Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Remont mieszkania

+18
Kalynka
kolkimorki12
andzia
małpek
Ewelaa213
Adrian77
joanna
wizarka
MonikaG
Jovita
Magda8g
anikol
Justyna80
Gustaw5476
Agata96
Igor4123
Dżess
Sara212
22 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Remont mieszkania - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania

Pisanie by małpek Pon Lip 31, 2023 9:20 am

Jeżeli potrzebujecie sprawdzonych materiałów stalowych do swojego projektu, to dział Stali w Żukovii https://zukovia.pl/stal to doskonałe miejsce dla inwestorów i firm budowlanych. Oferują różnorodne rodzaje stali o wysokiej wytrzymałości, idealne do zastosowania w konstrukcjach, maszynach i wielu innych zastosowaniach. Ich firma ceni sobie jakość, dlatego współpracują tylko z zaufanymi producentami. Zaopatrz się w stal najwyższej jakości, skorzystaj z doświadczenia Żukovii, aby Twój projekt był solidny i trwały!

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 544
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania

Pisanie by Kalynka Czw Sie 03, 2023 9:45 am

Muszę się z Wami podzielić moim niedawnym odkryciem, które zupełnie mnie oczarowało podczas remontu mojej kuchni. Trafiłam na niesamowite miedziane płytki backsplash oraz metalowe płytki ścienne, które sprawiły, że moje serce podbiło szybciej! To było jak "love at first sight"! Ich unikalny design i artystyczne wykonanie natychmiast skradły moje serce, i wiedziałam, że to idealne rozwiązanie dla mojego wnętrza. Dzięki tym miedzianym i metalowym płytkom, moja kuchnia zyskała zupełnie nowy wyraz - pełen wyrafinowania i stylu, o którym wcześniej nawet nie marzyłam. To niesamowite, jak kilka dodatków może tak pozytywnie wpłynąć na całe otoczenie! Teraz każde wejście do kuchni dostarcza mi ogromnej przyjemności i dumy z tego, jak pięknie się prezentuje. Jeśli zastanawiacie się, gdzie można znaleźć te wspaniałe płytki, to polecam Wam odwiedzić stronę https://www.copperandcraft.com/shop/ To tam znalazłam te wyjątkowe perełki, które zmieniły moje wnętrze na lepsze.
Kalynka
Kalynka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 26/03/2023
Age : 35

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania

Pisanie by Kalynka Pią Sie 11, 2023 4:01 pm

Hej mieszkańcy Warszawy! Przez kilka dni zbierałam informacje na temat firm zajmujących się zabudowa balkonu Warszawa. Moje marzenie o zimowym ogrodzie jest coraz bliżej realizacji! Czy moglibyście podzielić się swoimi doświadczeniami lub polecić sprawdzoną firmę? Dzięki temu będę pewniejsza w swoim wyborze.
Kalynka
Kalynka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 26/03/2023
Age : 35

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania

Pisanie by Marta Pon Wrz 25, 2023 4:26 pm

Jeżeli chodzi o mnie, to mój wybór związany z farbami do sufitu jak i do ścian,  najprawdopodobniej padnie na firmę Dulux.  Od jakiegoś czasu poszukiwałem wydajnej farby do sufitu jak i do ścian i mój znajomy powiedział mi, że ta firma ma najlepszą ofertę jeżeli chodzi o tego typu parametry.

Marta
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 65
Join date : 18/02/2023

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania

Pisanie by Kalynka Sro Wrz 27, 2023 2:32 pm

Aktualnie jestem w trakcie przeprowadzki remontowej i zastanawiam się nad wyborem tapet ściennych, które nadadzą mojemu wnętrzu nowy charakter. Trafiłam na te piękne tapety ścienne dostępne na stronie: https://domzpaneli.pl/sklep/tapety-scienne/ i zastanawiam się, czy to byłby dobry wybór. Czy ktoś z Was korzystał już z tapet od tego dostawcy? Jakie macie doświadczenia z tapetami w ogóle? Chciałabym usłyszeć Wasze opinie i sugestie dotyczące wyboru tapet do mieszkania.
Kalynka
Kalynka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 26/03/2023
Age : 35

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania

Pisanie by Kalynka Wto Paź 17, 2023 2:46 pm

Dzięki wszystkim za dotychczasowe odpowiedzi. Mam jeszcze jedno ważne pytanie, a mianowicie, jakie formalności trzeba załatwić, aby legalnie dokonać zabudowa balkonu Warszawa? Czy ktoś z Was miał do czynienia z uzyskiwaniem pozwolenia lub zgód na ten rodzaj prac? Chciałbym być pewny, że będę działać zgodnie z prawem, dlatego wszelkie wskazówki i sugestie w tej kwestii byłyby bardzo pomocne.
Kalynka
Kalynka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 26/03/2023
Age : 35

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania

Pisanie by Sara212 Sro Sty 17, 2024 11:57 am

Mogę Wam polecić sprawdzić stronę http://lesna-dolina.pl/2023/12/16/olsniewajace-pejzaze/ , na której znajdziecie genialny artykuł na temat aranżacji wnętrz. Wybierz temat lub wzór fototapety zgodnie z preferencjami i charakterem pomieszczenia.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 734
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania

Pisanie by Justyna0 Nie Mar 31, 2024 7:27 pm

A może ktoś z was remontuje łazienkę? Jak tak, to tutaj https://nieruchomosci-lex.pl/kratki-wentylacyjne-do-lazienki/ możecie przy okazji dowiedzieć się co nieco o wentylacji do łazienek? Jakie wybrać? Dlaczego to taki ważny elementy itd. Takie informacje też się przydadzą.

Justyna0
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 157
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach