Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Księgowość, księgowa

+8
pomórka
HubiPL
anusialka
charytatywny
rasen
mart
kartin
umi
12 posters

Go down

Księgowość, księgowa Empty Księgowość, księgowa

Pisanie by umi Sob Mar 12, 2022 2:24 pm

Kto zajmuje się waszą księgowością? My korzystamy z usług biura rachunkowego Dora we Wrocławiu, gdzie pracują specjaliści, którzy zajmują się naszą pełną księgowością. Uważam, że to rzetelni fachowcy, oni reprezentują nas także przed wszystkimi urzędami, co maksymalnie nas odciąża. Uważam, że jest to biuro godne polecenia.

umi
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 59
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość, księgowa Empty Re: Księgowość, księgowa

Pisanie by kartin Sro Mar 16, 2022 12:13 pm

Księgowością zajmujemy się wewnętrznie. Nasi księgowi korzystają przy tym z programów, które ułatwiają im prace. Jest to na przykład program ReadIT OCR Smart od firmy Docusoft. Go używamy do zaczytywania najważniejszych informacji z faktur, te informacje są później w pliku, który można wczytać w programie do księgowania. Można go wypróbować za darmo, nam na okresie testowym się świetnie sprawdził, dlatego go kupiliśmy.

kartin
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 51
Join date : 01/03/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość, księgowa Empty Re: Księgowość, księgowa

Pisanie by mart Wto Mar 22, 2022 10:03 am

U nas wybór był bardzo łatwy, zostało nam polecone biuro rachunkowe BUR z Zielonki. To była dobra decyzja, w tym biurze pracują osoby doświadczone, które doskonale znają się na wykonywanej pracy. Współpracujemy z nimi od lat, nie mamy, na co narzekać, jesteśmy terminowo rozliczani, wszystkie nasze sprawy księgowe są szybko i odpowiednio załatwione, w papierach mamy porządek.

mart
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 57
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość, księgowa Empty Re: Księgowość, księgowa

Pisanie by rasen Czw Kwi 14, 2022 12:35 pm

Naszą księgowością od lat zajmuje się kancelaria doradztwa podatkowego w Warszawie. Oni doradzają nam w podatkach, doradzają nam także w sprawach księgowości, którą prowadzą, zajmują się też naszymi kadrami i płacami. Firma jest zdecydowanie godna polecenia, wykonują kawał dobrej roboty. Można na nich polegać, mają doświadczenie i są rzetelni.

rasen
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 43
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość, księgowa Empty Re: Księgowość, księgowa

Pisanie by charytatywny Wto Kwi 19, 2022 4:17 pm

Naszą księgowością zajmuje się biuro TaxOnline https://www.taxonline24.pl/uslugi/pelna-ksiegowosc . Warto zaznaczyć, że w tej dziedzinie spisują się jak nikt inny a my na tym zyskaliśmy za wszystkie czasy. Poza wspomnianą pełna księgowością, z ich strony mogliśmy liczyć na doradztwo podatkowe, wsparcie klienta, kadry i płace. Odciążyli nas z zadań, które nas przerastały. Teraz skupimy się na tym, co rozumiemy znacznie lepiej.

charytatywny
Młodzik
Młodzik

Posts : 18
Join date : 13/04/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość, księgowa Empty Re: Księgowość, księgowa

Pisanie by anusialka Nie Kwi 24, 2022 9:42 am

Zadania związane z księgowością wolę oddelegować specjalistom, a sama ten czas wolę poświęcić na rozwój firmy dlatego wszelkie sprawy związane z finansami i kadrami zleciłam w całości biurze rachunkowemu Epsilon Biznes które kompleksowo wyręcza mnie w tym zakresie. To zawodowcy, którzy dbają o terminy i porządek w dokumentacji dzięki czemu mogę być spokojna o stabilność finansową w firmie Smile

anusialka
Młodzik
Młodzik

Posts : 22
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość, księgowa Empty Re: Księgowość, księgowa

Pisanie by HubiPL Wto Maj 24, 2022 5:46 pm

Ja całkowicie nie znam się na rozliczaniu VAT, czy zeznaniach rocznych, dlatego wolałem powierzyć to zadanie profesjonalistom. Praktycznie od samego początku współpracuję z biurem rachunkowym https://atoran.pl/oferta . Jest to dla mnie duże udogodnienie i spora oszczędność czasu. Dzięki nim mogę w pełni skupić się obsłudze swojej firmy i pozyskiwaniu nowych klientów.

HubiPL
Młodzik
Młodzik

Posts : 21
Join date : 23/05/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość, księgowa Empty Re: Księgowość, księgowa

Pisanie by pomórka Sro Maj 25, 2022 1:40 pm

z mojego doświadczenia jeśli chodzi o księgowość to na pewno warto zgłosić się do firmy z Wrocławia - https://ksiegowiwroclaw.pl/ Naprawdę są rzetelni i zajmują się pełną księgowością

pomórka
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 134
Join date : 04/07/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość, księgowa Empty Re: Księgowość, księgowa

Pisanie by Adrian77 Sob Paź 08, 2022 12:32 pm

Warto korzystać z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych z księgowością.

chat na stronę

Adrian77
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 449
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość, księgowa Empty Re: Księgowość, księgowa

Pisanie by Dżess Wto Lis 15, 2022 3:46 pm

A mnie interesowałyby porady księgowe mysłowice , ponieważ niedługo otwieram swoją firmę, a nie bardzo znam się na takich kwestiach. Właśnie znalazłam w sieci firmę MDA Consulting Group, która cieszy się pozytywnymi opiniami... Co możecie mi na ich temat więcej napisać? Czy rzeczywiście warto się do nich zgłosić?

Dżess
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 31/05/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość, księgowa Empty Re: Księgowość, księgowa

Pisanie by Martel890 Pon Sty 30, 2023 12:47 pm

Może ktoś szuka biura księgowego z Warszawy to polecam zapoznać się z bardzo ciekawą ofertą biura z Ursynowa. Biuro https://www.adamus.net.pl/ podejmie się kompleksowej obsługi księgowej od a do z w tym możemy zamówić u nich usługi kadrowo płacowe

Martel890
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 27
Join date : 20/04/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość, księgowa Empty Re: Księgowość, księgowa

Pisanie by Sara212 Wto Wrz 19, 2023 8:41 am

Jeżeli szukacie sprawdzonego biura rachunkowego online, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę biura Open Profit - księgowość online . Jest to biuro rachunkowe, z którego usług korzystam od wielu lat i jestem bardzo zadowolony.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 717
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość, księgowa Empty Re: Księgowość, księgowa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach