Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Biznes forum pytania

+7
berka
Sara212
umi
Grzesiek13
vladsmirnov11
Wojciech2121
Teriana
11 posters

Go down

Biznes forum pytania  Empty Biznes forum pytania

Pisanie by Teriana Sob Cze 22, 2019 11:03 am

Porady dotyczące biznesu można znaleźć na https://biznesblog.biz.pl/forum/ , Według mnie to bardzo dobre miejsce by uzyskać wszelkie potrzebne informacje i podyskutować na wazne dla nas tematy.

Teriana
Forumowy ekspert młodszy
Forumowy ekspert młodszy

Posts : 89
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Biznes forum pytania  Empty Re: Biznes forum pytania

Pisanie by Wojciech2121 Sro Lut 19, 2020 4:36 pm

Chcesz rozwijać swój biznes? Polecam https://www.cludo.pl/program-do-telemarketingu/ jest to taki system komunikacji firmy z odbiorcami. Polecam ich ponieważ ja sprawdziłem w swojej firmie i jestem bardzo zadowolony. Rozwineła się obsługa klienta w naszej firmie kontakt z klientem jest bardzo łatwy, jeśli ma jakies pytania to nasz call center reaguje natychmiastowo. Zobaczcie koniecznie.

Wojciech2121
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 132
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Biznes forum pytania  Empty Re: Biznes forum pytania

Pisanie by vladsmirnov11 Sro Paź 07, 2020 6:02 pm

bardzo ciekawe informacje
dzięki

vladsmirnov11
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 35
Join date : 06/08/2020

Powrót do góry Go down

Biznes forum pytania  Empty Re: Biznes forum pytania

Pisanie by Grzesiek13 Czw Cze 17, 2021 12:01 pm

W przypadku firm, z którymi współpracuje cenie sobie jakość oraz profesjonalne podejście do pracy, dlatego zdecydowanie polecam Wam wycena firmy oraz wszelkie inne usługi z oferty firmy Blue Oak Advisory.

Grzesiek13
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 137
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Biznes forum pytania  Empty Re: Biznes forum pytania

Pisanie by umi Pią Mar 11, 2022 1:05 pm

Tu też można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, na przykład tego, jak prowadzić własny biznes, jacy dostawcy i czego są rzetelni. Od siebie mogę wam polecić producenta, od którego kupujemy biodegradowalne folie do kwiatów, ale też opakowania papierowe, jest to firma Eurosleeve z Tarnowskich Gór. Z jakości ich produktów jesteśmy zdecydowanie zadowoleni, dobrze się bam sprawdzają, polecam serdecznie.

umi
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 59
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Biznes forum pytania  Empty Re: Biznes forum pytania

Pisanie by Sara212 Sro Sie 17, 2022 9:35 am

Jeżeli szukacie ekspertów w przypadku publikacje artykułów sponsorowanych , to polecam Wam sprawdzić ofertę firmy CMSPOT, ponieważ są to najlepsi eksperci w swojej branży. Sam korzystam z ich usług i jestem naprawdę bardzo zadowolony z rezultatów.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 717
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Biznes forum pytania  Empty Re: Biznes forum pytania

Pisanie by berka Wto Sie 23, 2022 6:05 am

Wiem, że sporo osób zastanawia się nad tym czy warto korzystać z chmur obliczeniowych. I tutaj zdecydowanie polecam artykuł https://popfiction.pl/technologia/zalety-korzystania-z-uslug-chmury-obliczeniowej-w-twojej-firmie/ na temat zalet tego rozwiązania. Myślę, że to was przekona.

berka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 126
Join date : 11/08/2022

Powrót do góry Go down

Biznes forum pytania  Empty Re: Biznes forum pytania

Pisanie by Adrian77 Pią Paź 07, 2022 2:27 pm

Jeżeli szukacie specjalistów przypadku reklamy świetlnej, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę firmy Urban Kolor, w której ofercie znajdziecie m.in. Kasetony reklamowe . Są to eksperci w swojej branży, którzy z pewnością będą w stanie Wam pomóc.

Adrian77
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 449
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Biznes forum pytania  Empty Re: Biznes forum pytania

Pisanie by Dżess Sro Lut 01, 2023 9:00 am

Oj ja też mam do was pytanie - na witryny sklepowe ceny jakie są i gdzie w ogóle proponujecie coś takiego zakupić? Pytam, ponieważ niedługo otwieram swój biznes i tak powoli do niego się przygotowuję. Czy możecie zatem mi doradzić taki pilnie, co do tego...

Dżess
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 31/05/2021

Powrót do góry Go down

Biznes forum pytania  Empty Re: Biznes forum pytania

Pisanie by Justyna0 Nie Mar 05, 2023 4:53 pm

Jak wiadomo dzisiaj każdy może otworzyć biznes, ale czasami bywają pewne problemy i najczęściej jest to bariera finansowa. Ostatnio jednak naszła mnie myśl - czy pozyskanie inwestora jest trudne? Bo może warto byłoby poszukać kogo, kto zainwestuje w nas? Kogoś, kto zauważy w nas jakiś talent, patent na dobry biznes...

Justyna0
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 157
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Biznes forum pytania  Empty Re: Biznes forum pytania

Pisanie by małpek Pon Mar 06, 2023 10:13 pm

Ja podzielę się moim odkryciem, a mianowicie - skorzystanie z usług biura podatkowego ( https://bdbconsulting.pl/uslugi/biuro-podatkowe/ ). Takie biuro oferuje szeroki zakres usług, w tym prowadzenie pełnej księgowości, sporządzanie deklaracji podatkowych oraz rozliczeń z ZUS. Dodatkowo służy pomocą w zakresie optymalizacji podatkowej, co pozwala na zmniejszenie obciążeń podatkowych firmy oraz wykorzystanie dostępnych ulg i odliczeń podatkowych.

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 520
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

Biznes forum pytania  Empty Re: Biznes forum pytania

Pisanie by Justyna0 Pon Maj 01, 2023 9:12 am

Widzę, że planujecie otworzyć swój biznes... Skoro tak, to w razie czego możecie tutaj pamiętać o firmie https://www.kam.nu/pl/uslugi/zwiazki-zawodowe/ , która oferuje doradztwo biznesowe, jak i pomaga budować związki zawodowe, prowadzić rachunkowość w Szwecji.

Justyna0
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 157
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Biznes forum pytania  Empty Re: Biznes forum pytania

Pisanie by berka Nie Maj 28, 2023 4:36 am

Szukam właśnie namiaru na sprawdzoną firmę informatyczną. Możecie mi kogoś polecić? Zrobiłam sobie reserach na własną rękę i w oko wpadła mi oferta https://enicom.pl/ Koniecznie dajcie znac, czy mieliście już okazję z nimi współpracować i czy polecacie?

berka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 126
Join date : 11/08/2022

Powrót do góry Go down

Biznes forum pytania  Empty Re: Biznes forum pytania

Pisanie by małpek Pią Sie 25, 2023 12:44 pm

Mam dla was polecenie, które może okazać się kluczowe dla waszej kariery i waszych biznesów. Na stronie https://hrk.pl/pl/baza-wiedzy/artykuly-eksperckie/hr-business-partner-nowoczesna-rola-w-zarzadzaniu-zasobami-ludzkimi znajduje się niezwykle interesujący artykuł o roli HR Business Partnera. Autorzy wnikliwie analizują, jak ta rola wpływa na skuteczność organizacji, jakie są jej główne zadania i jakie umiejętności warto rozwijać, by odnosić sukcesy. Polecam przeczytać, jeśli chcecie zrozumieć, dlaczego HR Business Partner to istotny element nowoczesnego zarządzania personelem.

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 520
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

Biznes forum pytania  Empty Re: Biznes forum pytania

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach