Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zakupy spożywcze - w jakim sklepach najtaniej?

+4
Wojciech2121
ragi27
Albert34
Niebieska
8 posters

Go down

Zakupy spożywcze - w jakim sklepach najtaniej? Empty Zakupy spożywcze - w jakim sklepach najtaniej?

Pisanie by Niebieska Pon Kwi 13, 2020 10:03 am

Zakupy spożywcze - w jakim sklepach najtaniej?
Bardziej dzisiaj polecacie Tesco, Biedronkę czy może jeszcze inne markety?

szukam jakiegoś pomysłu na możliwie najtansze kupowanie jedzenia,
bo ostatnio kasą nie grzeszę..
Niebieska
Niebieska
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 71
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Zakupy spożywcze - w jakim sklepach najtaniej? Empty Re: Zakupy spożywcze - w jakim sklepach najtaniej?

Pisanie by Albert34 Sro Kwi 15, 2020 8:39 am

Nie wiem czy poleciłbym Ci jeden konkretny sklep,
bo przecież przeceny i obniżki robią wszedzie, tylko na różne towary.
Lepiej zrób tak, że np. sprawdzaj regularnie carrefour promocje czy promocje z innych marketów i dyskontów,
ich bieżące gazetki promocyjne znajdziesz na stronie ding.pl i po prostu porównuj gdzie akurat jakie produkty mają taniej,
wtedy do tego właśnie sklepu się wybierzesz.
Osobiście to my z żoną nie mamy sentymentów do żadnego sklepu, po prostu szukamy zakupów tam, gdzie jest zniżka jakaś, wyprzedaż czy promocja, wtedy zawsze więcej zostaje w portfelu.
Albert34
Albert34
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 31
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Zakupy spożywcze - w jakim sklepach najtaniej? Empty Re: Zakupy spożywcze - w jakim sklepach najtaniej?

Pisanie by ragi27 Nie Wrz 13, 2020 6:23 am

Z tego co się orientuję to także ciekawą ofertę sklepów spożywczych ma na przykłąd galeria handlowa w Rzeszowie . Czasem robię tam zakupy i na prawdę można kupić sporo produktów w dobrych cenach

ragi27
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 42
Join date : 11/07/2019

Powrót do góry Go down

Zakupy spożywcze - w jakim sklepach najtaniej? Empty Re: Zakupy spożywcze - w jakim sklepach najtaniej?

Pisanie by Wojciech2121 Sob Gru 12, 2020 10:34 am

Ws klepie Naczynia z kamionki sklep internetowy mogłam dopiero zależć przybory kuchenne które mnie interesowały. Zakupy online w tym sklepie to była przyjemność, duży wybór, dobrej jakości akcesoria i suoer ceny to same plusy. Polecam

Wojciech2121
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 132
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Zakupy spożywcze - w jakim sklepach najtaniej? Empty Re: Zakupy spożywcze - w jakim sklepach najtaniej?

Pisanie by Jovita Wto Lip 26, 2022 2:32 pm

A czy sklepy spozywcze selgros24.pl faktycznie mają dobre ceny i dobrej też jakości produkty? Ja słyszałam ostatnio o tym, że tam można kupić różnorodne produkty i często też w dużo lepszych cenach.... Czy to prawda? Co możecie mi powiedzieć więcej o tej firmie?

Jovita
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 34
Join date : 22/03/2022

Powrót do góry Go down

Zakupy spożywcze - w jakim sklepach najtaniej? Empty Re: Zakupy spożywcze - w jakim sklepach najtaniej?

Pisanie by andzia Pon Lut 20, 2023 5:01 pm

Czekają cię zakupy, ale nie wiesz co kupić i czym się sugerować podczas wyboru? Koniecznie zajrzyj na strone https://www.expobonding.pl/ Wraz z nią, zakupy są o wiele przyjemniejsze i łatwiejsze - musisz się o tym przekonać.

andzia
Forumowy ekspert młodszy
Forumowy ekspert młodszy

Posts : 80
Join date : 07/09/2022

Powrót do góry Go down

Zakupy spożywcze - w jakim sklepach najtaniej? Empty Re: Zakupy spożywcze - w jakim sklepach najtaniej?

Pisanie by Adrian77 Wto Lut 21, 2023 10:39 am

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem usług kurierskich, to polecam Wam sprawdzić stronę https://www.biznesplan.net.pl/abc-kuriera-wszystko-co-musisz-wiedziec/ , na której znajdziecie interesujący artykuł w tym temacie.

Adrian77
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 449
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Zakupy spożywcze - w jakim sklepach najtaniej? Empty Re: Zakupy spożywcze - w jakim sklepach najtaniej?

Pisanie by małpek Wto Gru 12, 2023 6:57 pm

Dzisiaj natrafiłam na niezwykle interesujący artykuł, który chciałabym się z Wami podzielić. Artykuł ten opisuje fascynujący proces produkcji mąki, aż zaciekawił mnie świat młynarstwa! Jeśli ktoś z Was również jest zafascynowany tym tematem, polecam przeczytać: https://ale-mlyn.pl/pl/blog/jak-powstaje-maka-poznaj-proces-produkcji-maki-1685429504.html Czy ktoś już miał okazję przeczytać ten artykuł? Może macie jakieś dodatkowe informacje na ten temat? Chętnie posłucham Waszych opinii!

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 540
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

Zakupy spożywcze - w jakim sklepach najtaniej? Empty Re: Zakupy spożywcze - w jakim sklepach najtaniej?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach