Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

dobre Wakacje

+2
Justyna0
slawek3332
6 posters

Go down

dobre Wakacje Empty dobre Wakacje

Pisanie by slawek3332 Czw Sie 18, 2022 6:34 am

Ja na przykład polecam domki rodzinne z wyjątkowym miejscem na wypoczynek Klub Mila Kamień  https://www.klubmila.pl/klub-mila-kamien . Kumplowi nawet powiem o tej ofercie.

slawek3332
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 776
Join date : 17/06/2021

Powrót do góry Go down

dobre Wakacje Empty Re: dobre Wakacje

Pisanie by Justyna0 Sro Mar 29, 2023 2:42 pm

Mojej uwadze teraz przykuła oferta chociażby Hotelu Dr Irena Eriss - https://www.drirenaerisspa.pl/wzgorza-dylewskie/kosmetyczny-instytut/pakiety-zabiegow i chyba się zdecyduję na taki krótki urlop w połączeniu z pakietem najróżniejszych zabiegów itd. Będę mogła całkowicie się odprężyć, co jest fajne... Bo przyda mi się relaks - zwłaszcza, że dawno nigdzie nie byłam.

Justyna0
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 157
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

dobre Wakacje Empty Re: dobre Wakacje

Pisanie by Sara212 Nie Maj 07, 2023 10:38 am

Osobom zainteresowanym aktywnymi wakacjami mogę polecić usługi, z których sam jakiś czas temu skorzystałem. Podczas organizowania podróży poślubnej z moją żoną zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty firmy Scandal, która specjalizuje się w organizowaniu wakacji na tanzania zanzibar .

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 717
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

dobre Wakacje Empty Re: dobre Wakacje

Pisanie by małpek Wto Maj 23, 2023 6:03 pm

Razem z moim mężem planujemy naszą podróż poślubną, ale ze względu na moją ciążę, zdecydowaliśmy się nie wyjeżdżać za granicę. Postanowiłam, że Sopot może być idealnym miejscem dla nas. Co o tym sądzicie? Czy jest tu ktoś, kto mógłby polecić nam jakieś fajne atrakcje w Trójmieście dedykowane zakochanym? Smile Jeśli chodzi o wybór hotelu, zdecydowaliśmy się na https://www.sofitelgrandsopot.com/pl/ . Z tego, co zauważyłam, jest on położony w centrum, więc będziemy mieć łatwy dostęp do wszystkich miejsc. Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi!

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 518
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

dobre Wakacje Empty Re: dobre Wakacje

Pisanie by marek23 Czw Cze 08, 2023 9:58 am

Decydując się na współprace ze specjalistami zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Jeżeli planujecie urlop lub wakacje, to polecam Wam wszystkim sprawdzić mój ulubiony portal o tematyce podrózniczej, wakacyjnej - turystycznawiedza.pl .

marek23
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 32
Join date : 22/04/2023

Powrót do góry Go down

dobre Wakacje Empty Re: dobre Wakacje

Pisanie by małpek Pią Gru 01, 2023 6:04 pm

Dzisiaj natknęłam się na fascynujący artykuł na stronie https://joannaroga.pl/gdzie-najlepiej-wyjechac-na-wakacje/ który omawia najlepsze miejsca na wakacje. Autor dzieli się swoimi rekomendacjami i wskazówkami dotyczącymi idealnych destynacji na relaks i przygodę. Jeśli ktoś z was planuje wakacyjne podróże albo po prostu szuka inspiracji na wymarzone wakacje, to warto sprawdzić!

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 518
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

dobre Wakacje Empty Re: dobre Wakacje

Pisanie by Kalynka Nie Mar 24, 2024 7:36 pm

Cześć wszystkim! Planuję wypad do Solec-Zdroju i zastanawiam się, czy ktoś z Was może polecić jakieś fajne solec-zdrój noclegi blisko basenów ? Chciałbym mieć możliwość relaksu i korzystania z basenów po dniu pełnym zwiedzania. Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone propozycje, to będę wdzięczny za podzielenie się nimi!
Kalynka
Kalynka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 104
Join date : 26/03/2023
Age : 35

Powrót do góry Go down

dobre Wakacje Empty Re: dobre Wakacje

Pisanie by małpek Czw Mar 28, 2024 4:29 pm

Najcieplej nad Morzem Bałtyckim w Polsce jest zazwyczaj latem, zwłaszcza w okresie lipca i sierpnia. Chociaż Morze Bałtyckie jest znane z tego, że jego wody nie osiągają tak wysokich temperatur jak w przypadku morza śródziemnego, to latem temperatura wody może być wystarczająco przyjemna do kąpieli. Najcieplej na polskim wybrzeżu jest zazwyczaj w rejonie zachodnim, gdzie wody Bałtyku nagrzewają się nieco szybciej niż na wschodzie. Miasta nadmorskie, takie jak Świnoujście, Międzyzdroje, czy Kołobrzeg, cieszą się większą liczbą godzin słońca i nieco wyższymi temperaturami powietrza niż miejsca na wschodnim wybrzeżu, co przekłada się również na temperaturę wody. https://www.blueapart.pl/blog/206/gdzie-jest-najcieplej-nad-morzem-w-polsce-jakie-plaze-wybrac

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 518
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

dobre Wakacje Empty Re: dobre Wakacje

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach