Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

samochód jaki

+8
misia
Dżess
Adrian77
kasinka
yanka
pomórka
Sara212
Julian78675
12 posters

Go down

samochód jaki Empty samochód jaki

Pisanie by Julian78675 Czw Cze 16, 2022 5:13 pm

Cześć, ktoś z Was wie gdzie znajdę kogoś takiego jak importer aut z usa? Chciałem wziąć auto z usa ale nie wiem kto jest w stanie mi je przyprowadzić. Może znacie się na takich tematach i udzielicie mi jakichkolwiek informacji?

Julian78675
Młodzik
Młodzik

Posts : 1
Join date : 16/06/2022

Powrót do góry Go down

samochód jaki Empty Re: samochód jaki

Pisanie by Sara212 Pon Cze 27, 2022 10:55 am

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić ofertę na stronie https://www.uzywanejaknowe.pl/ford , na której znajdziecie ofertę salonu z najróżniejszymi, używanymi samochodami w atrakcyjnej cenie. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 722
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

samochód jaki Empty Re: samochód jaki

Pisanie by pomórka Czw Cze 30, 2022 9:23 am

Ja długo szukałam i ostatecznie się w MM cars Katowice zdecydowałam. Tam mają dobrą ofertę na samochody więc warto jak ktoś ma w pobliżu podjechać

pomórka
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 134
Join date : 04/07/2021

Powrót do góry Go down

samochód jaki Empty Re: samochód jaki

Pisanie by yanka Wto Lis 15, 2022 8:27 am

Jeśli o mnie chodzi to bardzo mi się podoba samochód mojego pracodawcy czyli porsche taycan który kupił w salonie Porsche Centrum Sopot w specjalnym leasingu, auto jest piękne, jeździ jak marzenie i każdy chciałby takim jeździć

yanka
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 46
Join date : 30/06/2020

Powrót do góry Go down

samochód jaki Empty Re: samochód jaki

Pisanie by kasinka Czw Lis 24, 2022 5:26 pm

Na takie pytania to jest trochę ciężko odpowiedzieć ;p Bo każdy z nas lub tak naprawdę inne marki samochodów. Ale ciekawe ile osób w ogóle wie jak przygotować samochód na wiosnę, bo to tak naprawdę powinna być wiedza którą każdy z kierowców powinien takie rzeczy wiedzieć.

kasinka
Młodzik
Młodzik

Posts : 23
Join date : 21/03/2022

Powrót do góry Go down

samochód jaki Empty Re: samochód jaki

Pisanie by Adrian77 Wto Lis 29, 2022 2:11 pm

W przypadku mojego starego samochodu zdecydowałem się skorzystać z oferty skup aut Bydgoszcz , ponieważ zaoferowali mi bardzo dobrą cenę, a wszelkie formalności załatwiliśmy w kilkanaście minut. Jest to skup samochodów, który działa praktycznie na terenie całego kraju.

Adrian77
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 449
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

samochód jaki Empty Re: samochód jaki

Pisanie by Dżess Nie Sty 15, 2023 6:56 pm

A czy ktoś z was może orientuje się , gdzie kupić mogę pokrowce na samochód daihatsu sirion ? Szukam od długiego czasu coś sprawdzonego, solidnego... Czy możecie mi zdradzić, gdzie mogę dostać coś naprawdę dobrego? Co za chwile mi się nie popsuje?

Dżess
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 31/05/2021

Powrót do góry Go down

samochód jaki Empty Re: samochód jaki

Pisanie by misia Czw Sty 19, 2023 3:00 pm

Ja myślę że samochód z wypożyczalni jest dobrym rozwiązaniem jak nie stać Cię na nowe auto. Wypożyczalnia samochodów Warszawa ma bardzo atrakcyjne ceny i dogodne warunki, na przykład nie musisz wpłacać kaucji

misia
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 30
Join date : 20/07/2020

Powrót do góry Go down

samochód jaki Empty Re: samochód jaki

Pisanie by andzia Pon Lut 20, 2023 3:43 pm

Bez względu na to, na jaki samochód się zdecydujesz - pamiętaj o dobrym akumulatorze. Z pomocą portalu https://autoako.pl/ bez najmniejszego problemu uda wybrać ci się odpowiedni produkt do swojego wozu.

andzia
Forumowy ekspert młodszy
Forumowy ekspert młodszy

Posts : 80
Join date : 07/09/2022

Powrót do góry Go down

samochód jaki Empty Re: samochód jaki

Pisanie by Sara212 Pią Paź 27, 2023 2:49 pm

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli posiadacie własną flotę, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://atrom.com.pl/ , na której znajdziecie ofertę urządzeń oraz produktów od firmy Atrom.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 722
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

samochód jaki Empty Re: samochód jaki

Pisanie by wizarka Pią Gru 15, 2023 1:31 pm

Wszystko tez zalezy czego szukamy i na jakie potrzeby. Dla mnie uzywka to spoko opcja, bo potrzebuje auto zeby podjechac do sklepu i odebrac dzieci, ale np przyjaciolka prowadzi swoja firme i wiele czasu spedza w samochodzie, wiec zalezalo jej na bezpieczenstwie i komforcie jazdy, dlatego jak znalazla oferte w salonie Scandinavia Auto Volvocars na model xc40 za niecale 1000 zl miesiecznie to nawet sie nie zastanawiala, zwlaszcza, ze promocja jest ograniczona do do konca stycznia 2024

wizarka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 115
Join date : 12/12/2021

Powrót do góry Go down

samochód jaki Empty Re: samochód jaki

Pisanie by małpek Sro Gru 20, 2023 6:41 pm

Jesteśmy w fazie poszukiwań nowych samochodów dla naszej firmy i zastanawiamy się, które modele najlepiej sprawdzą się w biznesowym zastosowaniu. Czy ktoś ma doświadczenie z konkretnymi modelami? Chętnie wysłuchamy Waszych opinii! Czy ktoś mógłby podzielić się informacjami na temat oferty https://grupalis.pl ?

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 540
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

samochód jaki Empty Re: samochód jaki

Pisanie by małpek Pon Sty 01, 2024 6:44 pm

Chciałam Wam polecić prawdziwą perełkę dla miłośników marki Volvo. Ostatnio natrafiłam na blog https://volvocarkalisz.volvocars-partner.pl/blog/ To miejsce pełne fascynujących informacji na temat różnych modeli Volvo, najnowszych technologii oraz praktycznych porad dla kierowców. Blog ten nie tylko dostarcza rzetelnych informacji, ale również prezentuje świat marki Volvo w sposób interesujący i przystępny. Jeśli ktoś z Was jest w fazie poszukiwań informacji o Volvo, to zdecydowanie warto zajrzeć na ich blog.

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 540
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

samochód jaki Empty Re: samochód jaki

Pisanie by Sara212 Czw Sty 11, 2024 3:24 pm

Jakie macie zdanie na temat samochodów elektrycznych?

Adwokat Zabrze

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 722
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

samochód jaki Empty Re: samochód jaki

Pisanie by meso Sro Sty 24, 2024 6:36 pm

długo się nad tym zastanawiałem ale ja jednak lubię spore auta, najlepiej coś na kształt suva, czyli ford kuga czy tego typu. takie auta są bezpieczne, wysokie, łatwo się je prowadzi i parkuje. piękne są

meso
Młodzik
Młodzik

Posts : 3
Join date : 22/07/2023

https://wave.info.pl/

Powrót do góry Go down

samochód jaki Empty Re: samochód jaki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach