Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

wino na prezent

+8
joanna
Adrian77
małpek
Sara212
Tomicki
Dżess
Grzesiek13
deborah
12 posters

Go down

wino na prezent Empty wino na prezent

Pisanie by deborah Wto Kwi 20, 2021 8:25 am

Jakie wino na prezent polecacie? Chciałabym wręczyć mamie dobry jakościowo alkohol na dzień matki.

deborah
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 150
Join date : 03/09/2020

Powrót do góry Go down

wino na prezent Empty Re: wino na prezent

Pisanie by Grzesiek13 Pią Maj 28, 2021 8:45 am

Wino to dobry pomysł. Ostatnio ja też kupiłam wino na rocznicę ślubu dla moim znajomych. Dodatkowo zakupiłam im gra małżeńska bo to taka fajna gra dla par która jest zabawna ale też wzruszająca. Sprawdźcie sobie może też zakupicie taką grę.

Grzesiek13
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 137
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

wino na prezent Empty Re: wino na prezent

Pisanie by Dżess Pon Paź 25, 2021 9:08 pm

Wszystko zależy co, kto lubi... Wink Jak chodzi o prezent dla kobiety, to jednak poszłabym raczej w innym kierunku. Chociażby takie https://hael.pl torebeczki, czy inne podobne rzeczy na pewno dużo bardziej się sprawdziłyby na prezent, jak wino.  Także wiecie, najlepiej w takie sklepy zaglądać.

Dżess
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 31/05/2021

Powrót do góry Go down

wino na prezent Empty Re: wino na prezent

Pisanie by Tomicki Nie Mar 20, 2022 5:04 pm

Świetnej jakości wina z różnych zakątków świata kupicie w sklepie internetowym z winami Amazis z Poznania https://www.wina.amazis.com/oferta Mają genialny wybór, selekcjonowane wina z najciekawszych regionów winiarskich Europy i świata, w tym takie nagradzane na międzynarodowych konkursach. Lubię u nich robić zakupy, bo dobrze doradzają, mają przyjazne ceny i sprawnie realizują zamówienie.

Tomicki
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 61
Join date : 13/02/2022

Powrót do góry Go down

wino na prezent Empty Re: wino na prezent

Pisanie by Sara212 Pią Lip 15, 2022 9:42 am

Moim zdaniem wino jest idealnym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę winotoskanii.pl , na której znajdziecie ofertę najlepszych delikatesów włoskich.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 717
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

wino na prezent Empty Re: wino na prezent

Pisanie by małpek Czw Lut 02, 2023 10:10 am

Witam, zastanawiam się nad inwestycją w prezent dla mojego ukochanego, który ze mną nie mieszka. Chciałabym wysłać mu prezent do pracy. Chodzi oczywiście o upominek walentynkowy, https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezenty-walentynki/ Co o tym sądzicie? Z chęcią zapoznam się z waszymi wskazówkami,pozdrawiam.

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 517
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

wino na prezent Empty Re: wino na prezent

Pisanie by Adrian77 Wto Lut 07, 2023 11:13 am

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowej torby lub prezentu dla swojej żony, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu online, w którym znajdziecie m.in. torebka zielona w bardzo dobrej cenie. Niejednokrotnie korzystałem z oferty tego sklepu, ponieważ mają bardzo interesujące kolekcje.

Adrian77
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 449
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

wino na prezent Empty Re: wino na prezent

Pisanie by joanna Pon Lut 27, 2023 9:57 am

Wiecie nie każdy zaraz pije Smile, także może nie być to trafny prezent. Natomiast możecie pomyśleć o takich kwestiach, jak gruby ciepły koc co już jest praktyczniejszą opcją i coś takiego na pewno się wykorzysta. Taki prezent w sumie sprawdzi się na każdą okoliczność.

joanna
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 45
Join date : 15/08/2022

Powrót do góry Go down

wino na prezent Empty Re: wino na prezent

Pisanie by marek23 Sob Cze 03, 2023 8:03 am

Według mnie z pomocą torebki podkreślasz charakter swojej stylizacji, dodajesz sobie klasy i unikatowości. Jeśli macie w planach zakup torebki lub akcesoriów do torebek, to polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu internetowego Bigordi, w którego ofercie znajdziecie np. shopperki i wiele innych produktów.

marek23
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 32
Join date : 22/04/2023

Powrót do góry Go down

wino na prezent Empty Re: wino na prezent

Pisanie by Łukasz Pon Cze 05, 2023 11:07 pm

Jakie wino cięzko wybrać nie znając gustu obdarowywanego. Very Happy Very Happy

Łukasz
Młodzik
Młodzik

Posts : 23
Join date : 03/05/2023
Location : Poznań

https://lukaszsroczynski.pl/

Powrót do góry Go down

wino na prezent Empty Re: wino na prezent

Pisanie by Justyna0 Pią Cze 16, 2023 5:23 pm

Jeżeli chodzi o wyjątkowy prezent dla mężczyzny, to według mnie faktycznie tutaj wino może być ok. Ale można też pójść w nieco innymi kierunku i przykładowo też wybrać markowe kosmetyki czy inne podobne rzeczy. Wiecie - co bardziej będą nawet użyteczne...

Justyna0
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 157
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

wino na prezent Empty Re: wino na prezent

Pisanie by slawek3332 Wto Sie 01, 2023 5:05 am

Od wina na pewno lepszym prezentem jest portfel. Sam swojej znajomej jako prezent kupiłem https://www.modnyportfel.pl/pol_m_PORTFELE-SKORZANE_Portfele-Damskie-135.html .

slawek3332
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 776
Join date : 17/06/2021

Powrót do góry Go down

wino na prezent Empty Re: wino na prezent

Pisanie by Sara212 Pią Wrz 01, 2023 1:02 pm

Co według Was zawsze będzie dobrym pomysłem na prezent? Jeżeli są tutaj osoby, które zastanawiają się nad wyborem prezentu dla bliskiej osoby, to co powiecie na kartę podarunkową np. do galerii - https://diamondhost.org/zakup-kart-podarunkowych-w-galeriach-co-trzeba-wiedziec/ ?

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 717
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

wino na prezent Empty Re: wino na prezent

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach