 posters

Go down

Komunia dla dziecka Empty Komunia dla dziecka

Pisanie by slawek3332 Sob Maj 07, 2022 10:06 am

Wczoraj na przykład dowiedziałem się o restauracja Wadowice . Jak będę robił komunie dla dziecka to skorzystam z tej oferty.

slawek3332
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 806
Join date : 17/06/2021

Powrót do góry Go down

Komunia dla dziecka Empty Re: Komunia dla dziecka

Pisanie by Adrian77 Wto Mar 07, 2023 4:20 pm

Osobom zainteresowanym tematem mogę polecić ofertę sklepu, z którego sama skorzystałam. Długo szukałam odpowiednich zaproszenia na komunię świętą w rozsądnej cenie i natrafiłam na ofertę sklepu internetowego FarroDesign, gdzie znajdziecie najróżniejsze zaproszenia na chrzest, komunie lub ślub.

Adrian77
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 449
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Komunia dla dziecka Empty Re: Komunia dla dziecka

Pisanie by ricko Sob Mar 11, 2023 9:15 am

Jak chodzi o prezenty i pamiątki Pierwszej Komunii to na pewno kilka ciekawych propozycji znajdziesz na stronie tej katolickiej księgarni: https://www.swietywojciech.pl/ksiazki/pismo-swiete/biblia

ricko
Młodzik
Młodzik

Posts : 20
Join date : 23/06/2022

Powrót do góry Go down

Komunia dla dziecka Empty Re: Komunia dla dziecka

Pisanie by małpek Wto Kwi 04, 2023 8:36 pm

Jeśli szukasz wartościowego prezentu na komunię - obrazki na Komunię Świętą ( https://lanotti.com/obrazki-srebrne-pamiatki-na-komunie-c9.html ) to doskonały sposób na przekazanie życzeń i dobrych myśli w wyjątkowy sposób. Ich elegancki design i piękna forma sprawią, że będą cenną pamiątką dla każdego obdarowanego. Można je umieścić na ścianie, biurku czy szafce, aby przypominały o ważnym wydarzeniu i stanowiły piękną dekorację pomieszczenia.

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 545
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

Komunia dla dziecka Empty Re: Komunia dla dziecka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach