Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Firma tapicerska

4 posters

Go down

Firma tapicerska Empty Firma tapicerska

Pisanie by Marudara Wto Lis 24, 2015 7:41 pm

Zastanawiam się nad otworzeniem własnej firmy zajmującej się tapicerowaniem. U nas na okolicy nie ma czegoś takiego i może okazać się to bardzo dobrym biznesem. Znalazłam już taką hurtownie http://hurtownia-akces.pl/179-materialy-obiciowe która sprzedaje takie materiały obiciowe. To może być bardzo dobry interes. Myślicie że mój pomysł wypali?

Marudara
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 41
Join date : 23/01/2015

Powrót do góry Go down

Firma tapicerska Empty Re: Firma tapicerska

Pisanie by Robson041 Pią Lip 13, 2018 10:00 am

Moim zdaniem warto doradzić się w tej kwestii znajomych. Według mnie to jest najlepsze możliwe rozwiązanie.
Robson041
Robson041
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 01/07/2018

Powrót do góry Go down

Firma tapicerska Empty Re: Firma tapicerska

Pisanie by Sara212 Czw Lip 15, 2021 7:52 pm

Księgowość firmy można prowadzić samodzielnie, jednak w takim przypadku odpowiedzialność za wszelkie nieścisłości dotyczy przedsiębiorcy. Polecam Wam biuro rachunkowe Olsztyn , dopilnują aby w waszych rachunkach nie pojawił błąd.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 717
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Firma tapicerska Empty Re: Firma tapicerska

Pisanie by umi Pon Mar 28, 2022 9:18 am

Brzmi dobrze, ale zrób dobre rozeznanie rynku, porządny biznesplan też się przyda. U nas tego zabrakło i niestety mieliśmy kryzys, trzeba było przeprowadzić restrukturyzację, bo groziła nam upadłość. Skorzystaliśmy z usług specjalistów z firmy Wardyn Doradztwo Restrukturyzacyjne i Wyceny w Szczecinie. Oni profesjonalnie podeszli do naszego problemu i go rozwiązali. Mogę ich szczerze polecić.

umi
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 59
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Firma tapicerska Empty Re: Firma tapicerska

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach