Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

hala magazynowa/produkcyjna

+11
Martel890
HubiPL
Rafałde
charytatywny
rasen
miwi
jksał
umi
kartin
mart
WiwczarekP
15 posters

Go down

hala magazynowa/produkcyjna Empty hala magazynowa/produkcyjna

Pisanie by WiwczarekP Pią Lut 25, 2022 12:59 pm

kto wam stawiał halę?

WiwczarekP
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 60
Join date : 22/02/2022

Powrót do góry Go down

hala magazynowa/produkcyjna Empty Re: hala magazynowa/produkcyjna

Pisanie by mart Wto Mar 08, 2022 10:16 am

U nas była to lokalna firma, dobrze wykonała swoją pracę, oni zajęli się także wyposażeniem hali, czyli montażem regałów, itp. Jedyne, co nam zostało, to kupić palety i sprzęt. Co do palet, czy skrzyń drewnianych, to zamawiamy je zawsze od producenta SEWD z Moczkowa. To bardzo dobra firma, oni mają korzystne ceny, a do tego ich produkty dobrze się nam sprawdzają. Są to produkty wytrzymałe i funkcjonalne, polecam.

mart
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 57
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

hala magazynowa/produkcyjna Empty Re: hala magazynowa/produkcyjna

Pisanie by kartin Sro Mar 09, 2022 6:51 am

Teraz wiele firm się tym zajmuje, do hali potrzebne są także konstrukcje stalowe, o czym na pewno wiecie. Takie konstrukcje od lat wykonuje firma POM Sztum z województwa pomorskiego. Oni mają ponad 30 lat doświadczenia w branży, jednak idą z duchem czasu, pracują na nowoczesnych maszynach, posiadają własny, dobrze wyposażony park maszynowy. Projektują w CAD 3D , zajmują się również obróbką CNC.

kartin
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 51
Join date : 01/03/2022

Powrót do góry Go down

hala magazynowa/produkcyjna Empty Re: hala magazynowa/produkcyjna

Pisanie by umi Pon Mar 28, 2022 8:29 pm

U nas hala już była postawiona, ale nie było parkingu. Trzeba było dodać kontrolę dostępu, szlabany, bramy, itp. To wszystko kupiliśmy z firmy ABRAM II z Warszawy. Ich oferta jest rozbudowana, mają bardzo dobre napędy do bram, działają bardzo szybko, są niezawodne. Ogólnie firma posiada wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach, mogę ją szczerze polecić.

umi
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 59
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

hala magazynowa/produkcyjna Empty Re: hala magazynowa/produkcyjna

Pisanie by jksał Pon Mar 28, 2022 11:20 pm

Najważniejsze to zadbać o stosowne wyposażenie na terenie takiej hali. Specjalizujemy się w obróbce metali , także priorytetem było dla nas zamówienie urządzeń, pozwalających na realizację usług. Bulmach. https://bulmach.com/products to renomowany dostawca handlowy znanych producentów z Polski, Bułgarii, działający nieprzerwanie od 1994 roku. Specjalizują się również w hydraulice siłowej. Wyposażyli nas w obrabiarki do metalu,
które wykorzystujemy dzień w dzień!

jksał
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 36
Join date : 15/02/2022

Powrót do góry Go down

hala magazynowa/produkcyjna Empty Re: hala magazynowa/produkcyjna

Pisanie by miwi Czw Mar 31, 2022 6:10 am

Nikt, bo kupiliśmy już stojącą halę. Ogólnie z zakupu byliśmy zadowoleni, jedyne, na co musieliśmy zwrócić uwagę, to odpowiednie zabezpieczenie hali, mam tu na myśli zabezpieczenie antykorozyjne. Takim działaniem zajęła się firma Frykar w Bytomiu, oni świetnie się spisali. Pracują na większych i mniejszych powierzchniach, są rzetelni, dokładni, terminowi, mogę ich szczerze polecić.

miwi
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 27
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

hala magazynowa/produkcyjna Empty Re: hala magazynowa/produkcyjna

Pisanie by rasen Czw Mar 31, 2022 7:31 am

Oprócz postawiania hali trzeba ją później także wyposażyć, kupić potrzebne rzeczy. W naszym przypadku bardzo ważne było kupienie wag samochodowych. Kupiliśmy je od importera BIELSKIE WAGI z Żywca. Oni mają szeroką ofertę produktową, zajmują się także legalizacją wag, którą trzeba regularnie powtarzać. Opłaca się skorzystać z ich usług, jest to firma zdecydowanie godna polecenia.

rasen
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 43
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

hala magazynowa/produkcyjna Empty Re: hala magazynowa/produkcyjna

Pisanie by charytatywny Pią Kwi 15, 2022 11:43 am

Naszą halę wznieśliśmy przy użyciu najwyższej klasy i jakosci konstrukcji stalowych. Firma Liberska https://www.liberska.pl/konstrukcje-stalowe zajmuje się ich wytwarzaniem, stąd pomysł o współpracy. W dzisiejszych czasach wznoszenie hal produkcyjnych czy przemysłowych ze stali to już standard. Do tego działalnosć firmy zakłada również budowę konstrukcji na miejscu prowadzonej inwestycji!

charytatywny
Młodzik
Młodzik

Posts : 18
Join date : 13/04/2022

Powrót do góry Go down

hala magazynowa/produkcyjna Empty Re: hala magazynowa/produkcyjna

Pisanie by Rafałde Pon Kwi 25, 2022 10:58 am

To ja z kolei wam podpowiem, że o ile planujecie we Wrocławiu czy okolicy jakąś inwestycję a chcecie wziąć pod uwagę także dobro przyrody to zachęcam was do sprawdzenia sobie oferty ProEkoEkspert. Firma pomaga dbać o to, by przedsięwzięcia nie doprowadzały do nieodwracalnej degradacji środowiska, wykonuje m.in. ekspertyzy, inwentaryzacje i monitoring zwierząt i roślin. Tego rodzaju badania są sensowne i pomagają chronić przyrodę. Odsyłam was do strony internetowej firmy: https://www.proekoekspert.com/oferta To doskonali specjaliści w temacie, warto im zaufać.

Rafałde
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 41
Join date : 29/03/2022

Powrót do góry Go down

hala magazynowa/produkcyjna Empty Re: hala magazynowa/produkcyjna

Pisanie by HubiPL Pon Maj 23, 2022 7:20 pm

U nas postawieniem hali zajęła się firma http://www.budprojekt.koszalin.pl/wytwornia-konstrukcji-stalowych . Dysponują wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji różnego typu konstrukcji budowlanych. Posiadają wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz nowoczesny park maszynowy. Sądzę, że będą w stanie wybrać dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie.

HubiPL
Młodzik
Młodzik

Posts : 21
Join date : 23/05/2022

Powrót do góry Go down

hala magazynowa/produkcyjna Empty Re: hala magazynowa/produkcyjna

Pisanie by Martel890 Pon Sty 30, 2023 3:38 pm

Specjalistyczne wyposażenie sprawia, że produkcja czy magazynowanie są bezpieczniejsze. Sprawdzają się chociażby sorbenty, które są odpowiedzialne za wchłanianie szkodliwych substancji. Sprawdźcie sobie ofertę na https://www.topserw.pl/produkty/sorbenty,2,148360

Martel890
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 27
Join date : 20/04/2022

Powrót do góry Go down

hala magazynowa/produkcyjna Empty Re: hala magazynowa/produkcyjna

Pisanie by małpek Czw Lut 16, 2023 12:53 pm

Jeśli chcemy wybudować własną halę, to będą nam potrzebne jak najlepsze komponenty budowlane — bez nich nie mamy co myśleć o trwałym budynku, który będzie nam służył przez wiele lat. Kiedy myśmy budowali naszą korzystaliśmy z pomocy firmy https://www.borga.pl/komponenty-budowlane/.

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 503
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

hala magazynowa/produkcyjna Empty Re: hala magazynowa/produkcyjna

Pisanie by Justyna0 Pią Cze 16, 2023 4:59 pm

Ja właśnie też w planach mam postawić teraz halę produkcyjną i magazynową, i tak zastanawiam się nad tym czy zgłosić się do firmy Best Idea . Z tego co widziałam, to cieszą się pozytywnymi opiniami - mają spore doświadczenie, wiedzę... Co możecie mi napisać więcej na ich temat?

Justyna0
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 146
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

hala magazynowa/produkcyjna Empty Re: hala magazynowa/produkcyjna

Pisanie by Kalynka Czw Cze 29, 2023 11:55 am

Witajcie! W mojej firmie mamy poważny problem z nieporządkiem na hali, szczególnie jeśli chodzi o narzędzia i produkty BHP. Szukam sposobu, aby usprawnić proces dystrybucji tych produktów. Przeglądam aktualnie ofertę firmy z Bielska-Białej, która dostarcza Szafa vendingowa. Wydaje się, że takie automaty mogą być dobrym rozwiązaniem. Czy ktoś z was używał już szaf vendingowych? Jakie macie doświadczenia w tej kwestii?
Kalynka
Kalynka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 102
Join date : 26/03/2023
Age : 35

Powrót do góry Go down

hala magazynowa/produkcyjna Empty Re: hala magazynowa/produkcyjna

Pisanie by małpek Sob Lip 29, 2023 6:42 pm

Poszukuję profesjonalnych usług budowy hal przemysłowych i rozważam firmę https://www.borga.pl/hale-stalowe/kratownica-na-slupach-zelbetowych-lub-stalowych/. Specjalizują się w konstrukcjach stalowych, oferując nowoczesne rozwiązania, w tym kratownicę na słupach żelbetowych lub stalowych. To sprawdzone technologie pozwalające na budowę hal o dużych rozpiętościach bez konieczności stosowania podpór. Może są tu osoby, które korzystają z ich usług?

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 503
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

hala magazynowa/produkcyjna Empty Re: hala magazynowa/produkcyjna

Pisanie by tonyblaze Pon Lip 31, 2023 10:06 am

dzięki za pomysł
tonyblaze
tonyblaze
Młodzik
Młodzik

Posts : 6
Join date : 31/07/2023

Powrót do góry Go down

hala magazynowa/produkcyjna Empty Re: hala magazynowa/produkcyjna

Pisanie by małpek Czw Wrz 28, 2023 5:40 pm

Hej wszystkim! Dzisiaj chcę podzielić się fantastycznym artykułem, który natknęłam się na stronie https://www.borga.pl/blog/produkcja-konstrukcji-stalowych-krok-po-kroku/ Ten artykuł o produkcji konstrukcji stalowych krok po kroku jest nie tylko interesujący, ale także pouczający. Dowiesz się, jak tworzy się stalowe konstrukcje od podstaw. Jeśli jesteś ciekawy tego procesu lub planujesz jakiekolwiek projekty związane z metalowymi konstrukcjami, to to jest dla Ciebie!

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 503
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

hala magazynowa/produkcyjna Empty Re: hala magazynowa/produkcyjna

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach