Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Która strona pomoże mi znaleźć pracę jako streamer w Polsce z dobrymi warunkami i możliwościami?

Go down

Która strona pomoże mi znaleźć pracę jako streamer w Polsce z dobrymi warunkami i możliwościami? Empty Która strona pomoże mi znaleźć pracę jako streamer w Polsce z dobrymi warunkami i możliwościami?

Pisanie by brobranz Czw Lip 13, 2023 9:48 pm

Jestem streamerem od kilku lat i zawsze chciałem znaleźć nowe możliwości rozwoju w tej dziedzinie. Kiedy trafiłem na stronę https://socialcraft.pl/vakansiya-strimera-v-polshe/ i zobaczyłem wakat na stanowisko streamera w Polsce, postanowiłem nie przegapić tej szansy. Złożyłem swoje CV i wkrótce otrzymałem zaproszenie na rozmowę. Byłem mile zaskoczony profesjonalizmem zespołu serwisu i przenikliwością ich wiedzy w dziedzinie streamingu. Zadawali pytania, aby lepiej zrozumieć moje umiejętności i doświadczenie, i czułem, że są naprawdę zainteresowani moim sukcesem. Otrzymałem ofertę pracy i od kilku miesięcy szczęśliwie pracuję w Polsce. Socialcraft.pl to świetne źródło informacji dla każdego, kto szuka nowych sposobów na streamowanie.

brobranz
Młodzik
Młodzik

Posts : 9
Join date : 23/04/2021

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach