Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Serwer? Jaki pod sklep internetowy?

3 posters

Go down

Serwer? Jaki pod sklep internetowy? Empty Serwer? Jaki pod sklep internetowy?

Pisanie by maksik Czw Cze 24, 2021 9:33 am

Jaką firmę hostingową możecie polecić pod sklep Internetowy? Na host1.eu/hosting.html jest dostępna dość ciekawa oferta pod względem ceny. Jednak wiem, że nie zawsze tanie rozwiązania są dobre. Czy ktoś z Was może wie na co należy zwracać uwagę przy wyborze serwera i może coś doradzić?

maksik
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 58
Join date : 07/09/2020

Powrót do góry Go down

Serwer? Jaki pod sklep internetowy? Empty Re: Serwer? Jaki pod sklep internetowy?

Pisanie by pomórka Wto Lip 06, 2021 8:24 am

Pamiętajcie że stworzenie sklepu to jedno, a jeszcze trzeba zająć się jego promocją itd. Najlepiej teraz to w social mediach robić. Sama na http://socialon.pl/ ostatnio się sporo naczytałam i zupełnie zmieniłam podejście do prowadzenia moich mediów społecznościowych. I już widzę efekty a to dopiero krótki okres czasua

pomórka
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 134
Join date : 04/07/2021

Powrót do góry Go down

Serwer? Jaki pod sklep internetowy? Empty Re: Serwer? Jaki pod sklep internetowy?

Pisanie by joanna Sro Lut 22, 2023 4:34 am

A co myślicie przykładowo o magento 2? Czy warto postawić na jego hosting? Ostatnio znalazłam nawet artykuł   z którego dowiedziałam się, jaka jest  Przewaga magento 2 i wydaje mi się, że warto byłoby postawić na tą właśnie platformę. A wy jakiego jesteście zdania? Gdzie macie założony sklep?

joanna
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 45
Join date : 15/08/2022

Powrót do góry Go down

Serwer? Jaki pod sklep internetowy? Empty Re: Serwer? Jaki pod sklep internetowy?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach