Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Strona firmowa dla małego biura podróży?

+10
skriv
Grzesiek13
Wojciech2121
ragi27
Teriana
DonatkaDan
Kondziu2
yingyang
Sniegson
Niebieska
14 posters

Go down

Strona firmowa dla małego biura podróży? Empty Strona firmowa dla małego biura podróży?

Pisanie by Niebieska Pon Mar 31, 2014 8:19 pm

Strona firmowa dla małego biura podróży - na czym należy ją stworzyć, żeby działała sprawnie i możliwie szybko można było na niej wprowadzać nowe treści?
Niebieska
Niebieska
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 71
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Strona firmowa dla małego biura podróży? Empty Re: Strona firmowa dla małego biura podróży?

Pisanie by Sniegson Wto Lip 24, 2018 4:52 pm

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...
Sniegson
Sniegson
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 24/07/2018

Powrót do góry Go down

Strona firmowa dla małego biura podróży? Empty Re: Strona firmowa dla małego biura podróży?

Pisanie by yingyang Pią Lip 27, 2018 2:19 pm

Dzięki wielkie za interesujące porady. Z całą pewnością przydadzą mi się i z nich skorzystam.
yingyang
yingyang
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 26/07/2018

Powrót do góry Go down

Strona firmowa dla małego biura podróży? Empty Re: Strona firmowa dla małego biura podróży?

Pisanie by Kondziu2 Sro Sie 22, 2018 10:43 am

Nie mam za bardzo zdania w tym temacie. Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc...
Kondziu2
Kondziu2
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 21/08/2018

Powrót do góry Go down

Strona firmowa dla małego biura podróży? Empty Re: Strona firmowa dla małego biura podróży?

Pisanie by DonatkaDan Pon Wrz 24, 2018 9:42 am

Może warto zostawić ten temat specjalistom? Myślę, że to jest najlepsze możliwe rozwiązanie.
DonatkaDan
DonatkaDan
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 22/09/2018

Powrót do góry Go down

Strona firmowa dla małego biura podróży? Empty Re: Strona firmowa dla małego biura podróży?

Pisanie by Teriana Sob Cze 22, 2019 9:20 am

Wydaje mi się, że fajne dyskusje na temat biznesu można przeprowadzić tutaj https://bizhub24.pl/forum/ . Ludzie rozmawiają tam o wszystkim. Na pewno bardzo życzliwo Ci podpowiedzą.

Teriana
Forumowy ekspert młodszy
Forumowy ekspert młodszy

Posts : 89
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Strona firmowa dla małego biura podróży? Empty Re: Strona firmowa dla małego biura podróży?

Pisanie by ragi27 Pon Wrz 23, 2019 5:49 am

moi drodzy, czy kojarzy ktoś firmę zajmującą się tworzeniem strony internetowe wałbrzych . Potrezbuje kogoś do zrobienia mi dobrje strony, a dopierorozkręcam biznes wiec jest do bardzo ważne. Ma ktoś do polecenia jakąś zaufaną i sprawdzoną osobę, firme ? Zalezy mi na niskiej cenie Smile

ragi27
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 42
Join date : 11/07/2019

Powrót do góry Go down

Strona firmowa dla małego biura podróży? Empty Re: Strona firmowa dla małego biura podróży?

Pisanie by Wojciech2121 Czw Lis 28, 2019 4:25 pm

Dla firmy która chce się rozwijać mam do zaproponowania https://sellintegro.pl/13-comarch-optima . To zastosowanie może zwiększyć efektywność twojej firmy. System będzie pracował szybciej i bezbłędnie. Możesz skorzystać z ich pomocy również do sprawdzenia systemu.

Wojciech2121
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 132
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Strona firmowa dla małego biura podróży? Empty Re: Strona firmowa dla małego biura podróży?

Pisanie by Wojciech2121 Pon Paź 26, 2020 4:31 pm

tłumacz przysięgły z języka angielskiego to bardzo profesjonalna strona z tłumaczeniami na języki obce. Specjalizuje się on w tekstach prawniczych, mogę zapewnić was że jest to firma rzetelna i potrafi tłumaczyć z 60 języków na język polski. Polecam tą stronę z tłumaczeniami, wiele osób tam pracuje i przyjmie twoje zlecenie bardzo chętnie.

Wojciech2121
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 132
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Strona firmowa dla małego biura podróży? Empty Re: Strona firmowa dla małego biura podróży?

Pisanie by Grzesiek13 Nie Cze 27, 2021 10:04 am

Wszystkim zainteresowanym chciałbym polecić usługi sklepy internetowe tworzenie , ponieważ uważam, że są to najlepsi specjaliści w branży. Dzięki ich pomocy sprzedaż w moim sklepie internetowym wzrosła kilkukrotnie.

Grzesiek13
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 137
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Strona firmowa dla małego biura podróży? Empty Re: Strona firmowa dla małego biura podróży?

Pisanie by skriv Pon Cze 28, 2021 4:50 pm

Niestety w tym temacie nie jestem w stanie nic polecić, ale jakby ktoś z Was chciał przetłumaczyć swoją stronę internetową, żeby dotrzeć do klientów zagranicznych, to warto taką usługę zamówić w biurze tłumaczeń Skrivanek. Tłumacz polsko angielski lub inny wraz z resztą dobranego zespołu zadba o to, by wszystko było poprawne, zrozumiałe i dopasowanego do danej grupy odbiorców.

skriv
Młodzik
Młodzik

Posts : 2
Join date : 28/06/2021

https://skrivanek.pl/tlumaczenia-rosyjski/

Powrót do góry Go down

Strona firmowa dla małego biura podróży? Empty Re: Strona firmowa dla małego biura podróży?

Pisanie by Urszuladix Pon Lip 12, 2021 5:43 am

Ja szukałam firmy która zrobi mi taką stronę, ale stawki były horrendalnie wysokie dlatego stwierdzilam, że spróbuję to zrobić sama. Dwa dni nerwów i udało się. To wcale nie jest takie trudne jeżeli masz mała strone do zrobienia. Przy wększych to bez pomocy się nie obędzie

Urszuladix
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 12/07/2021

Powrót do góry Go down

Strona firmowa dla małego biura podróży? Empty Re: Strona firmowa dla małego biura podróży?

Pisanie by wladek2233s Pią Sie 06, 2021 6:38 am

Podoba mi się ten wątek. Ten wątek naprawdę jest bardzo ciekawy.
_________________________________________________
biuro nieruchomości warszawa

wladek2233s
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 06/08/2021

Powrót do góry Go down

Strona firmowa dla małego biura podróży? Empty Re: Strona firmowa dla małego biura podróży?

Pisanie by Czekanski Pią Sie 06, 2021 7:15 am

Możesz spróbować utworzyć na systemie WIX. Bardzo przyjazny dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników

Czekanski
Młodzik
Młodzik

Posts : 12
Join date : 04/06/2021

Powrót do góry Go down

Strona firmowa dla małego biura podróży? Empty Re: Strona firmowa dla małego biura podróży?

Pisanie by Sara212 Czw Sie 26, 2021 8:01 am

Warto mieć stronę internetową. Każda firma powinna ją mieć. Wydaje mi się że najlepiej jest zainwestować w kogoś kto zna się na tworzeniu takich strony internetowe Są firmy które wykonają takie zlecenie za nieduże pieniądze a efekty są świetne.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 717
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Strona firmowa dla małego biura podróży? Empty Re: Strona firmowa dla małego biura podróży?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach