Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czy warto korzystać z komercyjnych usług sprzątania w wynajętym biurze?

4 posters

Go down

Czy warto korzystać z komercyjnych usług sprzątania w wynajętym biurze? Empty Czy warto korzystać z komercyjnych usług sprzątania w wynajętym biurze?

Pisanie by oskaroses Czw Mar 09, 2023 9:24 pm

Zastanawiamy się nad zatrudnieniem profesjonalnej firmy sprzątającej, która zajmie się naszym biurem, jesteśmy w Poznaniu i pytanie co sądzicie o firmach sprzątających na terenie Poznania?

oskaroses
Młodzik
Młodzik

Posts : 2
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Czy warto korzystać z komercyjnych usług sprzątania w wynajętym biurze? Empty Re: Czy warto korzystać z komercyjnych usług sprzątania w wynajętym biurze?

Pisanie by janniezbędnik Czw Mar 09, 2023 9:40 pm

Jeżeli chodzi o sprzątanie biur w Poznaniu to serdecznie polecam Oskar White tutaj masz link https://www.oskarwhite.com/sprzatanie-biur-poznan nie są najtańsi, ale znają się na swojej pracy bardzo dobrze.

janniezbędnik
Młodzik
Młodzik

Posts : 1
Join date : 09/03/2023

Powrót do góry Go down

Czy warto korzystać z komercyjnych usług sprzątania w wynajętym biurze? Empty Re: Czy warto korzystać z komercyjnych usług sprzątania w wynajętym biurze?

Pisanie by Elizabeth Czw Cze 08, 2023 11:07 am

https://sprzataniepro.pl/ to świetna firma sprzątająca. Z osobistego doświadczenia wiem, że bardzo dobrze i szybko wykonują swoje obowiązki.
Dlatego zdecydowanie polecam ich do sprzątania biur.

Elizabeth
Młodzik
Młodzik

Posts : 1
Join date : 08/06/2023

Powrót do góry Go down

Czy warto korzystać z komercyjnych usług sprzątania w wynajętym biurze? Empty Re: Czy warto korzystać z komercyjnych usług sprzątania w wynajętym biurze?

Pisanie by Kalynka Wto Lip 25, 2023 4:57 pm

Witajcie! Jako właściciel biurowca, aktualnie jestem w fazie poszukiwania profesjonalnych usług sprzątania dla naszej nieruchomości. Kilka osób, które znam i które również zarządzają biurowcami, poleciło mi firmę Krispo - https://krispo.pl/ Z tego, co słyszałem, mają długoletnie doświadczenie w branży sprzątania biur i obiektów komercyjnych, co z pewnością jest ich mocnym atutem. Zanim podejmiemy ostateczną decyzję, chciałbym zasięgnąć Waszej opinii na temat tej firmy. Czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z ich usług? Czy możecie podzielić się swoimi doświadczeniami i wrażeniami? Zależy mi na poznaniu Waszych opinii, aby mieć pełen obraz tego, jak firma działa w praktyce.
Kalynka
Kalynka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 107
Join date : 26/03/2023
Age : 35

Powrót do góry Go down

Czy warto korzystać z komercyjnych usług sprzątania w wynajętym biurze? Empty Re: Czy warto korzystać z komercyjnych usług sprzątania w wynajętym biurze?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach