Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Szkolenia dofinansowane ze środków UE?

5 posters

Go down

Szkolenia dofinansowane ze środków UE? Empty Szkolenia dofinansowane ze środków UE?

Pisanie by Meggi Pon Cze 15, 2020 6:12 am

Mam pytanie czy ktoś korzystał z firmy i może ją polecić, która mocno siedzi w temacie pozyskiwania środków z UE na dofinansowanie swoich pracowników w zakresie startowania przedsiębiorstwa w przetargach publicznych, sytuacja została opisana szerzej w tym poście tutaj ? Za udzielenie wszelkich informacji będę wdzięczna!

Meggi
Młodzik
Młodzik

Posts : 14
Join date : 28/05/2020

Powrót do góry Go down

Szkolenia dofinansowane ze środków UE? Empty Re: Szkolenia dofinansowane ze środków UE?

Pisanie by marek3332 Sro Maj 18, 2022 8:37 am

Szkoda, że mało wpisów jest. To mi się naprawdę bardzo nie podoba.

_________________________________________________
balustrady wewnętrzne

marek3332
Młodzik
Młodzik

Posts : 1
Join date : 18/05/2022

Powrót do góry Go down

Szkolenia dofinansowane ze środków UE? Empty Whataburger Breakfast Menu With Prices 2022

Pisanie by tristinrobin Sob Lip 02, 2022 5:44 am

Plus other information you might require like Whataburger breakfast hours, Holiday Hours, Regular menu, and more.This Texas-based fast-food chain is well-known for its tasty sandwiches and burgers, and they also offer magnificent breakfast meals everyone loves. Whataburger Breakfast Menu 2022

tristinrobin
Młodzik
Młodzik

Posts : 1
Join date : 02/07/2022

Powrót do góry Go down

Szkolenia dofinansowane ze środków UE? Empty Re: Szkolenia dofinansowane ze środków UE?

Pisanie by Adrian77 Czw Sie 17, 2023 12:51 pm

Czy są tutaj osoby zainteresowane szkoleniami z branży IT? Zdecydowałem się na zmianę pracy, ponieważ branża IT obecnie bardzo szybko sie rozwija, dlatego skorzystałem z kursów programowania na stronie https://coderslab.pl/pl/javascript-developer-react .

Adrian77
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 449
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Szkolenia dofinansowane ze środków UE? Empty Re: Szkolenia dofinansowane ze środków UE?

Pisanie by małpek Sro Lut 14, 2024 11:39 am

Krajowe i regionalne agencje rozwoju biznesu: Agencje te często oferują wsparcie finansowe dla firm w celu zwiększenia ich konkurencyjności poprzez szkolenia pracowników. Mogą to być dotacje, ulgi podatkowe lub pożyczki preferencyjne. Przedsiębiorcze projekty partnerskie: Współpraca z innymi firmami, organizacjami branżowymi lub instytucjami edukacyjnymi może umożliwić uzyskanie dofinansowania na szkolenia. Często istnieją programy partnerskie, które wspierają tego rodzaju inicjatywy. https://wartoszkolic.pl/

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 514
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

Szkolenia dofinansowane ze środków UE? Empty Re: Szkolenia dofinansowane ze środków UE?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach