Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jak zalożyć sklep

+14
Grzegorz63312
Holly
Juliusz36651
Goodday
jksał
Sara212
Justyna80
Wieslawa
Wojciech2121
ragi27
marjian88
ambi
casbe
Teriana
18 posters

Go down

Jak zalożyć sklep Empty Jak zalożyć sklep

Pisanie by Teriana Wto Mar 29, 2016 12:29 pm

Zazwyczaj zaczyna się od sklepu na allegro a później dochodzimy do wniosku, ze lepiej było by zainwestować we własny sklep internetowy.Bo ludzie, obecnie w sklepach niż typowo na allegro wolą robić zakupy. Jak nie wiesz jak się pod tym kątem rozwijać to tutaj https://redcart.pl/jak-zalozyc-sklep-internetowy można znaleźć wiele bardzo istotnych informacji na temat tego jak zalożyc sklep internetowy.

Teriana
Forumowy ekspert młodszy
Forumowy ekspert młodszy

Posts : 89
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Jak zalożyć sklep Empty Re: Jak zalożyć sklep

Pisanie by casbe Pią Lip 06, 2018 10:02 am

Hejka tego forum. Mam ostatnio kłopot ze znalezieniem rzetelnego sklepu online z ubraniami. Frapuję się właśnie, czy dalibyście radę mi polecić jakiś sprawdzony sklep online z ciuchami. Czy według Was dobrym wyborem byłoby płaszcz wełniany damski?

casbe
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 23/06/2018

Powrót do góry Go down

Jak zalożyć sklep Empty Re: Jak zalożyć sklep

Pisanie by ambi Nie Lip 08, 2018 8:38 pm

Ja zawsze w takich sprawach korzystam z usług specjalistów. Nikt mi lepiej nie pomoże w tym temacie.
ambi
ambi
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 01/07/2018

Powrót do góry Go down

Jak zalożyć sklep Empty Re: Jak zalożyć sklep

Pisanie by marjian88 Sro Lip 29, 2020 7:39 pm

Na początek polecam darmową platformę http://sklepna5.pl. W prosty sposób założysz swój sklep.

marjian88
Młodzik
Młodzik

Posts : 19
Join date : 29/07/2020

Powrót do góry Go down

Jak zalożyć sklep Empty Re: Jak zalożyć sklep

Pisanie by ragi27 Wto Sie 18, 2020 8:36 am

Jeśli sklep internetowy to powinieneś pomyśleć o reklamie w sieci, zobacz na stronę seospot.pl i skontaktuj się z nimi. Oni pomogą tobie dobrać odpowiednią kampanię marketingową dla twojego biznesu.

ragi27
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 42
Join date : 11/07/2019

Powrót do góry Go down

Jak zalożyć sklep Empty Re: Jak zalożyć sklep

Pisanie by Wojciech2121 Nie Lis 22, 2020 11:22 am

Polecam firmę obiekt monitorowany tabliczkaprodukują oni najwyższej jakości oznakowania. Jeśli potzrebujesz na specjalne zamowienie oznakowania to ta firmą zajmie się bez problemu takim specjalnym zamówieniem. Polecam bardzo każdemu bo wychodzą oni na przeciwko potrzebom klientów.

Wojciech2121
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 132
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Jak zalożyć sklep Empty Re: Jak zalożyć sklep

Pisanie by Wieslawa Pon Lis 30, 2020 8:22 pm

Dobre porady, dzieki!

Wieslawa
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 30/11/2020

Powrót do góry Go down

Jak zalożyć sklep Empty Re: Jak zalożyć sklep

Pisanie by Justyna80 Wto Gru 08, 2020 10:37 pm

Bardzo ciekawy pomysł na biznes.

Justyna80
Młodzik
Młodzik

Posts : 13
Join date : 08/12/2020

Powrót do góry Go down

Jak zalożyć sklep Empty Re: Jak zalożyć sklep

Pisanie by Sara212 Wto Lut 15, 2022 5:50 pm

Od wielu lat prowadzę własny sklep internetowy i wiem jak ważny jest stały rozwój. Wszystkim zainteresowanym tematem mogę polecić artykuł na stronie https://biznews.com.pl/zakupy-i-sklepy/21300-dlaczego-warto-wdrozyc-paypro-w-swoim-sklepie , w którym dowiecie się czym jest metoda PayPro.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 881
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Jak zalożyć sklep Empty Re: Jak zalożyć sklep

Pisanie by jksał Pon Lut 21, 2022 9:50 am

Należy zacząć od doboru kasy fiskalnej, która to w działalności tego typu jest konieczna. TelBit https://telbit.com.pl/kasy-fiskalne/sprzedaz/ dostarczyli nam jakiś czas temu taką kasę, co okazało się niezmiernym urozmaiceniem w działalności tego typu. Zdecydowanie polecam!

jksał
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 36
Join date : 15/02/2022

Powrót do góry Go down

Jak zalożyć sklep Empty Re: Jak zalożyć sklep

Pisanie by Goodday Pon Mar 14, 2022 4:03 pm

Jeśli zakładasz sklep, podstawą jest klimatyzacja i urządzenia chłodzące typu lady chłodnicze, mroźnicze, regały piekarnicze i alkoholowe, wyspy warzywnicze. To ułatwi Ci pracę, odpowiedni towar się nie będzie psuć, a porządek i elegancja przyciągnie klientów. Warto w to zainwestować. Ja tak zrobiłem i to był dobry ruch. Zakupiłem to wszystko od firmy Iglootechnika z Warszawy, która dała mi dobre ceny, długą gwarancję i serwis. Naprawdę jest ona warta polecenia.

Goodday
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 26
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

Jak zalożyć sklep Empty Re: Jak zalożyć sklep

Pisanie by Juliusz36651 Wto Mar 22, 2022 7:37 pm

Z tego co wiem to założnie sklepu internetowego nie jest zbyt skomplikowane w dzisiejszych czasach. Mimo wszystko, według mnie lepiej dowiedzieć się jak przebiega sprzedawanie na Amazonie i zająć się sprzedażą na tej platformie. Wypromowanie własnego sklepu jest zbyt czasochłonne.

Juliusz36651
Młodzik
Młodzik

Posts : 1
Join date : 22/03/2022

Powrót do góry Go down

Jak zalożyć sklep Empty Re: Jak zalożyć sklep

Pisanie by Holly Nie Mar 27, 2022 12:11 pm

Ja akurat założyłem kilka lat temu sklep wielobranżowy. Wybadałem rynek i akurat w mojej miejscowości było zapotrzebowanie. Pomysł okazał się trafiony dzięki temu, że od początku za cel postawiłem sobie jakość i możliwie jak najbardziej przystępne ceny. Ostatnio do listy moich ulubionych dostawców dodałem hurtownię TOMA. Jako producent oferują super jakości doniczki plastikowe. Klienci bardzo je sobie chwalą i popyt jest spory. Tutaj macie namiary na ich stronę https://www.tomab.pl/pl/Hurtownia Ja nie mam żadnych uwag do współpracy, zamówienia realizują błyskawicznie i proponują dobre warunki cenowe.

Holly
Młodzik
Młodzik

Posts : 14
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

Jak zalożyć sklep Empty Re: Jak zalożyć sklep

Pisanie by Grzegorz63312 Pią Maj 27, 2022 10:38 am

Według mnie nie zawsze trzeba zakładać sklepu, ponieważ istnieje platforma amazon, na której można sprzedawać. Z tego co wiem to blog amazon ma sporo informacji, które mogą się przydać podczas rozpoczęcia przygody z tą platformą.

Grzegorz63312
Młodzik
Młodzik

Posts : 1
Join date : 26/05/2022

Powrót do góry Go down

Jak zalożyć sklep Empty Re: Jak zalożyć sklep

Pisanie by yanka Wto Lis 08, 2022 9:07 am

Teraz wcale nie musisz zakładac sklepu, jest apka H-OUR Store dzięki której możesz wynająć sklep w m1 Poznań i tam sprzedawać swoje produkty

yanka
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 46
Join date : 30/06/2020

Powrót do góry Go down

Jak zalożyć sklep Empty Re: Jak zalożyć sklep

Pisanie by karina1999 Czw Lis 17, 2022 10:25 am

ja sie zastanawiam nad załozeniem sklepu z perukami, znalazlam fajna strone gdzie oferuja sprzedaz hurtowa https://tanieperuki.pl/ co myslicie?

karina1999
Młodzik
Młodzik

Posts : 2
Join date : 25/10/2022

Powrót do góry Go down

Jak zalożyć sklep Empty Re: Jak zalożyć sklep

Pisanie by trevor Wto Gru 13, 2022 4:58 pm

Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest kupno własnego drewnianego pawilonu handlowego. To znacznie tańsza opcja niż wybudowanie czy wynajem lokalu, a jednocześnie estetycznie wyglądająca i bardziej mobilna. Osobiście polecam skorzystanie z oferty firmy https://domki-sodas.pl/67-pawilon-handlowy. Mam nawet znajomą, której taki pawilon pomógł znacznie rozwinąć biznes. Kupiła go parę lat temu w dobrej cenie właśnie od Domków Sodas i do tej pory funkcjonuje jako osiedlowy sklepik. Przy odrobinie kreatywności i wykorzystaniu wszystkich dostępnych narzędzi, naprawdę można stworzyć coś wyjątkowego, także nie bójcie się też takich mniej konwencjonalnych rozwiązań.

trevor
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 25
Join date : 27/04/2022

Powrót do góry Go down

Jak zalożyć sklep Empty Re: Jak zalożyć sklep

Pisanie by Justyna0 Nie Mar 19, 2023 4:39 pm

Jak chcecie dowiedzieć się na temat platformy Shopware 6, to tutaj https://www.tcz.pl/index.php?p=1,47,0,wiadomosci&item=9cab84ada7ba38bb&title=Shopware-6-Kiedy-warto-go-wybrac-Jakie-sa-jego-wady-i-zalety macie sporo cennych wiadomości. Dowiecie się jak funkcjonuje i jakie daje możliwości ta platforma. Warto się zorientować w tym temacie, aby wiedzieć co wybrać.

Justyna0
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 157
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Jak zalożyć sklep Empty Re: Jak zalożyć sklep

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach