Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zabiegi kosmetyczne

4 posters

Go down

Zabiegi kosmetyczne Empty Zabiegi kosmetyczne

Pisanie by Adrian77 Pią Gru 10, 2021 8:33 am

Moim zdaniem w przypadku zabiegów dla ciała warto korzystać z usług najlepszych specjalistów, dlatego polecam Wam nowoczesny gabinet trychologii, kosmetologii, dermatochirurgii i dietetyki klinicznej Trycho-Derm. W ich ofercie znajdziecie również liczne produkty dla ciała, w tym Mediceuticals For Women .

Adrian77
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 449
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Zabiegi kosmetyczne Empty Re: Zabiegi kosmetyczne

Pisanie by pomórka Wto Gru 21, 2021 10:39 am

Ja jako chodzę to już na takie profesjonalne do https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-katowice/ Dzięki temu efekty są naprawdę spektakularne. Spora różnica już po kilku wizytach

pomórka
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 134
Join date : 04/07/2021

Powrót do góry Go down

Zabiegi kosmetyczne Empty Re: Zabiegi kosmetyczne

Pisanie by gg83 Pon Mar 27, 2023 7:44 pm

Warto kompleksowo o siebie zadbać i to niezależnie od tego ile mamy lat. Jeśli nie wiecie w jaki sposób to zrobić, to warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://kobietydlakobiety.pl/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych informacji oraz wskazówek, które mogą się przydać i przede wszystkim pomogą w podjęciu właściwej decyzji. Oczywiście również porady kosmetyczki mogą okazać się pomocne.

gg83
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 47
Join date : 15/01/2023

Powrót do góry Go down

Zabiegi kosmetyczne Empty Re: Zabiegi kosmetyczne

Pisanie by Marta Sob Sie 26, 2023 4:51 pm

Niedawno szukałam sprawdzonej placówki, w której mogłabym skorzystać z leczenia rumienia twarzy, zamykania naczynek i leczenia blizn potrądzikowych. Koleżanka powiedziała mi, że zabiegi takie jak radiofrekwencja mikroigłowa i laser CO2 są dostępne tutaj w innovationclinic.pl więc pomyślałam, że kontaktuję się z nimi, żeby dowiedzieć się więcej szczegółów. Mam nadzieję, że znajdą dla mnie chwilkę.

Marta
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 65
Join date : 18/02/2023

Powrót do góry Go down

Zabiegi kosmetyczne Empty Re: Zabiegi kosmetyczne

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach