Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jaki smartfon najlepszy dla biznesu?

+2
Umajona
Szuszu
6 posters

Go down

Jaki smartfon najlepszy dla biznesu? Empty Jaki smartfon najlepszy dla biznesu?

Pisanie by Szuszu Sro Wrz 23, 2015 3:37 pm

Jaki smartfon najlepszy dla biznesu?
Pod kątem wykorzystywania w pracy i po godzinach do pracy?

Szuszu
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 43
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Jaki smartfon najlepszy dla biznesu? Empty Re: Jaki smartfon najlepszy dla biznesu?

Pisanie by Umajona Czw Wrz 24, 2015 8:40 am

Hm, w zasadzie wg mnie jak się dobrze obcykać to każdy smartfon będzie dobry dla biznesu, ale i dla użytku prywatnego:)
Od samsungów, które chyba w Polsce wiodą prym jeśli chodzi o popularność (tutaj forum: http://samsunggalaxy.eu/samsung-galaxy-s-advance-s2-plus-sgs-sgs-duos-sgs-sgs-ii-2-plus-i9000-plus-i9001-s-ii-i9100-r-i9103-s-scl-i9003-f6.html ), przez inne modele, które tez ludzie chętnie kupują, ale mnie znają, bo są mnie w tv reklamowane:)
Ja mam samsunga i cubota - oba są ok.

Umajona
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 68
Join date : 21/03/2014

Powrót do góry Go down

Jaki smartfon najlepszy dla biznesu? Empty Re: Jaki smartfon najlepszy dla biznesu?

Pisanie by misia Sro Sie 04, 2021 10:21 am

na pewno jakiś bezpieczny

misia
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 30
Join date : 20/07/2020

Powrót do góry Go down

Jaki smartfon najlepszy dla biznesu? Empty Re: Jaki smartfon najlepszy dla biznesu?

Pisanie by yanka Sro Sie 04, 2021 11:21 am

Jeśli kupujesz telefon w plusie to będzie mieć taką https://usecryptmessenger.com/plus/ aplikację. UseCrypt Messenger jest jedyną aplikacją, która szyfruje bazę danych na Twoim smartfonie, uniemożliwiając wydobycie z urządzenia treści rozmów i historii połączeń.

yanka
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 46
Join date : 30/06/2020

Powrót do góry Go down

Jaki smartfon najlepszy dla biznesu? Empty Re: Jaki smartfon najlepszy dla biznesu?

Pisanie by Czekanski Pią Sie 06, 2021 7:14 am

Najlepszy według mnie to telefon marki Apple - Iphone Smile! Mają bardzo długie wsparcie techniczne od programistów, dzięki czemu smartfon starczy na kilka lat spokojnie Wink

Czekanski
Młodzik
Młodzik

Posts : 12
Join date : 04/06/2021

Powrót do góry Go down

Jaki smartfon najlepszy dla biznesu? Empty Re: Jaki smartfon najlepszy dla biznesu?

Pisanie by andzia Pon Lut 27, 2023 2:37 pm

Bez względu na to jaki smartfon wybierzesz - pamiętaj także o odpowiednich akcesoriach dla niego. Z pomocą portalu https://airproduction.pl/ na pewno uda ci się wybrać najlepsze rozwiązania.

andzia
Forumowy ekspert młodszy
Forumowy ekspert młodszy

Posts : 80
Join date : 07/09/2022

Powrót do góry Go down

Jaki smartfon najlepszy dla biznesu? Empty Re: Jaki smartfon najlepszy dla biznesu?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach