Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czym jest japońska tapeta?

5 posters

Go down

Czym jest japońska tapeta? Empty Czym jest japońska tapeta?

Pisanie by nadiafish Wto Kwi 04, 2023 8:32 pm

Dziś po raz pierwszy usłyszałam, że istnieje coś takiego jak tapeta japońska. Czy możesz zatem wyjaśnić, czym jest japońska tapeta i jakie cechy czynią ją wyjątkową? Dziękuję wszystkim.
nadiafish
nadiafish
Młodzik
Młodzik

Posts : 10
Join date : 27/10/2022

Powrót do góry Go down

Czym jest japońska tapeta? Empty Re: Czym jest japońska tapeta?

Pisanie by bettyvill Wto Kwi 04, 2023 9:40 pm

tapeta japońska, czyli "tapeta kulturowa" jak się ją również nazywa, to materiał wykończeniowy produkowany w Japonii. Wykonuje się je z naturalnych materiałów, takich jak papier ryżowy, klej do drewna, włókna bambusowe i inne naturalne składniki. Japońskie tapety mają wiele cech, które czynią je wyjątkowymi: są przyjazne dla środowiska, oddychające, łatwe w utrzymaniu, estetyczne i długotrwałe.
bettyvill
bettyvill
Młodzik
Młodzik

Posts : 10
Join date : 26/10/2022

Powrót do góry Go down

Czym jest japońska tapeta? Empty Re: Czym jest japońska tapeta?

Pisanie by momser Sro Kwi 05, 2023 1:26 pm

Tynk japoński może być również wykorzystywany do tworzenia różnych efektów w aranżacji wnętrz, takich jak imitacja kamienia, skóry czy marmuru. Dzięki temu jest to uniwersalny materiał, który można wykorzystać w różnych stylach wnętrz i architektury.
momser
momser
Młodzik
Młodzik

Posts : 9
Join date : 27/10/2022

Powrót do góry Go down

Czym jest japońska tapeta? Empty Re: Czym jest japońska tapeta?

Pisanie by MorganCooper Czw Kwi 27, 2023 1:44 pm

Kto potrzebował znaleźć bonding zdjęcia do projektu, natknąłem się na usługę online, która okazała się bardzo pomocna. Witryna była przyjazna dla użytkownika i łatwo było przejść do sekcji ze zdjęciami do klejenia. Ogólnie uważam, że ta usługa online jest doskonałym źródłem dla każdego, kto potrzebuje zdjęć do klejenia. Jakość i różnorodność obrazów były doskonałe, a ceny były uczciwe. Polecam tę usługę każdemu, kto potrzebuje wysokiej jakości zdjęć stockowych bonding zdjęcia do swojego projektu lub potrzeb biznesowych.

MorganCooper
Młodzik
Młodzik

Posts : 1
Join date : 27/04/2023

Powrót do góry Go down

Czym jest japońska tapeta? Empty Re: Czym jest japońska tapeta?

Pisanie by Sara212 Wto Paź 31, 2023 4:13 pm

Jak ktoś mówi o tapetach to od razu mam skojarzenie z blogiem https://alefototapeta.pl/fototapety-3d-w-twoim-salonie tam można znaleźć różne inspiracje. Opisane macie rodzaje fototapet i macie porady jak o nią dbać jak ją przyklejać i też jak dobierać odpowiednie tapety do wnętrza. Zobaczcie i poczytajcie. polecam

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 736
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Czym jest japońska tapeta? Empty Re: Czym jest japońska tapeta?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach