Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Tworzenie biżuterii jako pomysł na biznes?

5 posters

Go down

Tworzenie biżuterii jako pomysł na biznes?  Empty Tworzenie biżuterii jako pomysł na biznes?

Pisanie by maksik Sro Kwi 14, 2021 7:57 am

Na korallo.pl/blog/jak-zrobic-z-koralikow-naszyjnik-toho-krok-po-kroku jest dostępna dość szczegółowa instrukcja, jak wykonać naszyjnik samodzielnie. Na tym blogu jest bardzo dużo takich instrukcji. Które mogą być pomocne w nauce tworzenia własnej biżuterii. Zastanawiam się nad tym czy takie tworzenie biżuterii będzie fajnym pomysłem na biznes. Co myślicie? Obecnie biznes internetowy jest najbardziej opłacalny. Czy to prawda?

maksik
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 58
Join date : 07/09/2020

Powrót do góry Go down

Tworzenie biżuterii jako pomysł na biznes?  Empty Re: Tworzenie biżuterii jako pomysł na biznes?

Pisanie by Dżess Czw Gru 23, 2021 12:20 pm

Wydaje mi się, że w niektórych wypadkach wam się przyda również dobry klej do łączenia różnych elementów. Dlatego tutaj https://ataszek.pl możecie zajrzeć sobie z bardzo bogatą ofertą w tym zakresie. Znajdziecie tam wszelakie kleje, elementy łączeniowe.

Dżess
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 31/05/2021

Powrót do góry Go down

Tworzenie biżuterii jako pomysł na biznes?  Empty Re: Tworzenie biżuterii jako pomysł na biznes?

Pisanie by Galaxy Sro Kwi 06, 2022 9:44 am

Oczywiście. Ja tworzę taką biżuterię i ona schodzi jak na pniu. Jeśli masz talent manualny, to jak najbardziej warto w to iść. Niedawno trafiłam na firmę, która oferuje złoto, srebro, brąz-płatkowe, mikę itd. Idealnie, to się nadaje do przyozdabiania biżuterii. Mocno idzie dzięki temu jej cena do góry. Bardzo szybko Ci się zwróci zakup tego typu metali/farb. Jak najbardziej więc polecam firmę EDAN z Krakowa. Można w niej zamawiać online, co dla mnie jest mega wygodne.

Galaxy
Młodzik
Młodzik

Posts : 8
Join date : 27/03/2022

Powrót do góry Go down

Tworzenie biżuterii jako pomysł na biznes?  Empty Re: Tworzenie biżuterii jako pomysł na biznes?

Pisanie by Zazulka Pon Kwi 11, 2022 3:55 pm

Kiedyś widziałam mini dzieła takiej jednej pani, niestety nie pamiętam jej nazwiska ale jej biżuteria to prawdziwe dzieła sztuki. Tylko trzeba mieć oryginalny pomysł i umiejętności Smile

Zazulka
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 11/04/2022

Powrót do góry Go down

Tworzenie biżuterii jako pomysł na biznes?  Empty Re: Tworzenie biżuterii jako pomysł na biznes?

Pisanie by Adrian77 Sob Mar 18, 2023 1:17 pm

Chciałbym Wam polecić stronę http://www.benefix.com.pl/abc-reklamy-w-internecie-jak-zaczac-promocje-online/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat promocji firmy online. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Adrian77
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 449
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Tworzenie biżuterii jako pomysł na biznes?  Empty Re: Tworzenie biżuterii jako pomysł na biznes?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach