Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

rekrutacja

5 posters

Go down

rekrutacja Empty rekrutacja

Pisanie by małpek Pią Maj 05, 2023 6:35 pm

Witajcie! Ostatnio zastanawiałam się nad różnymi metodami rekrutacji, a jedną z nich, która przykuła moją uwagę, jest Direct Search. Czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z tej metody podczas rekrutacji, i czy uważacie, że warto z niej korzystać? Z tego, co wiem, Direct Search polega na bezpośrednim kontaktowaniu się z potencjalnymi kandydatami i proponowaniu im stanowiska, co może być szczególnie przydatne w przypadku poszukiwania specjalistów lub menadżerów. Jakie są Wasze doświadczenia i opinie w tym temacie? Podrzucam link do ciekawego artykułu https://hrk.pl/pl/baza-wiedzy/artykuly-eksperckie/direct-search-na-czym-polega-ta-metoda-rekrutacji Czekam na Wasze odpowiedzi Smile

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 545
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

rekrutacja Empty Re: rekrutacja

Pisanie by Wikly713 Sro Maj 10, 2023 7:54 pm

lepiej szukać pracy przez znajomych

Wikly713
Młodzik
Młodzik

Posts : 9
Join date : 06/05/2023

Powrót do góry Go down

rekrutacja Empty Re: rekrutacja

Pisanie by Kalynka Czw Maj 25, 2023 12:26 pm

Cześć, przede mną rozmowa na stanowisko, o którym zawsze marzyłam, jednak mam pewne obawy, ponieważ od dłuższego czasu nie brałam udziału w procesie rekrutacyjnym. Aktualnie przeglądam informacje i spora część osób piszę, że najczęściej pojawia się pytanie dotyczące przyczyn zmiany pracy, i szczerze mówiąc to głównym powodem jest wysokość mojego wynagrodzenia. Jestem jednak świadoma, że nie mogę takiego aspektu podkreślać. Może są tu osoby, które mają takie pytania za sobą i wiedzą co odpowiedzieć? Póki co to czytam bardzo ciekawy artykuł na ten temat https://bananacv.com/blog/jak-odpowiedziec-rekruterowi-na-pytanie-dlaczego-chce-zmienic-prace Pozdrawiam
Kalynka
Kalynka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 26/03/2023
Age : 36

Powrót do góry Go down

rekrutacja Empty Re: rekrutacja

Pisanie by małpek Sob Lip 01, 2023 8:56 pm

Cześć wszystkim! Chciałam się podzielić z Wami swoim sukcesem podczas niedawnej rozmowy kwalifikacyjnej. Byłam bardzo dobrze przygotowana, a wiele cennych wskazówek znalazłam w artykule dostępnym na stronie https://hrk.pl/pl/baza-wiedzy/artykuly-eksperckie/rozmowa-kwalifikacyjna-online-kilka-zasad-ktorych-warto-przestrzegac Ten tekst naprawdę pomógł mi zrozumieć, jakie zasady warto przestrzegać podczas rozmowy kwalifikacyjnej online. Dzięki temu czułam się pewniejsza siebie i bardziej komfortowo w czasie rozmowy. Polecam go wszystkim, którzy również przygotowują się do podobnych sytuacji!

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 545
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

rekrutacja Empty courses online

Pisanie by janetgee Pon Sie 14, 2023 1:31 pm

One of the main advantages of a paid program is that it usually comes with some kind of proof of completion, which can be useful for students applying for jobs or looking for higher education. College of Contract Management offers high quality education that will surely help you on your career growth.

janetgee
Młodzik
Młodzik

Posts : 1
Join date : 14/08/2023

Powrót do góry Go down

rekrutacja Empty Re: rekrutacja

Pisanie by Holiseq Pon Paź 30, 2023 5:39 pm

Współpraca z firmą https://workafford.pl/uslugi/rekrutacja-pracownikow/ świadczącą usługi rekrutacyjne okazała się trafionym wyborem. To zespół profesjonalistów, którzy doskonale rozumieją specyfikę branży i potrzeby klienta. Dzięki ich pomocy znaleźliśmy pracowników, którzy doskonale wpasowali się w naszą firmę i przyczynili się do jej rozwoju. Jestem wdzięczny za skuteczność i zaangażowanie, jakie firma włożyła w proces rekrutacji.

Holiseq
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 29
Join date : 25/08/2023

Powrót do góry Go down

rekrutacja Empty Re: rekrutacja

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach