Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Moda męska

3 posters

Go down

Moda męska Empty Moda męska

Pisanie by małpek Czw Wrz 07, 2023 7:25 pm

Dziś chciałam podzielić się z Wami linkiem do fascynującego artykułu, który napotkałam ostatnio. Ten tekst porusza temat trampków jako podstawowego elementu casualowych stylizacji. To z pewnością artykuł, który może wiele Wam przynieść w kwestii stylizacji na co dzień. Oto link do artykułu: https://www.modoweinspiracje.pl/2022/06/24/trampki-podstawa-casualowych-stylizacji/ Autor omawia różne aspekty noszenia trampków w codziennych stylizacjach, podając przykłady, jak je odpowiednio zestawiać z innymi ubraniami oraz jakie modele trampków są teraz na topie. To doskonała lektura dla każdego, kto pragnie być wygodnie ubrany, nie rezygnując jednocześnie z modowego wyrazu. Ja osobiście odniosłam z tego artykułu wiele inspiracji i nowych pomysłów na moje casualowe stylizacje. Trampki to naprawdę wszechstronny element garderoby, który można dopasować do wielu różnych okazji. Jeśli macie jakieś pytania lub chcecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat trampków w stylizacjach, dajcie znać!

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 517
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

Moda męska Empty Re: Moda męska

Pisanie by Sara212 Sob Wrz 09, 2023 6:59 am

Gdzie szukacie inspiracji związanych z modą?

Reklama : detektyw warszawa

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 717
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Moda męska Empty Re: Moda męska

Pisanie by Kalynka Pon Paź 02, 2023 5:10 pm

Hej! Planuję odświeżyć swoją szafę i zwracam szczególną uwagę na jakość t-shirtów. Przeglądając Internet, natknąłem się na stronę https://mybaze.com/pl/meskie-t-shirty/ która ma naprawdę fajną kolekcję męskich t-shirtów. Czy ktoś z was miał już okazję robić zakupy na tej stronie? Chciałbym usłyszeć wasze opinie i zorientować się, czy warto tam zamawiać.
Kalynka
Kalynka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 104
Join date : 26/03/2023
Age : 35

Powrót do góry Go down

Moda męska Empty Re: Moda męska

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach