Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

własny hotel

3 posters

Go down

własny hotel  Empty własny hotel

Pisanie by Rafałde Nie Kwi 24, 2022 9:56 pm

O ile planujecie otworzyć własny hotel i szukacie solidnej firmy, która wykona wam meble to ja od siebie mogę doradzić, byście wzięli pod uwagę ofertę firmy Furnimeb z okolic Sieradza. Sami ją sobie tu sprawdźcie: http://www.furnimeb.com/meble-hotelowe/ Ja powiem tylko, że my właśnie u nich się zaopatrzyliśmy i meble od nich są wysokiej jakości, solidne i porządnie wykonane z dbałością o szczegół. Oferują meble w różnorodnej stylistyce, nowoczesnej i klasycznej, także na pewno dobierzecie u nich meble idealnie odpowiadające waszym potrzebom i wizji. Dodam, że w grę u nich wchodzą też meble na zamówienie.

Rafałde
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 41
Join date : 29/03/2022

Powrót do góry Go down

własny hotel  Empty Re: własny hotel

Pisanie by trevor Sro Kwi 27, 2022 1:31 pm

Czy te meble naprawdę są takie solidne? Goście hotelowi niestety nie oszczędzają wyposażenia hotelu

trevor
Młodzik
Młodzik

Posts : 22
Join date : 27/04/2022

Powrót do góry Go down

własny hotel  Empty Re: własny hotel

Pisanie by WiwczarekP Czw Maj 26, 2022 1:06 pm

Z kolei ode mnie przydatny jak sądzę namiar na producenta kart plastikowych laminowanych i identyfikatorów ze zdjęciem - CartPoland. My u nich wyrabialiśmy identyfikatory i karty magnetyczne do naszego hotelu i jak najbardziej mogę współpracę z nimi wam doradzić, terminowo i solidnie wykonują zamówienie https://www.cartpoland.pl/karty/magnetyczne/ Jeszcze plus taki, że decydując się na zakupy u ich nie przepłacicie.

WiwczarekP
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 60
Join date : 22/02/2022

Powrót do góry Go down

własny hotel  Empty Re: własny hotel

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach