Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Usługi taxi

3 posters

Go down

Usługi taxi Empty Usługi taxi

Pisanie by Sara212 Pon Lis 01, 2021 5:41 pm

Jak często zdarza Wam się korzystać z usług taxi? Polecam Wam taxi oleśnica , jest to firma która posiada w swojej ofercie usługi taxi dostępne całą dobę. Ich usługa jest komfortowa, a ceny konkurencyjne. Zapoznajcie się z usługą dostępną na stronie.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 718
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Usługi taxi Empty Re: Usługi taxi

Pisanie by mart Wto Mar 22, 2022 2:28 pm

W sumie to bardzo często na wyjazdach, a takie wyjazdy do Krakowa mam regularnie. W tym mieście korzystam wyłącznie z korporacji Radio Taxi 919. Oni mają atrakcyjne oferty, na przykład na trasę na i z lotniska, ale też na zwykłe przejazdy po mieście. Szybko podjeżdżają, na czas, jeżeli zamawiam z wyprzedzeniem, to mam pewność, że o umówionej godzinie będą na miejscu. Jazda z nimi jest bezpieczna, polecam.

mart
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 57
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Usługi taxi Empty Re: Usługi taxi

Pisanie by Rafałde Czw Kwi 14, 2022 10:53 pm

Ja ostatnio bardzo często korzystam z taxi, bo stary samochód mi padł a nowego jeszcze nie kupiłem. Od razu powiem wam, że jestem zadowolony z usług firmy taksówkarskiej EURO-TAXI z Rybnika, mają w porządku ceny i dobrych kierowców, punktualnie są na miejscu. Tu podrzucam cennik http://www.euro24h.pl/#fbsection3 myślę, że potwierdzicie, że ceny są nieprzesadzone.

Rafałde
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 41
Join date : 29/03/2022

Powrót do góry Go down

Usługi taxi Empty Re: Usługi taxi

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach