Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

profesjonalny architekt

5 posters

Go down

profesjonalny architekt Empty profesjonalny architekt

Pisanie by Wojciech2121 Pon Sie 09, 2021 5:36 pm

Najlepszy architekt w warszawie to według mnie bezkonkurencyjnie wygrywa projekty wnętrz warszawa . Spotkaj się z Pania, przedstaw jaką masz koncepcje a ona wyciągnie z tego cały sens i przygotuje wizualizację. Bardzo fajnie, że pani jest cały czas w kontakcie z klientem i można konsultować wszelkie pomysły z nią.

Wojciech2121
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 132
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

profesjonalny architekt Empty Re: profesjonalny architekt

Pisanie by Sara212 Wto Paź 05, 2021 10:29 am

Jeśli chodzi o wnętrza to ja myślę że warto zgłosić się po projekt do studia profesjonalnego projekt wnętrz kraków to doświadczona firma która może zaprojektować dla was wnętrze domu czy mieszkania. Zobaczcie na ich portfolio tam są ich przykładowe projekty na pewno wam się spodobają.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 735
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

profesjonalny architekt Empty Re: profesjonalny architekt

Pisanie by Goodday Pon Lut 21, 2022 9:26 pm

Dobry architekt na wagę złota. Wiem coś o tym, bo sam korzystałem z usług takiego nieocenionego fachowca, który zaprojektował mi wyjątkowo klimatyczne wnętrze tak, że każdy kącik został idealnie zagospodarowany. To Bartłomiej Rakowski z biura architektonicznego w Łodzi przy ulicy Łagiewnickiej 71 https://archivr.pl/portfolio Na stronce możecie przeczytać więcej o jego propozycji. Jak dla mnie prace w jego wykonaniu to majstersztyk.

Goodday
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 26
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

profesjonalny architekt Empty Re: profesjonalny architekt

Pisanie by Holly Wto Lut 22, 2022 9:56 am

A ja akurat jestem z Torunia i tutaj szukałem ostatnio dobrego architekta. Znajomi, którzy się niedawno przeprowadzali do nowego lokum polecili mi Gorsky Design https://gorskydesign.pl/oferta/projekt-indywidualny/ No i jestem im naprawdę wdzięczny, bo kreatywność na szóstkę z plusem. Sam nie sądziłem, że uda się to tak fajnie ogarnąć, to znaczny nie podejrzewałem, że można aż tak fajnie, ciekawie i oryginalnie stworzyć projekt. Teraz ja polecam dalej.

Holly
Młodzik
Młodzik

Posts : 14
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

profesjonalny architekt Empty Re: profesjonalny architekt

Pisanie by Galaxy Nie Mar 27, 2022 12:20 pm

Ja korzystałem z usług profesjonalnego architekta, bo trzeba było wykonać mi projekt reprezentacyjnego budynku biurowego firmy. Budynek jest bardzo ważną wizytówką. Znalazłem biuro architektoniczne “Archi Bia Pracownia Projektowa”, które mieści się w Białymstoku przy ulicy Jana Henryka Dąbrowskiego 20B https://archibia.pl/oferta/projekty-budowlane/budynki-biurowe/ Projekt wykonali mi bardzo szybko oraz niesamowicie dokładnie. Widać, że pracują tam sami fachowcy. Nadzór budowlany nie miał do niego żadnych zastrzeżeń.

Galaxy
Młodzik
Młodzik

Posts : 8
Join date : 27/03/2022

Powrót do góry Go down

profesjonalny architekt Empty Re: profesjonalny architekt

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach