Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

materace dla niemowląt - jaki polecacie?

5 posters

Go down

materace dla niemowląt - jaki polecacie? Empty materace dla niemowląt - jaki polecacie?

Pisanie by deborah Czw Sty 21, 2021 1:42 pm

Hej, polecicie mi dobry sklep w którym dostanę materace dla niemowląt? Dajcie znać Wink

deborah
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 150
Join date : 03/09/2020

Powrót do góry Go down

materace dla niemowląt - jaki polecacie? Empty Re: materace dla niemowląt - jaki polecacie?

Pisanie by pomórka Czw Wrz 16, 2021 12:44 pm

Ja polecam te od https://materacyk.pl/ - zamawiałam zarówno dla pierwszego jak i drugiego dziecka od nich. Bardzo dobre materace mają

pomórka
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 134
Join date : 04/07/2021

Powrót do góry Go down

materace dla niemowląt - jaki polecacie? Empty Re: materace dla niemowląt - jaki polecacie?

Pisanie by Sara212 Pon Sty 31, 2022 11:35 am

Ja to polecam serdecznie otulacz do wózka to genialny produkt dla najmłodszych. Dzieci je uwielbiają i myślę, że warto się w niego zaopatrzyć. Ja już kupiłam taki otulacz. Moje dziecko również od razu go pokochało.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 717
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

materace dla niemowląt - jaki polecacie? Empty Re: materace dla niemowląt - jaki polecacie?

Pisanie by Thomas49811 Czw Lut 10, 2022 10:55 am

Nie wiem tak naprawdę skąd warto kupować takie produkty.

Thomas49811
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 09/02/2022

https://www.trinityfinance.com.pl

Powrót do góry Go down

materace dla niemowląt - jaki polecacie? Empty Re: materace dla niemowląt - jaki polecacie?

Pisanie by jerzy1306 Sob Kwi 23, 2022 1:43 pm

Ja kupuję świetne polskie materace dla niemowląt i jestem z nich bardzo zadowolony. Wysoka jakość, bardzo dobre materiały i spoko cena. Polecam bardzo.

jerzy1306
Młodzik
Młodzik

Posts : 6
Join date : 23/04/2022

Powrót do góry Go down

materace dla niemowląt - jaki polecacie? Empty Re: materace dla niemowląt - jaki polecacie?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach