Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czy do Spa zabiera się ręczniki własne??

+2
Niebieska
Szuszu
6 posters

Go down

Czy do Spa zabiera się ręczniki własne?? Empty Czy do Spa zabiera się ręczniki własne??

Pisanie by Szuszu Wto Paź 25, 2016 7:55 am

Czy do Spa zabiera się ręczniki własne??
Myślałam, że jak ktoś już ma hotel czy spa to wyposaża go w takie rzeczy, a na stronie lokalnego spa widzę dopisek, że trzeba przynieść swoje...

?

Szuszu
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 43
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Czy do Spa zabiera się ręczniki własne?? Empty Re: Czy do Spa zabiera się ręczniki własne??

Pisanie by Niebieska Czw Paź 27, 2016 6:32 am

W większości spa zabiera się własne z tego co wiem, ale oczywiscie są też i takie, które w cenie biletu wliczają klientom całość, która jest związana z zabiegami i spa.
Na wielu stronach jak tu np. http://www.wszystko-do-hotelu.pl/wszystko-do-spa.html - takich typowo pod wyposażenie spa nawet sprzedają takim centrom ręczniki (sprawdziłam), no ale wiadomo, że to wolna wola właściciela spa czy chce je klientkom dać, czy nie i woli napisać, żeby same przyniosły
Niebieska
Niebieska
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 71
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Czy do Spa zabiera się ręczniki własne?? Empty Re: Czy do Spa zabiera się ręczniki własne??

Pisanie by medor Pią Lip 06, 2018 11:47 am

Temat dla mnie odległy, dlatego bardzo pożyteczny. Wezmę pod uwagę wasze sugestie.
medor
medor
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 26/06/2018

Powrót do góry Go down

Czy do Spa zabiera się ręczniki własne?? Empty Re: Czy do Spa zabiera się ręczniki własne??

Pisanie by ryba66 Nie Lip 08, 2018 7:16 pm

Wszystko zależy od konkretnego SPA. Temat jest tutaj jak najbardziej kwestią indywidualną.
ryba66
ryba66
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 26/06/2018

Powrót do góry Go down

Czy do Spa zabiera się ręczniki własne?? Empty Re: Czy do Spa zabiera się ręczniki własne??

Pisanie by morgann Wto Lip 10, 2018 6:09 am

Zadzwoń i dowiedz się bezpośrednio. Takie wyjście będzie najprostsze.
morgann
morgann
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 01/07/2018

Powrót do góry Go down

Czy do Spa zabiera się ręczniki własne?? Empty Re: Czy do Spa zabiera się ręczniki własne??

Pisanie by casper Wto Lip 10, 2018 4:50 pm

To już zależy od SPA, ale z reguły dają własne. Nic się nie stanie jak weźmiesz w razie czego.
casper
casper
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 06/07/2018

Powrót do góry Go down

Czy do Spa zabiera się ręczniki własne?? Empty Re: Czy do Spa zabiera się ręczniki własne??

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach