Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

maszyny rolnicze, części

4 posters

Go down

maszyny rolnicze, części Empty maszyny rolnicze, części

Pisanie by WiwczarekP Czw Lut 24, 2022 3:55 pm

Gdzie zaopatrujecie sie w maszyny rolnicze i części do nich?

WiwczarekP
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 60
Join date : 22/02/2022

Powrót do góry Go down

maszyny rolnicze, części Empty Re: maszyny rolnicze, części

Pisanie by Rollos Sob Lut 26, 2022 2:21 am

O, to ja mam dla was bardzo dobry namiar, na pewno wam się przyda - Agromarket Jaryszki. Mają dobrą ofertę, w tym ciągniki koncernu Deutz-Fahr i maszyny rolnicze Unia Group, Kverneland, Kongsklde, Metaltech, Pronar Narew czy Samasz Białystok. Do tego firma oferuje też sprzedaż maszyn używanych i części. Konkrety tu sobie sprawdźcie: https://www.agromarket.pl/kontakt/ Ja dodam jeszcze, że ceny są u nich zdecydowanie w porządku i firma fachowo doradza.

Rollos
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 48
Join date : 15/02/2022

Powrót do góry Go down

maszyny rolnicze, części Empty Re: maszyny rolnicze, części

Pisanie by Tomicki Sro Mar 23, 2022 5:52 pm

Porządnej jakości części do maszyn rolniczych w Wielkopolsce znajdziecie w Starej Łubiance - skierujcie się do firmy KAGRO, znajdziecie tam m.in. części zamienne Versatile, Fliegl, Kockerling, Caruelle, JCB czy John Deere. Odsyłam was do ich strony internetowej - https://www.kagro.pl/oferta/serwis-i-czesci Wybór jest doskonały, jakość produktów od uznanych marek pierwsza klasa no i ceny nie wzięte z sufitu, także warto tam robić zakupy.

Tomicki
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 61
Join date : 13/02/2022

Powrót do góry Go down

maszyny rolnicze, części Empty Re: maszyny rolnicze, części

Pisanie by anusialka Sob Kwi 23, 2022 10:23 am

Pracując w polu stawiam na solidny sprzęt, który nie zawiedzie mnie w trakcie pracy dlatego zainwestowałam w nowy ciągnik od producenta Farmtrac który jest wydajny i sprzedają go w bardzo rozsądnej cenie. Dodatkowo sprzęt ma niskie zużycie paliwa i jest niezawodny. Polecam

anusialka
Młodzik
Młodzik

Posts : 22
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

maszyny rolnicze, części Empty Re: maszyny rolnicze, części

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach