Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Meble w łazience - jasne, czy ciemne?

+9
Dżess
Wojciech2121
Grzesiek13
semcio
morgann
ryba66
medor
osiemnasta
Szuszu
13 posters

Go down

Meble w łazience - jasne, czy ciemne? Empty Meble w łazience - jasne, czy ciemne?

Pisanie by Szuszu Wto Maj 17, 2016 12:44 pm

Meble w łazience - jasne, czy ciemne?
Jakie macie?
Większość moich znajomych ma jasne i zastanawiam sie czy jednak nie zrobić tu czegoś na przekór
?

Szuszu
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 43
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Meble w łazience - jasne, czy ciemne? Empty Re: Meble w łazience - jasne, czy ciemne?

Pisanie by osiemnasta Sro Maj 18, 2016 12:50 pm

KWestia tego, co Ci się podoba:)
Ja wolałabym jasne, ale ciemne u sąsiadów też mi sie podobają.
Poczytaj tutaj trochę http://www.budujesz.pl/wiadomosc/meble-lazienkowe-jak-wybrac-ktore-sa-najlepsze/38/ o wyborze mebli łazienkowych - myślę że dużo ciekawych wskazówek można u nich znaleźć.

osiemnasta
Młodzik
Młodzik

Posts : 19
Join date : 05/04/2014

Powrót do góry Go down

Meble w łazience - jasne, czy ciemne? Empty Re: Meble w łazience - jasne, czy ciemne?

Pisanie by medor Pią Lip 06, 2018 11:50 am

Zależy od wystroju docelowej łazienki. Najlepiej będzie jak sam zdecydujesz się na coś.
medor
medor
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 26/06/2018

Powrót do góry Go down

Meble w łazience - jasne, czy ciemne? Empty Re: Meble w łazience - jasne, czy ciemne?

Pisanie by ryba66 Nie Lip 08, 2018 7:15 pm

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią. Temat ujęty w odpowiedni sposób.
ryba66
ryba66
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 26/06/2018

Powrót do góry Go down

Meble w łazience - jasne, czy ciemne? Empty Re: Meble w łazience - jasne, czy ciemne?

Pisanie by morgann Wto Lip 10, 2018 6:10 am

Zdecydowanie wybierałbym jasne kolory. Dla mnie łazienka nie może być ponura.
morgann
morgann
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 01/07/2018

Powrót do góry Go down

Meble w łazience - jasne, czy ciemne? Empty Re: Meble w łazience - jasne, czy ciemne?

Pisanie by semcio Wto Lip 10, 2018 10:35 am

Ja preferuję ciemny styl. Ale to tylko dlatego, że u mnie tak jest od zawsze.
semcio
semcio
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 06/07/2018

Powrót do góry Go down

Meble w łazience - jasne, czy ciemne? Empty Re: Meble w łazience - jasne, czy ciemne?

Pisanie by Wojciech2121 Sob Sty 25, 2020 10:53 am

[quote="Szuszu"]Meble w łazience - jasne, czy ciemne?
Jakie macie?
Większość moich znajomych ma jasne i zastanawiam sie czy jednak nie zrobić tu czegoś na przekór
?[/quote

Ja ze swego doświadczenia to polecam meble z tejże strony https://forte-meble.pl/ Ich zaletą jest przede wszystkim funkcjonalność, nowoczesny wygląd, każdy szczegół idealnie dopracowany noi fajna modna kolorystyka. Koniecznie zajrzyj do nich na stronę , może cie jakos zainspirują ich aranżacje.

Wojciech2121
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 132
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Meble w łazience - jasne, czy ciemne? Empty Re: Meble w łazience - jasne, czy ciemne?

Pisanie by Grzesiek13 Pon Maj 24, 2021 6:05 am

Chciałbym Wam polecić stronę https://mebel4u.pl/salon , na której znajdziecie sklep internetowy z fantastycznymi meblami. Ich oferta jest bardzo rozbudowana, dlatego na pewno wybierze coś dla siebie. Często mozna trafić na rózne promocję.

Grzesiek13
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 137
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Meble w łazience - jasne, czy ciemne? Empty Re: Meble w łazience - jasne, czy ciemne?

Pisanie by Wojciech2121 Pią Wrz 24, 2021 1:26 pm

Jeśli nie wiesz na jajkie fotelu się zdecydować to według mnie warto zajrzeć na strone fotel młodzieżowy gdzie tam jets mnóstwo rodzaji biurek w stylach które będą odpowiadać każdemu. Ja zakupiłam do swojego mieszkania fotel z dostawką i mam dzięki temu szybki dostęp do dokumentów. Polecam bardzo

Wojciech2121
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 132
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Meble w łazience - jasne, czy ciemne? Empty Re: Meble w łazience - jasne, czy ciemne?

Pisanie by Dżess Pon Paź 25, 2021 9:35 pm

A jakie płytki wam się podobają w łazience? Mnie właśnie zachwyciły takie https://sklepmo.pl/pol_m_Sciany-i-podlogi_PLYTKI-CERAMICZNE_Plytki-marmuropodobne-196.html marmurowe - one z pewnością dodadzą luksusu, każdej łazience. Także warto byłoby je kupić.

Dżess
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 31/05/2021

Powrót do góry Go down

Meble w łazience - jasne, czy ciemne? Empty Re: Meble w łazience - jasne, czy ciemne?

Pisanie by wizarka Sob Gru 18, 2021 5:48 pm

warto poprzegladac rozne oferty i dopasowac meble do aranzacji pomieszczenia. my wybralismy meble reda - cudownie sie prezentuja

wizarka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 115
Join date : 12/12/2021

Powrót do góry Go down

Meble w łazience - jasne, czy ciemne? Empty Re: Meble w łazience - jasne, czy ciemne?

Pisanie by Adrian77 Wto Gru 21, 2021 5:14 pm

Wszystkim osobom szukającym oferty sprawdzonego sklepu internetowego z meblami polecam sprawdzić stronę, gdzie kupicie np. krzesła do salonu . Jeżeli jestescie zainteresowani ich ofertą to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Adrian77
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 449
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Meble w łazience - jasne, czy ciemne? Empty Re: Meble w łazience - jasne, czy ciemne?

Pisanie by Justyna80 Wto Sty 18, 2022 3:55 pm

To jaki kolor mebli wybierzmy to właściwie połowa sukcesu. To także indywidualna preferencja więc nie ma co doradzać. Bardziej trzeba się skupić na tym z czego zostały one zrobione. Nie ma co ukrywać ale meble z drewna - https://meblekatmandu.pl/ najlepiej się sprawdzą w tak trudnych miejsach jak łazienka. Dość często szwankuje w nich wentylacja, a dobrze zaimpregnowane drewno nie będzie tak chłonąć wilgoci jak meble z mdfu. Do tego takie meble prezentuja się niezwykle nowocześnie i nadają naszemu wnętrzu dużo prestiżu.

Justyna80
Młodzik
Młodzik

Posts : 13
Join date : 08/12/2020

Powrót do góry Go down

Meble w łazience - jasne, czy ciemne? Empty Re: Meble w łazience - jasne, czy ciemne?

Pisanie by Sara212 Sob Mar 05, 2022 11:14 am

Na co zwracacie największą uwage podczas wyboru mebli? Moim zdaniem zakupy w sklepach internetowych to ogromna wygoda, dlatego ze swojej strony polecam Wam mój ulubiony sklep internetowy, w którym znajdziecie m.in. hokery do wyspy w atrakcyjnej cenie.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 718
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Meble w łazience - jasne, czy ciemne? Empty Re: Meble w łazience - jasne, czy ciemne?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach