Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

wydarzenia - na co warto się wybrać w 2022 roku

2 posters

Go down

wydarzenia - na co warto się wybrać w 2022 roku Empty wydarzenia - na co warto się wybrać w 2022 roku

Pisanie by a.sadowski85 Pon Sty 31, 2022 3:23 pm

cześć wszystkim Very Happy zastanawiam się, na co wybrać się w 2022 roku - mam na myśli koncerty, wydarzenia, festiwale, teatr itp. Jedną niedzielę mam już zaplanowaną Smile 15.05 w Toruniu jest wielka gala śląskich szlagierów, wiem że to nie klimat dla każdego, ale ja z żoną lubimy bawić się przy tego typu muzyce. Zobaczyliśmy, że bilety są już dostępne tutaj https://biletyna.pl/koncert/Wielka-Gala-Slaskich-Szlagierow/Torun i jakoś spontanicznie zaplanowaliśmy wyjazd w maju do Torunia - w sumie jeszcze nigdy tam nie byłem Wink wiecie o jakiś innych ciekawych wydarzeniach w tym roku? podzielcie się

a.sadowski85
Młodzik
Młodzik

Posts : 1
Join date : 31/01/2022

Powrót do góry Go down

wydarzenia - na co warto się wybrać w 2022 roku Empty Re: wydarzenia - na co warto się wybrać w 2022 roku

Pisanie by Sara212 Sob Maj 20, 2023 6:55 am

Mogę Wam wszystkim polecić portal, z którego sam niejednokrotnie korzystałem i nigdy nie było najmniejszego problemu. W moim przypadku zamówiłem Bilety Euro 2024 przez internet w sprawdzonym i polecanym mi portalu. Ktoś z Was równiez korzystał z tego portalu?

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 734
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach