Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bardzo dobra kawa

+2
marnika
slawek3332
6 posters

Go down

Bardzo dobra kawa Empty Bardzo dobra kawa

Pisanie by slawek3332 Sro Paź 13, 2021 4:56 am

Kilka dni temu podjąłem decyzje ,że na pewno kupię bardzo dobrą kawę z kawa zielona .Każdy kto chce mieć dobrą kawę to powinien skorzystać z tej oferty.

slawek3332
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 776
Join date : 17/06/2021

Powrót do góry Go down

Bardzo dobra kawa Empty Re: Bardzo dobra kawa

Pisanie by marnika Nie Lis 28, 2021 10:42 am

A ktoś w ogóle ma wątpliwości, że kawa jest bardzo dobra? Smile Bo ja nie ukrywam, że mam wśród znajomych samych wielbicieli kawy którzy nie wyobrażają sobie bez niej dnia. Dzisiaj np sięgnęłam po https://www.nescafe.com/pl/nasze-kawy/latte-macchiato-caramel i mimo średniej pogody za oknem i tak wyszłam pobiegać, bo miałam sporo energii i motywacji.

marnika
Młodzik
Młodzik

Posts : 4
Join date : 28/11/2021

Powrót do góry Go down

Bardzo dobra kawa Empty Re: Bardzo dobra kawa

Pisanie by Bogusz5432 Czw Gru 02, 2021 11:36 am

Nie przepadam za kawą, ponieważ jest niezdrowa.

Bogusz5432
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 02/12/2021

https://www.24kato.pl

Powrót do góry Go down

Bardzo dobra kawa Empty Re: Bardzo dobra kawa

Pisanie by Gotfryd9854 Sob Sty 22, 2022 9:22 am

Nie za bardzo wiem, która kawa jest naprawdę dobra. Według mnie warto rzucić okiem np. na https://mottcoffee.eu/ gdyż z tego sklepu można kupić kawe bardzo dobrej jakości prosto od plantatora.

Gotfryd9854
Młodzik
Młodzik

Posts : 1
Join date : 21/01/2022

Powrót do góry Go down

Bardzo dobra kawa Empty Re: Bardzo dobra kawa

Pisanie by Sara212 Sro Mar 09, 2022 1:50 pm

Jeżeli chodzi o mnie, to uwielbiam wszystko co jest związane z tematyką herbaty oraz kawy, a Wam mogę polecić ofertę sklepu internetowego, w którym znajdziecie m.in. kawa włoska . Uważam, że mają naprawdę atrakcyjne ceny, zwłaszcza jak na tak wysoką jakość.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 717
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Bardzo dobra kawa Empty Re: Bardzo dobra kawa

Pisanie by Kalynka Pią Kwi 07, 2023 7:00 pm

Dla mnie kawa to nie tylko napój, ale także moment relaksu i przyjemności, którym chcę się cieszyć w pełni. Dlatego ważne jest, aby kawa była dobrze zaparzona i podana w odpowiedniej temperaturze. Co do kawa świeżo palona, uważam, że to najlepszy wybór dla kawoszy. Ma intensywny i pełen aromat smak, który z łatwością wprowadza w dobry nastrój na cały dzień. Podsumowując, chciałabym zachęcić do wypróbowania kawy świeżo palonej i przypomnieć, że najlepsza kawa to taka, która smakuje i pasuje nam indywidualnie. A jakie są Wasze wymagania odnośnie kawy? Ciepła czy zimna? Gorąca czy letnia? Podzielcie się swoimi opiniami 😃
Kalynka
Kalynka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 104
Join date : 26/03/2023
Age : 35

Powrót do góry Go down

Bardzo dobra kawa Empty Re: Bardzo dobra kawa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach