Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kupno samochodu

4 posters

Go down

Kupno samochodu Empty Kupno samochodu

Pisanie by Grzesiek13 Wto Lis 02, 2021 2:50 pm

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić ofertę na stronie https://www.hondaplaza.pl/ , gdzie znajdziecie nowe oraz uzywane samochody oraz motocykle marki Honda. W razie jakich kolwiek pytań wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Grzesiek13
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 137
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Kupno samochodu Empty Re: Kupno samochodu

Pisanie by wizarka Sro Gru 22, 2021 10:21 pm

My niedawno zdecydowalismy sie na zakup nowego Opla i super oferte maz znalazl w salonie MM Cars. Naprawde mieli szeroki wybor wsrod autek, roznej klasy, a obsluga szybko potrafila rozpoznac potrzeby klienta i dopasowac oferte

wizarka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 115
Join date : 12/12/2021

Powrót do góry Go down

Kupno samochodu Empty Re: Kupno samochodu

Pisanie by Agata96 Sro Sty 26, 2022 12:18 pm

Ja właśnie zakupiłam sobie nowy samochód i oczywiście postanowiłam od razu wybudować garaż aby nie martwić się ze napada na niego grad. Potrzebowałam bramę garazową którą zamówiłam sobie na https://www.novoferm.pl i jak dla mnie jest ona świetnie wykonana. Nie martwię się że ktoś mi się włamię ponieważ jest solidna. Jeżeli również jestescie zainteresowani tym tematem to polecam

Agata96
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 26
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Kupno samochodu Empty Re: Kupno samochodu

Pisanie by yanka Sro Lut 23, 2022 10:53 am

Zarówno nowe jak i używane samochody warto kupować w salonie Porsche Centrum Sopot, tam doradcy dbają o każdego klienta, nie to co u konkurencji gdzie liczy się najbardziej klient flotowy. Nie dość że dali mi atrakcyjną ofertę to jeszcze wszystko na miejscu załatwili, tak powinno być wszędzie

yanka
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 46
Join date : 30/06/2020

Powrót do góry Go down

Kupno samochodu Empty Re: Kupno samochodu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach