Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Serwis laptopa

5 posters

Go down

Serwis laptopa  Empty Serwis laptopa

Pisanie by Teriana Pon Cze 25, 2018 11:12 am

W większych miastach bez problemów znajdziesz dobry serwis komputerowy, nawet nie jeden. Jeżeli jesteście z trójmiasta to polecałabym serwis ItVip https://itvip.pl/naprawa-wysylkowa/ Również właśnie w opcji mają naprawę wysyłkową, czyli wysyłacie swojego laptopa kurierem i tak samo jest on wam odsyłany, tylko oczywiście już naprawiony. Można więc podesłać im laptopa z dowolnego miejsca w Polsce

Teriana
Forumowy ekspert młodszy
Forumowy ekspert młodszy

Posts : 89
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Serwis laptopa  Empty Re: Serwis laptopa

Pisanie by Grzesiek13 Pią Maj 07, 2021 1:01 pm

Może macie sprzęt od Apple? Polecam wam firmę która wykonała dla mnie wymiana układu audio iPhone to serwis sprzętów marki Apple którego celem jest dostarczenie klientom usług najwyższej jakości, w bezkonkurencyjnie niskich cenach. Sprawdźcie na stronę tam są wszystkie informacje i cała ich ofertę.

Grzesiek13
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 137
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Serwis laptopa  Empty Re: Serwis laptopa

Pisanie by spokogosc Wto Sty 25, 2022 9:13 am

Ja kiedyś korzystałem z serwisu 3 Giga z Białegostoku. Naprawili szybko i w miarę tanio. Wymieniali mi wiązkę monitora.

spokogosc
Młodzik
Młodzik

Posts : 2
Join date : 25/01/2022

https://eurowash.pl/dla-inwestora/

Powrót do góry Go down

Serwis laptopa  Empty Re: Serwis laptopa

Pisanie by umi Wto Mar 29, 2022 11:14 am

Też niedawno oddałem swój laptop służbowy do serwisu, coś mi się zacinał, no i przy otwieraniu wyskakiwały błędy, czasami nie odnajdywało mi wifi, itp. Naprawą zajęli się specjaliści z serwisu komputerowego Soft-PC z Turka. Zgłoszenie można złożyć na ich stronie internetowej, mają formularz, po jego wypełnieniu szybko się ze mną skontaktowali. Naprawa była ekspresowa, cenowo wyszło korzystnie, polecam.

umi
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 59
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Serwis laptopa  Empty Re: Serwis laptopa

Pisanie by Ryszard87584 Sro Kwi 27, 2022 6:36 pm

Według mnie laptopa można oddać do pierwszego lepszego serwisu.

Ryszard87584
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 27/04/2022

Powrót do góry Go down

Serwis laptopa  Empty Re: Serwis laptopa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach