Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją?

+4
Wojciech2121
pnfim
Szuszu
osiemnasta
8 posters

Go down

Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją? Empty Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją?

Pisanie by osiemnasta Pią Cze 03, 2016 4:41 pm

Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją?
Do jakiego lekarza tego rodzaju lepiej skirować meżą?
Już sama nie wiem..

osiemnasta
Młodzik
Młodzik

Posts : 19
Join date : 05/04/2014

Powrót do góry Go down

Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją? Empty Re: Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją?

Pisanie by Szuszu Sob Cze 04, 2016 11:26 am

Hm, wydaje mi się, że do seksuologa, ale pod warunkiem, że ten problem z erekcja to jest w głowie, bo jak to kwestia ciała, no to wtedy wystarczy posiłkować się różnymi choćby gadżetami, które poprawiają wzwód i sprawiają, że można dłużej...

Poczytaj sobie na onecie artykuły - dużo tego mają.

Szuszu
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 43
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją? Empty Re: Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją?

Pisanie by pnfim Wto Lip 10, 2018 11:51 am

Warto udać się do tego i do tego. Na pewno nie zaszkodzi.
pnfim
pnfim
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 06/07/2018

Powrót do góry Go down

Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją? Empty Re: Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją?

Pisanie by Wojciech2121 Czw Mar 19, 2020 1:19 pm

łódź rehabilitacja to polacana przeze mnie klinika rehabilitacji. Mieałem problemy z kręgosłupem, mają oni nowoczesną metodę tergumed . Czuje się dzięki nim o wiele lepiej, nie mam problemów z poruszaniem się już po kilku wizytach w tej placówce.

Wojciech2121
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 132
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją? Empty Re: Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją?

Pisanie by Grzesiek13 Sro Maj 26, 2021 2:49 pm

W moim przypadku korzystałem z usług psycholog dąbrowa górnicza i jestem bardzo zadowolony ze spotkań i efektów rozmów. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.

Grzesiek13
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 137
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją? Empty Re: Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją?

Pisanie by Sara212 Czw Wrz 23, 2021 9:27 am

ja tez myślę że seksuolog mógłby tutaj pomóc. Nie ma się co zastawiać i męczyć z tym problemem lepiej się od razu umówić na wizytę.

_____________________________
fizjoterapia bydgoszcz

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 736
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją? Empty Re: Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją?

Pisanie by Adrian77 Sro Wrz 14, 2022 9:39 am

W przypadku spraw związanych ze zdrowiem warto korzystać z usług specjalistów, dlatego polecam Wam sprawdzić ofertę Poradni Psychologicznej Spokój w Głowie. Na ich stronie znajdziecie liczne artykuły o zdrowiu, w tym np. Jak schudnąć .

Adrian77
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 449
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją? Empty Re: Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją?

Pisanie by małpek Pon Lut 13, 2023 7:51 am

Męskie problemy intymne takie jak stulejka, obrzezanie czy plastyka napletka wykonywane są w Centrum Dermatologicznym https://febumed.pl/oferta_/1154-Meska-chirurgia-intymna . Zabiegi chirurgiczne wykonywane są przez doświadczonego chirurga specjalizującego się w zabiegach urologicznych. Dla komfortu pacjenta przeprowadzane jest zawsze w znieczuleniu miejscowym przy zachowaniu zasad antyseptyki i aseptyki, aby ograniczyć ryzyko powikłań.


małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 545
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją? Empty Re: Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją?

Pisanie by małpek Sro Mar 01, 2023 11:30 pm

Ja jestem bardzo zadowolony z usług urologa https://www.uclinic.pl/ , który mi pomógł rozwiązać mój problem intymny. Byłem bardzo zaniepokojony i skrępowany, ale lekarz był bardzo profesjonalny i taktowny, co pomogło mi poczuć się bardziej komfortowo i zaufać mu. Po dokładnym badaniu i konsultacji, zalecił mi odpowiednie leczenie, które okazało się skuteczne i przyniosło pozytywne rezultaty. Wszystko zostało przeprowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze, a personel był bardzo pomocny i uprzejmy.

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 545
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją? Empty Re: Lekarz psycholog czy ginekolog - męskie problemy z erekcją?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach