Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

obróbka metali

+5
rasen
umi
WiwczarekP
kartin
Tomicki
9 posters

Go down

obróbka metali  Empty obróbka metali

Pisanie by Tomicki Nie Lut 13, 2022 6:38 pm

Gdybyście szukali sprawdzonej firmy oferującej profesjonalne rozwiązania w zakresie systemów obróbczych metali, zajmującej się sprzedażą i serwisem m. in. tokarek, frezarek, szlifierek czy obrabiarek to skierujcie się do firmy Galika z Warszawy https://www.galika.pl/#wykonanie Spodoba wam się ta firma, ich dobra oferta względem jakości urządzeń i rozsądnych cen. Firma ma też wykwalifikowaną kadrę i możecie u nich liczyć na fachowe doradztwo, także warto mieć na nich namiar.

Tomicki
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 61
Join date : 13/02/2022

Powrót do góry Go down

obróbka metali  Empty Re: obróbka metali

Pisanie by kartin Czw Mar 17, 2022 12:42 pm

Dobrze wiedzieć, ale raczej zostaniemy przy urządzeniach, których obecnie używamy. Są to maszyny do obróbki CNC, kupione od MMC Hardmetal Poland we Wrocławiu. Ta firma jest wydziałem narzędziowym japońskiej firmy Mitsubishi Materials Corporation, więc maszyny są od naprawdę porządnego producenta. Doskonale nam się na nich pracuje, są porządnie wykonane, niezawodne, polecam gorąco.

kartin
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 51
Join date : 01/03/2022

Powrót do góry Go down

obróbka metali  Empty Re: obróbka metali

Pisanie by WiwczarekP Pią Mar 25, 2022 11:46 pm

Jeśli chodzi o obróbkę CNC, frezowanie i toczenie a także obróbkę konwencjonalną to doskonale się u mnie sprawdza współpraca z firmą  CMPLAST z Koluszek https://cmplast.pl/obrobka-cnc/obrobka-konwencjonalna Posiadamy nowoczesny park maszynowy To mega solidni fachowcy, terminowi, rzetelni i z korzystnymi stawkami, także warto ich sobie zapamiętać.

WiwczarekP
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 60
Join date : 22/02/2022

Powrót do góry Go down

obróbka metali  Empty Re: obróbka metali

Pisanie by umi Pon Mar 28, 2022 5:44 pm

My w narzędzia zaopatrzyliśmy się w różnych firmach. Niedawno kupiliśmy nowe urządzenie, to szlifierka orbitalna. Ją kupiliśmy prosto od producenta Mewaa z Sukowa, którego mogę szczerze polecić. Ich oferta jest rozbudowana, ceny mają korzystne. Szlifierka działa niezawodnie, jest porządnie wykonana, pozwala nam na precyzyjne wykonywanie zleceń.

umi
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 59
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

obróbka metali  Empty Re: obróbka metali

Pisanie by rasen Czw Mar 31, 2022 7:44 am

My korzystamy w tym celu z usług firmy Bego Stal w Pile. Usłyszeliśmy o nich dobre opinie i dlatego zdecydowaliśmy się u nich złożyć nasze zlecenie. Oni mają doświadczenie w obróbce metali, znają się na wykonywanej pracy, posiadają nowoczesne, precyzyjne maszyny, dzięki czemu ich realizacje spełniają nasze wymagania. Oni mają także szeroką ofertę produktową, warto skorzystać z ich usług.

rasen
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 43
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

obróbka metali  Empty Re: obróbka metali

Pisanie by Rafałde Wto Kwi 26, 2022 7:17 pm

To ode mnie taki namiar - solidne narzędzia i rozwiązania odnośnie obróbki metali i innych materiałów oferuje firma CNCArt. Firma to oficjalny dystrybutor produktów Kennametal a  to uznana marka w zakresie obróbki i skrawania. Tu sprawdźcie sobie szczegóły - https://www.cncart.pl/kennametal Plus dla CNCArt za fachowe doradztwo i obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Rafałde
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 41
Join date : 29/03/2022

Powrót do góry Go down

obróbka metali  Empty Re: obróbka metali

Pisanie by mart Czw Maj 12, 2022 9:54 am

My w tym celu korzystamy z usług firmy PolSpaw z Krzepic. Ich oferta usługowa jest bardzo szeroka, zajmują się oczywiście obróbką CNC, ale także transportem HDS, sprzedają także autorskie kotły i urządzenia grzewcze. Ich oferta jest rozbudowana, ceny mają atrakcyjne, ich produkty są solidne, a usługi wykonują rzetelnie, posiadają nowoczesne maszyny, na których je realizują.

mart
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 57
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

obróbka metali  Empty Re: obróbka metali

Pisanie by Rollos Sro Maj 18, 2022 5:48 pm

W sprawie solidnej firmy od narzędzi skrawających to zgłoście się do OPTIMA TOOLS ze Świdnicy https://optima-tools.pl/oferta/narzedzia-skrawajace-frezowanie/ Oferują m.in. noże tokarskie, głowice frezarskie, piły tarczowe i taśmowe a także wiertła. Spodoba wam się ich wybór, konkurencyjne ceny i solidny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, ja jestem zadowolony, że na tę firmę udało mi się trafić.

Rollos
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 48
Join date : 15/02/2022

Powrót do góry Go down

obróbka metali  Empty Re: obróbka metali

Pisanie by pogodny Wto Lut 21, 2023 12:48 pm

Możesz też podziałać samodzielnie. Kupujesz odpowiednie materiały ścierne, np. tu: https://raptorstore.pl/tarcze-do-szlifowania-metalu i działasz. Sklep ogólnie polecam - powyżej 300 zł masz zniżkę 10% z kodem WIOSNA.

pogodny
Młodzik
Młodzik

Posts : 16
Join date : 21/02/2023

Powrót do góry Go down

obróbka metali  Empty Re: obróbka metali

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach