Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jaki mały biznes można prowadzić w garażu?

+4
Wojciech2121
ragi27
Niebieska
Umajona
8 posters

Go down

Jaki mały biznes można prowadzić w garażu? Empty Jaki mały biznes można prowadzić w garażu?

Pisanie by Umajona Sro Maj 04, 2016 6:54 pm

Jaki mały biznes można prowadzić w garażu?
Tak sobie pomyślałam, że kupiłabym jakiegoś blaszaka i w nim otworzyła jakiś biznes.
Pomysły?

Umajona
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 68
Join date : 21/03/2014

Powrót do góry Go down

Jaki mały biznes można prowadzić w garażu? Empty Re: Jaki mały biznes można prowadzić w garażu?

Pisanie by Niebieska Czw Maj 05, 2016 12:03 pm

Mnie z biznesami garażowymi kojarzy się google - zaczynali podobno w garażu,
no i poza tym wszelkiej maści grupy muzyczne, wiele z nich uczy sie grac po garażowych lokalizacjach:)
Grunt to mieć miejsce, ale tu z pomoca przychodza producenci jak np http://garazyki.pl/ - ten, a potem można kombinować.
Niebieska
Niebieska
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 71
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Jaki mały biznes można prowadzić w garażu? Empty Re: Jaki mały biznes można prowadzić w garażu?

Pisanie by ragi27 Pon Wrz 02, 2019 12:09 pm

od kiedy zainwestowałam w wideorejestratory nie muszę się niczym martwić w przypadku kolizji spowodowanej nie z mojej winy. Na rynku są różnej wideorejestratory o różnych parametrach i zakresach

ragi27
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 42
Join date : 11/07/2019

Powrót do góry Go down

Jaki mały biznes można prowadzić w garażu? Empty Re: Jaki mały biznes można prowadzić w garażu?

Pisanie by ragi27 Pon Wrz 16, 2019 12:09 pm

do czyszczenia powierzchni polecam uniwersalny rozpuszczalnik . Bardzo dobrze radzi sobie z farbami, lakierami olejnymi. Powierzchnia zostaje czysta i bez plam

ragi27
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 42
Join date : 11/07/2019

Powrót do góry Go down

Jaki mały biznes można prowadzić w garażu? Empty Re: Jaki mały biznes można prowadzić w garażu?

Pisanie by Wojciech2121 Sro Sty 15, 2020 12:26 pm

Ja odkąd pamiętam bardzo lubiłam szyć ubrania i dlatego postanowiłam założyć małą szwalnie. Jestem bardzo zadowolona z mojego biznesu ponieważ przynosi mi satysfakcję w każdy dzień. Ja do szycia uzywam Kordonek który jest bardzo podobny do bawełny. Bardzo go lubię używać do szycia a zamawiam go zawsze na stronie. Polecam

Wojciech2121
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 132
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Jaki mały biznes można prowadzić w garażu? Empty Re: Jaki mały biznes można prowadzić w garażu?

Pisanie by Dżess Sob Lut 19, 2022 11:40 am

Niekoniecznie, że w garażu, ale przykładowo w zaciszu swojego domu, możecie spokoje prowadzić sprzedaż online ubrań czy innych rzeczy. W sieci możecie bez problemu znaleźć super hurtownie, które dostarczą wam niezłe produkty. Tutaj https://outletboxx.com/gotowe-boxxy-odziez-dziecieca.html przykładowo macie niezłą hurtownię ubrań dziecięcych.

Dżess
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 31/05/2021

Powrót do góry Go down

Jaki mały biznes można prowadzić w garażu? Empty Re: Jaki mały biznes można prowadzić w garażu?

Pisanie by mart Wto Mar 22, 2022 12:42 pm

Ja po prostu nie mam garażu, a w pomieszczeniu na garaż mam swoją szwalnię. Obecnie profesjonalnie już szyję, potrzebne mi maszyny, akcesoria, itp. kupiłam i kupuję w hurtowni pasmanterii i dodatków krawieckich Amegra w Warszawie. Oni mają szeroką ofertę, bardzo dobre ceny, no i wysokiej jakości produkty, w tym także materiały do szydełkowania, za które zabrałam się dopiero niedawno.

mart
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 57
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Jaki mały biznes można prowadzić w garażu? Empty Re: Jaki mały biznes można prowadzić w garażu?

Pisanie by umi Wto Mar 29, 2022 8:51 am

No moja firma ma swoje "biuro" w garażu, ale prowadze firmę budowlaną, więc w zasadzie siedziba to miejsce, w której zajmuję się wykonaniem faktur, robieniem kosztorysów, itp. U mnie się to sprawdza. Ogólnie siedziba nie jest najważniejsza, ważniejsze są umiejętności twoich pracowników i same zlecenia. Co do umiejętności, to przydają się szkolenia, my doszkalamy się w ośrodku szkolenia zawodowego Tor-Mar w Bydgoszczy. Ich oferta jest szeroka, mają szkolenia przydatne, dobrze przeprowadzone, w korzystnych cenach, polecam.

umi
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 59
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Jaki mały biznes można prowadzić w garażu? Empty Re: Jaki mały biznes można prowadzić w garażu?

Pisanie by Sara212 Pon Sie 22, 2022 8:41 am

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszej firmy i dlaczego? Co według Was jest skuteczne? Od wielu lat prowadzę własny biznes i wiem jak ważna jest odpowiednia reklama, dlatego polecam Wam sprawdzić ofertę - https://reklamki.pl/oferta/szyby-ochronne-do-aptek-urzedow-z-plexi/ .

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 736
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Jaki mały biznes można prowadzić w garażu? Empty Re: Jaki mały biznes można prowadzić w garażu?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach