Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Skąd tak naprawdę bierze się trądzik?

+2
Niebieska
Szuszu
6 posters

Go down

Skąd tak naprawdę bierze się trądzik? Empty Skąd tak naprawdę bierze się trądzik?

Pisanie by Szuszu Sro Wrz 23, 2015 3:04 pm

Skąd tak naprawdę bierze się trądzik?
To zalezy wyłącznie od wieku,genów, czy od czego?

Szuszu
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 43
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Skąd tak naprawdę bierze się trądzik? Empty Re: Skąd tak naprawdę bierze się trądzik?

Pisanie by Niebieska Sob Wrz 26, 2015 9:22 am

Chyba od wszystkich tych rzeczy po trochę, słyszałam też gdzieś, że na trądzik wpływa też odpowiednia higiena twarzy lub jej brak i pielęgnacja,
ale nie wiem czy to prawda, bo miałam w ogólniaku znajomych, którzy mega o siebie dbali, a jednak trądzik ich nie ominął.
Więc to pewnie zależy od organizmu...
Niebieska
Niebieska
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 71
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Skąd tak naprawdę bierze się trądzik? Empty Re: Skąd tak naprawdę bierze się trądzik?

Pisanie by Kamilborne Wto Lip 10, 2018 10:57 am

Poszukaj na wikipedi. Znajdziesz tam na pewno co nieco na ten temat.
Kamilborne
Kamilborne
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 06/07/2018

Powrót do góry Go down

Skąd tak naprawdę bierze się trądzik? Empty Re: Skąd tak naprawdę bierze się trądzik?

Pisanie by Kamilo Wto Sty 15, 2019 11:20 am

Może ktoś z was korzystał z laserowego usuwania blizn po trądziku? Zapisałem się na tego typu zabieg w klinice Revital i zastanawiam się jakich efektów mogę się spodziewać.

Kamilo
Młodzik
Młodzik

Posts : 14
Join date : 10/08/2018

Powrót do góry Go down

Skąd tak naprawdę bierze się trądzik? Empty Re: Skąd tak naprawdę bierze się trądzik?

Pisanie by ragi27 Sro Wrz 04, 2019 6:02 pm

polecam komora hiperbaryczna łódź jeśli macie problem z praca serca. Zabieg tlenoterapii świetnie wpływa na funkcjonowanie całego układu krwionośnego, moja mama od kiedy chodzi na takie sesje czuje się o niebo lepiej

ragi27
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 42
Join date : 11/07/2019

Powrót do góry Go down

Skąd tak naprawdę bierze się trądzik? Empty Re: Skąd tak naprawdę bierze się trądzik?

Pisanie by Wojciech2121 Czw Lis 14, 2019 8:10 pm

Ja też miałem trądzik i żadne maści czy tabletki nie zniwelowały mi go w 100%. W końcu mi ktoś doradził żeby iśc do dietetyka aby ułożył mi dietę dzięki program dla dietetyków i odkąd mam tą dietę nie mam praktycznie żadnego trądziku. Dieta jest bardzo prosta w przygotowywaniu i szybka.Polecam

Wojciech2121
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 132
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Skąd tak naprawdę bierze się trądzik? Empty Re: Skąd tak naprawdę bierze się trądzik?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach