Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Windykacja - kto płaci za sprawę w sądzie?

+3
pnfim
Umajona
Albert34
7 posters

Go down

Windykacja - kto płaci za sprawę w sądzie? Empty Windykacja - kto płaci za sprawę w sądzie?

Pisanie by Albert34 Pią Mar 18, 2016 11:16 am

Windykacja - kto płaci za sprawę w sądzie?
Ja jako firma, czy klient który nie zapłacił?
Albert34
Albert34
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 31
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Windykacja - kto płaci za sprawę w sądzie? Empty Re: Windykacja - kto płaci za sprawę w sądzie?

Pisanie by Umajona Sob Mar 19, 2016 9:38 am

Pewnie ta osoba, która złożyła pozew, ale jak wygrasz to zawsze można złożyć wniosek o to, żeby koszty sprawy pokryła druga strona.
Tak przynajmniej czytałam w artykule http://poradnikwierzyciela.pl/-czy-mozliwe-jest-obciazenie-konsumenta-kosztami-windykacji - to taka strona z poradami dla wierzycieli i dłużników.
Polecam lekturę, może być przydatna

Umajona
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 68
Join date : 21/03/2014

Powrót do góry Go down

Windykacja - kto płaci za sprawę w sądzie? Empty Re: Windykacja - kto płaci za sprawę w sądzie?

Pisanie by pnfim Wto Lip 10, 2018 11:52 am

Umajona napisał:Pewnie ta osoba, która złożyła pozew, ale jak wygrasz to zawsze można złożyć wniosek o to, żeby koszty sprawy pokryła druga strona.
Tak przynajmniej czytałam w artykule http://poradnikwierzyciela.pl/-czy-mozliwe-jest-obciazenie-konsumenta-kosztami-windykacji - to taka strona z poradami dla wierzycieli i dłużników.
Polecam lekturę, może być przydatna
Zgadzam się z tą wypowiedzią w stu procentach. Tak to właśnie działa.
pnfim
pnfim
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 06/07/2018

Powrót do góry Go down

Windykacja - kto płaci za sprawę w sądzie? Empty Re: Windykacja - kto płaci za sprawę w sądzie?

Pisanie by yanka Sob Wrz 19, 2020 7:43 am

lepiej tego w ogóle unikać

yanka
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 46
Join date : 30/06/2020

Powrót do góry Go down

Windykacja - kto płaci za sprawę w sądzie? Empty Re: Windykacja - kto płaci za sprawę w sądzie?

Pisanie by misia Pią Lis 13, 2020 1:30 pm

Też tak myślę bo jak trafisz na listę dłużników to będzie problem. Ogólnie lista dłużników działa motywująco na dłużnika bo wpisanie go do BIG oznacza powiadomienie banków, pożyczkodawców , firm telekomunikacyjnych, ubezpieczycieli, firm leasingowych oraz innych podmiotów o zaległości finansowej.

misia
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 30
Join date : 20/07/2020

Powrót do góry Go down

Windykacja - kto płaci za sprawę w sądzie? Empty Re: Windykacja - kto płaci za sprawę w sądzie?

Pisanie by Tomicki Nie Lut 13, 2022 5:26 pm

A dobra firma windykacyjna z Łodzi, znacie jakąś?

Tomicki
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 61
Join date : 13/02/2022

Powrót do góry Go down

Windykacja - kto płaci za sprawę w sądzie? Empty Re: Windykacja - kto płaci za sprawę w sądzie?

Pisanie by kartin Czw Mar 10, 2022 12:37 pm

No ja się nie zgodzę, by unikać windykacji, jeżeli klient nie zapłacił, to lepiej skorzystać z windykacji i odzyskać swoje pieniądze. Nam podczas procesu windykacyjnego pomogła nam kancelaria prawna LEXA PROTECT w Katowicach. To świetni fachowcy, którzy znają się na wykonywanej pracy. Pomogli nam w wypełnieniu dokumentów, złożeniu odpowiednich wniosków, itp.

kartin
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 51
Join date : 01/03/2022

Powrót do góry Go down

Windykacja - kto płaci za sprawę w sądzie? Empty Re: Windykacja - kto płaci za sprawę w sądzie?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach