Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

elewacja, co wybrać?

+2
Dżess
ragi27
6 posters

Go down

elewacja, co wybrać? Empty elewacja, co wybrać?

Pisanie by ragi27 Nie Wrz 13, 2020 8:33 am

Słuchajcie, włąśnie zamierzam zacząć prace nad elewacją u siebie w domu i chciałem się was zapytać czy możecie mi doradzić jaki tynk powinienem wybrać? Słyszałem,  że bardzo dobre są tynki silikonowe jednak potrzebowałbym jeszcze w tej kwestii opinii kogoś doświadczonego. Będę wam bardzo wdzięczny za pomoc

ragi27
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 42
Join date : 11/07/2019

Powrót do góry Go down

elewacja, co wybrać? Empty Re: elewacja, co wybrać?

Pisanie by Dżess Sob Gru 18, 2021 11:43 am

Widzę, że nie macie pomysłu na swoją elewację... Skoro tak, to możecie postawić na projektowanie elewacji przez fachową firmę. Chociażby możecie zgłosić się do firmy elewacjemarzen.pl - dzięki nim możecie całkowicie odmienić wygląd waszego domu.

Dżess
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 31/05/2021

Powrót do góry Go down

elewacja, co wybrać? Empty Re: elewacja, co wybrać?

Pisanie by Rollos Sro Lut 16, 2022 8:20 pm

Mi się podobają elewacje drewniane

Rollos
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 48
Join date : 15/02/2022

Powrót do góry Go down

elewacja, co wybrać? Empty Re: elewacja, co wybrać?

Pisanie by małpek Pon Paź 02, 2023 8:08 am

W ofercie https://tarasfactory.pl/oferta/elewacje/ znajdują się pomysły na elewacje domów jednorodzinnych, ale także obiektów komercyjnych czy budynków biurowych. Wszystkie przygotowywane są z myślą o elegancji i są odpowiedzią na najnowsze trendy modowe w dziedzinie wykończenia. Do wykonania elewacji wykorzystują zarówno naturalne materiały, jak i kompozyty. Każdy wariant został opracowany z myślą o niezbędnej funkcjonalności i warunkach panujących w tej części obiektu.

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 540
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

elewacja, co wybrać? Empty Re: elewacja, co wybrać?

Pisanie by Holiseq Czw Lut 29, 2024 9:11 pm

Przed zakupem polecam przeczytać https://jaktorobic.pl/jak-dbac-o-plytki-elewacyjne-zima/ Zrozumiałem, że regularna kontrola stanu płytek, ich czyszczenie oraz zastosowanie specjalnych środków ochronnych to kluczowe działania, które pomogą mi utrzymać elewację w doskonałej kondycji, niezależnie od warunków atmosferycznych. Teraz, dzięki przeczytanej lekturze, czuję się bardziej pewny siebie w dbaniu o wygląd i trwałość mojego domu w trudnych zimowych miesiącach.

Holiseq
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 28
Join date : 25/08/2023

Powrót do góry Go down

elewacja, co wybrać? Empty Re: elewacja, co wybrać?

Pisanie by Sara212 Pon Mar 11, 2024 4:28 pm

Zobaczcie sobie na stronę garaż blaszany tam czytałam na temat garaży ale to ogólnie bardzo ciekawy i pomocny blog. Warto w wolnej chwili tam spojrzeć. Niedawno czytałam tez na temat sposobów na to jak szybko i tanio podnieść walory estetyczne wnętrz. Polecam się z tym zapoznać.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 721
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

elewacja, co wybrać? Empty Re: elewacja, co wybrać?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach