Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czy wysyłacie swoje dzieci do extra przedszkoli i prywatnych szkół?

+2
Niebieska
Szuszu
6 posters

Go down

Czy wysyłacie swoje dzieci do extra przedszkoli i prywatnych szkół? Empty Czy wysyłacie swoje dzieci do extra przedszkoli i prywatnych szkół?

Pisanie by Szuszu Sro Wrz 23, 2015 3:12 pm

Czy wysyłacie swoje dzieci do extra przedszkoli i prywatnych szkół?
Czy raczej wolicie, żeby uczyły się z innymi?

Szuszu
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 43
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Czy wysyłacie swoje dzieci do extra przedszkoli i prywatnych szkół? Empty Re: Czy wysyłacie swoje dzieci do extra przedszkoli i prywatnych szkół?

Pisanie by Niebieska Czw Paź 01, 2015 9:54 am

Zależy co rozumiec przez "ekstra"Smile
Na przedszkole takie, jak pewnie miała córka Brada Pitta i Angeliny Jolie to mnie nie stać, ale owszem - staram się, żeby zajęcia na jakie posyłam dzieciaki były max urozmaicone. Z najmłodszym myślimy o przedszkolu językowym z Wawy: http://www.babyenglish.edu.pl/page/zapisy_info , ale zobaczymy jeszcze, bo to dopiero w przyszłym roku.

A Ty?
Niebieska
Niebieska
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 71
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Czy wysyłacie swoje dzieci do extra przedszkoli i prywatnych szkół? Empty Re: Czy wysyłacie swoje dzieci do extra przedszkoli i prywatnych szkół?

Pisanie by Kamilborne Wto Lip 10, 2018 10:57 am

Prywatne szkoły często wyrządzają większe szkody niż się to wydaje. Ja wolę jak dziecko ma bezpośredni kontakt z rówieśnikami.
Kamilborne
Kamilborne
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 06/07/2018

Powrót do góry Go down

Czy wysyłacie swoje dzieci do extra przedszkoli i prywatnych szkół? Empty Re: Czy wysyłacie swoje dzieci do extra przedszkoli i prywatnych szkół?

Pisanie by Wojciech2121 Sob Gru 14, 2019 8:32 am

Masz małe dziecko i pragniesz żeby rozwijało się najszybciej jak to możliwe? Musisz go odpowiednio stymulować poprzez np. poprzez zakup zabawek edukacyjnych. Według mnie takie zabawki jak klocki czy układanki już od najmłodszych lat pomogą w rozwoju twojego dziecka. Jaki prezent na święta dla chłopca? tam są bardzo ciekawe gadżety.

Wojciech2121
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 132
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Czy wysyłacie swoje dzieci do extra przedszkoli i prywatnych szkół? Empty Re: Czy wysyłacie swoje dzieci do extra przedszkoli i prywatnych szkół?

Pisanie by daga Pią Sty 17, 2020 6:09 pm

Przedszkole ma być "ekstra" ale tylko pod względem opieki nic poza tym. Im lepsza opieka tym bardziej konstruktywnie spędzony czas przez malucha, a co za tym idzie maluszek jest zadowolony i spełniony.

daga
Młodzik
Młodzik

Posts : 6
Join date : 17/01/2020

Powrót do góry Go down

Czy wysyłacie swoje dzieci do extra przedszkoli i prywatnych szkół? Empty Re: Czy wysyłacie swoje dzieci do extra przedszkoli i prywatnych szkół?

Pisanie by daga Pią Sty 17, 2020 6:10 pm

Przedszkole ma być "ekstra" ale tylko pod względem opieki nic poza tym. Im lepsza opieka tym bardziej konstruktywnie spędzony czas przez malucha, a co za tym idzie maluszek jest zadowolony i spełniony.

daga
Młodzik
Młodzik

Posts : 6
Join date : 17/01/2020

Powrót do góry Go down

Czy wysyłacie swoje dzieci do extra przedszkoli i prywatnych szkół? Empty Re: Czy wysyłacie swoje dzieci do extra przedszkoli i prywatnych szkół?

Pisanie by Ewelaa213 Pon Mar 07, 2022 11:17 am

Polecam wam poczytać stronę https://newsource.pl/edukacja-i-nauka/kiedy-dziecko-powinno-zaczac-uczyc-sie-jezyka-angielskiego/ Ja właśnie zapisałam swoje dziecko na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego i bardzo fajnie się sprawdza ta strona bo naprawdę szybko jej wchodzi ten język

Ewelaa213
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 70
Join date : 07/03/2022

Powrót do góry Go down

Czy wysyłacie swoje dzieci do extra przedszkoli i prywatnych szkół? Empty Re: Czy wysyłacie swoje dzieci do extra przedszkoli i prywatnych szkół?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach