Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Agencja marketingowa - jaką polecacie?

+3
modestamaro
pomórka
deborah
7 posters

Go down

Agencja marketingowa - jaką polecacie?  Empty Agencja marketingowa - jaką polecacie?

Pisanie by deborah Wto Gru 22, 2020 2:38 pm

Cześć, zależy mi na szybkim wypromowaniu mojego bloga i sklepu internetowego. Możecie mi polecić Agencja marketingowa Bydgoszcz która to zrealizuje? Piszcie swoje propozycje.

deborah
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 150
Join date : 03/09/2020

Powrót do góry Go down

Agencja marketingowa - jaką polecacie?  Empty Re: Agencja marketingowa - jaką polecacie?

Pisanie by pomórka Sro Lip 07, 2021 9:40 am

Ja sama polecam skontaktować się z dobrą agencją marketingową. U nas sprawdzili się specjaliści od https://virtualpeople.pl/ Naprawdę dobra i zaufana firma Smile

pomórka
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 134
Join date : 04/07/2021

Powrót do góry Go down

Agencja marketingowa - jaką polecacie?  Empty Re: Agencja marketingowa - jaką polecacie?

Pisanie by modestamaro Sro Sie 17, 2022 1:08 pm

Polecam Rise UP agencję social media. Ogarną Ci cały marketing kompleksowo.

modestamaro
Młodzik
Młodzik

Posts : 2
Join date : 17/08/2022

Powrót do góry Go down

Agencja marketingowa - jaką polecacie?  Empty Re: Agencja marketingowa - jaką polecacie?

Pisanie by maxto Czw Wrz 29, 2022 12:55 pm

Osobiście polecam agencję Dreamlike. To krakowska agencja marketingowa, którą tworzą specjaliści od grafiki, seo, sem i social mediów. To w mojej ocenie jedyna agencja z Krakowa, która w sposób kreatywny i kompleksowy jest w stanie sprostać moim oczekiwaniom Very Happy

maxto
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 30
Join date : 19/05/2022

Powrót do góry Go down

Agencja marketingowa - jaką polecacie?  Empty Re: Agencja marketingowa - jaką polecacie?

Pisanie by Adrian77 Wto Paź 11, 2022 2:08 pm

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszego biznesu i dlaczego?

lek na potencję bez recepty

Adrian77
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 449
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Agencja marketingowa - jaką polecacie?  Empty Re: Agencja marketingowa - jaką polecacie?

Pisanie by Daniel44zKalet Czw Gru 15, 2022 8:16 am

Pracowaliśmy z kilkoma różnymi agencjami marketingowymi i lubimy pracować z ludźmi, którzy rozumieją naszą branżę i to, co staramy się osiągnąć. Ważne jest sprawdzenie referencji tych agencji.\

______
Podpisanie umowy pozwoli upewnić się, że obie strony rozumieją i zgadzają się na warunki umowy, zapewni im ochronę prawną w przypadku jakichkolwiek problemów lub sporów...
https://majsterbudowlany.pl/umowa-najmu-okazjonalnego-jak-ja-podpisac/

Daniel44zKalet
Młodzik
Młodzik

Posts : 1
Join date : 15/12/2022

Powrót do góry Go down

Agencja marketingowa - jaką polecacie?  Empty Re: Agencja marketingowa - jaką polecacie?

Pisanie by andzia Pią Lut 17, 2023 8:34 am

Moim zdaniem Rise Up będzie strzałem w dziesiątkę. To szeroko ceniona agencja social media Szczecin Zajmują się prowadzeniem kanałów w mediach społecznościowych, przygotowywaniem raportów czy analiza bieżących trendów. Uważam, że warto im zaufać.

andzia
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 77
Join date : 07/09/2022

Powrót do góry Go down

Agencja marketingowa - jaką polecacie?  Empty Re: Agencja marketingowa - jaką polecacie?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach